Női kézilabda Eb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 06, 2022, 09:26:04mai ajándék  ::)
Magyarország 1.85
Vendégcsapat 1-5 góllal nyer 2,56

Azért pénzt én a magyar válogatottra nem igazán tennék :D Max ilyen tippjáték szinten lehet ez jó tipp, legalábbis szerintem.

tippmixprón van olyan tipp, hogy Klujber vagy Oftedal dob-e több gólt. Szerintem Klujber jó lehet 1,70-ért, Oftedal 3-mal nyitott, Klujber 9-cel. Klujber dobál heteseket, Oftedal nem igazán, ráadásul ezen az őszön elég semmilyen szegény, sérült is volt, de nekem akkor sem nagyon tetszik, amikor játszik, nem önmaga a csaj. Hiába Svájc ellen lőhetne 8-10 gólt, szerintem eleve játszani sem fog sokat, meg inkább osztogat, sokszor már akkor is passzol, amikor nem kéne. Gondolom azért félti a pici nóziját, ezért sem feltétlenül akar ő mondjuk Svájc ellen nagyon odamenni a pofonért, Klujber meg látjuk, Svájc ellen sme játszott jól, mégis dobott egy raklapnyit, mi lesz, ha még jól is játszik.

Nyílván Norvégia éremért megy, mi meg nem, tehát Oftedalnak két meccsel több lesz, de akkor is tartom, Klujber többet dobhat. Magam sem tettem rá sokat, de egy picit azért igen

Oftedal 30pwrcnel tobbet nem jatszik az biztos, azalatt 5nel tobbet biztos nem dob. Siman jo a Klujber tipp.


Szarul érzem magam mert elkezdtem magunk ellen drukkolni.

Szeretnem ha valtozas lenne, az alapjaiban, a nevelesben, a versenyeztetesben.

De ha 7.leszunk semmi nem fog valtozni, senki nem fog akarni valtoztazni mert rafogjak majd a körülményekre, a fiatal csapatray hogy hianyzik Hafra meg miertnemvittekiGolovinTomorit..

Ha agyonvernek a horvatok, utana a norvegok majd a masik 3 a kozepdontoben TALÁN lemondana az egesz szakag osszes vezetoje.

dehogy mondana le  :D pénzpénzpénz
de mi ez a támadójáték komolyan? nulla
se ész nincs benne, se gyorsaság
futópadra küldeném az összeset  >:(  ;D

Legjobban a nyilatkozatokat varom. Mi lesz a magyarazat erre?

Kácsor hetese a végén feltette az i-re a pontot...  :redchug:  :spaz:

Azért így utólag jó, hogy a Johannát nem vitte ki Vova, kapott volna egy mérgezést szegény :) Így legalább ő megúszta. De tényleg az fáj, hogy ezek a horvátok is bűnszarok is voltak, aztán mégis nyertek. Kíváncsi leszek arra a Svájc-Horvátország meccsre, Svájc játéka annyira nem kilátástalan, de talán ahhoz kevesek, hogy behúzzák. Bár ki tudja...


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 06, 2022, 20:10:36Azért így utólag jó, hogy a Johannát nem vitte ki Vova, kapott volna egy mérgezést szegény :) Így legalább ő megúszta. De tényleg az fáj, hogy ezek a horvátok is bűnszarok is voltak, aztán mégis nyertek. Kíváncsi leszek arra a Svájc-Horvátország meccsre, Svájc játéka annyira nem kilátástalan, de talán ahhoz kevesek, hogy behúzzák. Bár ki tudja...
Azért engem egyre jobban kezd zavarni hogy Tomorit nem vitték ki...Átlövés gólunk konkrétan 0 a kapus folyamatosan kiszolgáltatott helyzetben volt nem volt kb fal előtte,most mo dhatnak bármit Tomori mentalitására,vele ezt a meccset behúztuk volna, a horvátok úgy nyertek hogy bűnszarok voltak,mi meg még szarabbak....



Idézetet írta: oakland23 Dátum november 06, 2022, 10:03:21tippmixprón van olyan tipp, hogy Klujber vagy Oftedal dob-e több gólt. Szerintem Klujber jó lehet 1,70-ért, Oftedal 3-mal nyitott, Klujber 9-cel. Klujber dobál heteseket, Oftedal nem igazán, ráadásul ezen az őszön elég semmilyen szegény, sérült is volt, de nekem akkor sem nagyon tetszik, amikor játszik, nem önmaga a csaj. Hiába Svájc ellen lőhetne 8-10 gólt, szerintem eleve játszani sem fog sokat, meg inkább osztogat, sokszor már akkor is passzol, amikor nem kéne. Gondolom azért félti a pici nóziját, ezért sem feltétlenül akar ő mondjuk Svájc ellen nagyon odamenni a pofonért, Klujber meg látjuk, Svájc ellen sme játszott jól, mégis dobott egy raklapnyit, mi lesz, ha még jól is játszik.

Nyílván Norvégia éremért megy, mi meg nem, tehát Oftedalnak két meccsel több lesz, de akkor is tartom, Klujber többet dobhat. Magam sem tettem rá sokat, de egy picit azért igen

Erre folytatják egy 0 illetve 6 gólos meccsel. Olyan ez a női kézi, mintha lottóznánk  ;D

héten sajnos egy meccset se tudok nézni  :'(
ma aztán lettek furcsa eredmények  :o
Németország 25-29 Montenegró
Spanyolország 21-22 Lengyelország

Ma szerintem már jön egy iksz, és van egy olyan érzésem, hogy azt nem mi játsszuk :D

#43 november 08, 2022, 15:08:10, gerry
Idézetet írta: oakland23 Dátum november 08, 2022, 12:06:02Ma szerintem már jön egy iksz, és van egy olyan érzésem, hogy azt nem mi játsszuk :D


Ha játszunk egy x-et, holnap személyesen elmegyek neked megköszönni!  ;D

Más:

mai tutyi: Svájc góljainak száma több mint 23,5 _ Svájc rohan, mert ez az alap taktikájuk, hogy gyors középkezdés után mennek mint a güzü gólt verni a nem felállt fal ellen, ha elfáradnak a rohanásban jön a 7-6 ellen, ami megint csak jó a tippnek mert labdavesztés után kapnak egyet üres kapuba, majd támadhatnak megint! Ezt valljuk be benézték a fogadóirodák. Nem találok rést a pajzson ez a tipp 10/10!  :D
Nekünk nem volt lendületünk de 18-at bekínlódtunk ennek a Horvát csapatnak. 25,5-re vártam a line-t, ez így nekem a kihagyhatatlan kategória 1,92

Félidőben 12-nél járunk, nem kellett volna az a 7 perc gól nélkül. 29-24-el kiegyeznék  :D