bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok. Letöltöttem az authenticatort laptopra, megnyílt, a vonalkódra tartottam, de mindig kiírja, hogy hiba lépett fel, mármint a program. Így nem tudok fogadni. valami ötlet?

Én mobilra töltöttem le, és mikor laptopon fogadásnál feldobja a QR kódot, a mobilappal fotóztam le. Nekem így sikerült

Ja bocs, én is, mobilra ment a progi, de mindig kiírja, hogy hiba... :(

Nekem ha lekapcsolódik a mobilnet, akkor kb 5-10 szer kell újra beolvasnom a qr kódot, és vagy 10 percbe kerül hogy újra tudjak fogadni.

Köszönöm ezt az élményt bet365!

Nekem soha nem kért még ilyen kódos ellenőrzést. Ugyanúgy fogadok, mint 2 éve.

mióta a bet365 bevezette ezt a qr-os helymeghatározós buziságát, én csak mobilról fogadtam. Azt szeretném kérdezni, hogy ezt amúgy egyszer kell megcsinálni, és akkor utána ugyanúgy tudok majd fogadni, mint régen, azaz nem kér majd utána semmit, vagy ezek után minden egyes fogadásnál kell majd csinálni ilyen qr-os beolvasást?


Én is csak mobilról tudok fogadni, ott nem kellett szarakodni, laptopon már nem enged, ott kéne baszakodni, de kb. nincs értelme, a letölteni való szar, tényleg szar... :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 12, 2023, 11:45:34mióta a bet365 bevezette ezt a qr-os helymeghatározós buziságát, én csak mobilról fogadtam. Azt szeretném kérdezni, hogy ezt amúgy egyszer kell megcsinálni, és akkor utána ugyanúgy tudok majd fogadni, mint régen, azaz nem kér majd utána semmit, vagy ezek után minden egyes fogadásnál kell majd csinálni ilyen qr-os beolvasást?


Egyszer, igen, egészen addig, amíg nem törölsz böngészési adatokat. Cookietörlés után nekem mindig újra kellett hitelesíteni.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 12, 2023, 11:45:34mióta a bet365 bevezette ezt a qr-os helymeghatározós buziságát, én csak mobilról fogadtam. Azt szeretném kérdezni, hogy ezt amúgy egyszer kell megcsinálni, és akkor utána ugyanúgy tudok majd fogadni, mint régen, azaz nem kér majd utána semmit, vagy ezek után minden egyes fogadásnál kell majd csinálni ilyen qr-os beolvasást?



Nekem úgy rémlik, hogy mobilról eddig egyszer kellett megcsinálni, pc-ről kétszer, de utóbbinál nem volt közte sütitörlés.

Nekem egyszer sem kellett megcsinálni.. Ugyanúgy fogadok mobilról folyamatosan,mint régen.

Idézetet írta: artur72 Dátum január 13, 2023, 14:46:47Nekem egyszer sem kellett megcsinálni.. Ugyanúgy fogadok mobilról folyamatosan,mint régen.

Mobilon nem is kell, erre az asztali gépen való fogadáshoz van szükség.

Idézetet írta: Carpeks Dátum január 13, 2023, 15:43:34Mobilon nem is kell, erre az asztali gépen való fogadáshoz van szükség.
Csak azért írtam,mert korábban írták,hogy mobilon is szükséges volt

Nálatok is szarakodik ez egyenleg, a cash out?
Nálam random egyenleg van...
Ezek után mindent jegyezzek fel komolyan és még képernyőfotót is készítsek? Teljesen életszerű.

Ilyet már láttatok ti? Chaten írta "Gábor Ho".
Sajnos nem tudom feltölteni, mert nem jó formátum.

"TEHÁT ITT AZ LENNE A PROBLÉMA, HOGY AZ EGYIK TÉTET NEM ÖN RAKTA, HANEM A RENDSZER ÖN HELYETT?"

MIVAN?????????????

Illetve vessző nem volt a hanem előtt.

Van Free4All jatek a Chiefs @ Eagles meccsre.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 12, 2023, 19:37:04Van Free4All jatek a Chiefs @ Eagles meccsre.
+ Szuper fokozó is Travis Kelce TD-re @2.50-ért (1.83-ról, unibeten 1.75 jelenleg)