Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 28, 2019, 11:57:56
Mivel elértem a havi maximális tippszámot, nem tudok a heti teniszversenybe feladni tippet. Nem lehetne elindítani gyorsan a versenyt, hogy még egy pár mai tippet fel tudjak adni?
Köszönöm!

Kész, elindítva.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 23, 2019, 21:53:51
Gratulálok András a kézi VB győzelmedhez! Nagy csata volt. Azért örülök, hogy a dobogó nekem is meglesz.
köszönöm, neked is gratulálok!

Az EL-re szerettem volna tippelni, de csak 6-ot engedett, mondván, elértem a napi maximum tippszámot. A szabályzatban nincs szó napi maximum tippszámról, de ha jól rémlik, eddig 10 tippet azért le lehetett adni. Ezentúl 6 a napi max, vagy valami hiba van?

Idézetet írta: Carpeks Dátum február 14, 2019, 12:47:49
Az EL-re szerettem volna tippelni, de csak 6-ot engedett, mondván, elértem a napi maximum tippszámot. A szabályzatban nincs szó napi maximum tippszámról, de ha jól rémlik, eddig 10 tippet azért le lehetett adni. Ezentúl 6 a napi max, vagy valami hiba van?

10 a határ. Amint nézem más pl. tudott tippelni 10-et:
https://www.sportfogadas.org/tippjatek/profil?id=24054

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 14, 2019, 12:55:55
10 a határ. Amint nézem más pl. tudott tippelni 10-et:
https://www.sportfogadas.org/tippjatek/profil?id=24054

Igen, valamit félrenézhettem. Bocsánat!

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a skrillen nyert 5000 forintnak (Jégkorong-Február) mi a várható utalási időpontja? Előre is köszönöm a segítséget! 😀😀

Idézetet írta: pato10kiki Dátum március 04, 2019, 13:20:12
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a skrillen nyert 5000 forintnak (Jégkorong-Február) mi a várható utalási időpontja? Előre is köszönöm a segítséget! 😀😀

Ezen a héten utaljuk őket.

Az indian wells atp versenynél többször is van hogy elkezdődik egy meccs de lehet rá tippelni pl. 22:30kor kezdődött a bolt-pella meccs de 22:50ig lehet tippelni rá...

Idézetet írta: Bucak77 Dátum március 10, 2019, 22:40:07
Az indian wells atp versenynél többször is van hogy elkezdődik egy meccs de lehet rá tippelni pl. 22:30kor kezdődött a bolt-pella meccs de 22:50ig lehet tippelni rá...

Köszi, hogy jelezted.

#1659 március 14, 2019, 19:33:25, sunik29
Kar hogy erre az esemenyre nem lehet tippelni...
Chambly - Laval
Today, 14 Mar 2019, 20:30



Kozben megjelent  :ok:

Monterrey challenger, Escobar - Pavic már megy, de még lehet rá tippelni.

Köcsög 91.perces Ulsan gól fosztott meg attól, hogy meglegyen a tegnapi szülinapi verseny első helyem. Így már csak négy nap maradt, hogy meglegyen a kitűzött cél,azaz a két siker. :-\

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 11, 2019, 14:13:53
Köcsög 91.perces Ulsan gól fosztott meg attól, hogy meglegyen a tegnapi szülinapi verseny első helyem. Így már csak négy nap maradt, hogy meglegyen a kitűzött cél,azaz a két siker. :-\

Köszi!  :D

Egyébként a 2-3-ra végződő algír meccsemen is a 91. percben jött a gól, hogy ne legyen X, szóval így kvittek is volnánk.  ;)

Legalább lesz 14 boldog felhasználó , az jobb, mint egy éhes Gombóc Artur.  :D

Idézetet írta: sunik29 Dátum április 11, 2019, 17:49:43
Legalább lesz 14 boldog felhasználó , az jobb, mint egy éhes Gombóc Artur.  :D

Hagyjál már a hülye dumáddal ezzel a Gombóc Artúrral! Te talán nem azért veszel részt a játékokon, hogy minél többször a legjobb legyél? Aki mást mond(ír), az hazudik. :cya: