Paypal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem be van ragadva a számlán 1,8$ ,hogy lehetne azt onnan kipiszkálni?
Mert ugye ha paypallal fizetek akkor lehív a bankártyáról,és továbbit a bolt felé...
Visszafelé pedig a bankkártyán keresztül megy a bankszámlára.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 03, 2013, 14:26:11
Nekem be van ragadva a számlán 1,8$ ,hogy lehetne azt onnan kipiszkálni?
Mert ugye ha paypallal fizetek akkor lehív a bankártyáról,és továbbit a bolt felé...
Visszafelé pedig a bankkártyán keresztül megy a bankszámlára.

A paypal számláról indíthatsz utalást egy hazai bankszámládra is, mindenféle kártyahasználat nélkül, csak nem tudom, mekkora a minimum összeg és mennyi a költsége...
Én egyszer használtam a paypal számlám, nyertem 4000 ft-ot, amit arra kaptam meg és onnan utaltam tovább magamnak.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 03, 2013, 18:56:44
A paypal számláról indíthatsz utalást egy hazai bankszámládra is, mindenféle kártyahasználat nélkül, csak nem tudom, mekkora a minimum összeg és mennyi a költsége...

200Ft-t is le lehet kérni és ingyenes.

Üdv..:)

paypal-os számlára hány befizetés érkezhet egy nap különböző  számlaszámokról?

illetve mennyibe kerül a pénz kiutalása saját bankszámlára???


Sziasztok!

Pénteken kapok 1 szép kis összeget paypalra és szeretném hasznosítani a dortmund-bayern meccsen. jelenleg van olyan iroda ahol magyarok tudnak paypallal befizetni? vagy mit tegyek ilyen esetben?

Előre is köszi a segítséget!

Idézetet írta: nashtech Dátum május 23, 2013, 13:11:15
Sziasztok!

Pénteken kapok 1 szép kis összeget paypalra és szeretném hasznosítani a dortmund-bayern meccsen. jelenleg van olyan iroda ahol magyarok tudnak paypallal befizetni? vagy mit tegyek ilyen esetben?

Előre is köszi a segítséget!

Szia én úgy tudom, hogy nincs sajnos ilyen lehetőség magyarországi játékosoknak :-/ pedig nekem is kellene mint  fene :-/

Illetve még azt tudod csinálni hogy PayPal-ról kiutalod bankszámlára az összeget majd az már be tudod fizetni fogadóirodába. Nincs több ötletem :S

Idézetet írta: nashtech Dátum május 23, 2013, 13:11:15
Sziasztok!

Pénteken kapok 1 szép kis összeget paypalra és szeretném hasznosítani a dortmund-bayern meccsen. jelenleg van olyan iroda ahol magyarok tudnak paypallal befizetni? vagy mit tegyek ilyen esetben?

Előre is köszi a segítséget!
Yoganora lehet.

Paypalon lenne szükségem pénzre, skrilles pénzre cserélném. ELőre küldöm, légy régi, megbízható fórum tag.

Privátban

Azóta se lehet sehol paypay-on keresztül fizetni Magyarországon?:)

Ja igen..ha valaki tudna ilyet,akkor az jelezzen már privátban...előre is köszönöm.

Valaki tudja, hogy mi a gond? Paypalnál akarom megadni az OTP-s MasterCard kártyámat...
Nem járt le és minden adat pontos.

The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

Idézetet írta: BoTa88 Dátum március 03, 2014, 00:32:49
Valaki tudja, hogy mi a gond? Paypalnál akarom megadni az OTP-s MasterCard kártyámat...
Nem járt le és minden adat pontos.

The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

Az angolul írt üzenetet elolvasva én azt javaslom hogy a bankodnál kell megkérdezned ott lesz a kutya elásva.

Okés, rákérdezek majd.
Paypalon való pénzemet valahová be tudnám fizetni?? (igazából le szeretném venni, de ez sem lehetséges, mert az havi kifizetési korlátomat már elhasználtam.)

Idézetet írta: BoTa88 Dátum március 03, 2014, 10:55:07
Okés, rákérdezek majd.
Paypalon való pénzemet valahová be tudnám fizetni?? (igazából le szeretném venni, de ez sem lehetséges, mert az havi kifizetési korlátomat már elhasználtam.)

Tudtommal magyar ügyfél paypallal sehová sem tud befizetni.