Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 15, 2012, 13:33:23, Milan
Sziasztok
Most szeretnél money számlát, és hallottam , hogy már bankkártyájuk is van ebből mi igaz? :angel:
és ezt is úgy tudod használni úgy mint 1 sima bankkártyát?(pénzfelvétel stb) :)

A moneybookersnél még nincs kártya, de a Netellernél van.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 02, 2010, 13:41:59
A moneybookersnél még nincs kártya, de a Netellernél van.

Nem azért de valami  MC-MB kártyát télleg reklámoz az oldalon. Ha belépek ezzel kezd.

https://www.moneybookers.com/pdf/mb_mastercard/terms/EN.pdf


Gondolom lesz majd róla egy leírás hogy miképpen működik. Legalábbis remélem h lesz,mert az angol tudásom nem igazán elég a megértéséhez  :)

Elolvastam a linkelt dokumentumot a kártyáról. A lényeg belőle: a kártyával direkt hozzáférsz az mb számládon levő pénzhez, kiveheted ATM-nél vagy fizethetsz a kártyával. A korlátok: max 250 eurót tudsz kivenni naponta, illetve 1000 eurót fizetni (vagy ennek megfelelő pénzösszeget, ha más pénznemben van a számlád).

Ahhoz, hogy kártyát kaphass ellenőrizni kell a lakcimedet a Moneybookersnél (megfelelő dokumentumok másolatát kell elküldeni, személyi és valami lakcimet igazoló közügyi számla). Van egy olyan is leirva, hogy nem mindenkinek adnak kártyát, ezt ők döntik el.

1,9%-ot számolnak rá ha a pénzt át kell váltani (fizetésnél vagy ATM-nél), emellett 1,8 eurót számolnak minden pénzfelvételnél.

Nagyjából ennyi a lényeg.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 02, 2010, 15:44:23
Elolvastam a linkelt dokumentumot a kártyáról. A lényeg belőle: a kártyával direkt hozzáférsz az mb számládon levő pénzhez, kiveheted ATM-nél vagy fizethetsz a kártyával. A korlátok: max 250 eurót tudsz kivenni naponta, illetve 1000 eurót fizetni (vagy ennek megfelelő pénzösszeget, ha más pénznemben van a számlád).

Ahhoz, hogy kártyát kaphass ellenőrizni kell a lakcimedet a Moneybookersnél (megfelelő dokumentumok másolatát kell elküldeni, személyi és valami lakcimet igazoló közügyi számla). Van egy olyan is leirva, hogy nem mindenkinek adnak kártyát, ezt ők döntik el.

1,9%-ot számolnak rá ha a pénzt át kell váltani (fizetésnél vagy ATM-nél), emellett 1,8 eurót számolnak minden pénzfelvételnél.

Nagyjából ennyi a lényeg.

És mi alapján döntik el hogy kinek adnak?

Ezt nem irja, csak annyit, hogy ők hozzák meg a döntést.

We will review your application as soon as possible. It remains in our sole discretion whether we issue a Moneybookers Card to you.

Valószinűleg adnak mindenkinek, ha nem volt valami probléma a számlával, fizetésekkel.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 02, 2010, 15:44:23
Elolvastam a linkelt dokumentumot a kártyáról. A lényeg belőle: a kártyával direkt hozzáférsz az mb számládon levő pénzhez, kiveheted ATM-nél vagy fizethetsz a kártyával. A korlátok: max 250 eurót tudsz kivenni naponta, illetve 1000 eurót fizetni (vagy ennek megfelelő pénzösszeget, ha más pénznemben van a számlád).

Ahhoz, hogy kártyát kaphass ellenőrizni kell a lakcimedet a Moneybookersnél (megfelelő dokumentumok másolatát kell elküldeni, személyi és valami lakcimet igazoló közügyi számla). Van egy olyan is leirva, hogy nem mindenkinek adnak kártyát, ezt ők döntik el.

1,9%-ot számolnak rá ha a pénzt át kell váltani (fizetésnél vagy ATM-nél), emellett 1,8 eurót számolnak minden pénzfelvételnél.

Nagyjából ennyi a lényeg.

És ugye forint alapon is elérhető? Valami éves kártyadíj vagy egyéb költség?

A kártya EUR, USD, GBP vagy PLN pénznemekben igényelhető, ha nem ezek egyikében van a számlád akkor ezek közül választhatsz.
Fenntartási költség 10 euró/év, ha nem kell átváltani fizetéskor más pénznembe (tehát eurós kártyával euróban fizetsz), akkor ingyenes a fizetés, másképp ott az 1,99 % átváltási dij.

Sziasztok!

Ma kaptam mailt, hogy igényelhetek egy mastercardot a moneybookers kártyámhoz, tud erről valaki valami infot?
Ahogy kivettem a dolgokat ingyen lehet vele fizetni boltban srb, mint a sima kártyával, 10 euro az igénylése.
De van egy olyan, hogy foreign exchange 1.99%, szóval ha euroban van a számlám és forintban vásárolok, vajon leveszi a 1.99%-ot?
Ha valaki tud valami bővebb infot erről megköszönném :) Esetleg tapasztalat, bár ez egyelőre elég újnak tűnik, de jó sansszal fogok egyet igényelni, szóval lehet én fogom majd megosztani a dolgokat ;D

Itt valamelyik mb-s topicban pont ezt tárgyaltuk a tegnap, ott leforditottam pár dolgok angolról. Jó ötlet az új topic, ezért azokat a hozzászólásokat áthozom ebbe.

Ha fizetek mondjuk a teszkóban forintot és levon 2%-ot, akkor ez nem buli.. Majd ha egyszer bevezetik a jurót MO-n, akkor lesz talán értelme szerintem :)

Idézetet írta: Gery185 Dátum február 03, 2010, 11:59:09
Ha fizetek mondjuk a teszkóban forintot és levon 2%-ot, akkor ez nem buli.. Majd ha egyszer bevezetik a jurót MO-n, akkor lesz talán értelme szerintem :)

Így van, jelenleg az a 2% költség az nem túl vonzó. Bár azt nem értem, miért nem elérhető minden pénznemben amit tud kezelni a MB. Szerintem ez csak idő kérdése.

hali
kapott már valaki moneyb kártyát meg aki igényelt?