Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

Tigris, Powell és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MarkoPolo Dátum március 16, 2023, 22:34:33Szemlélet kérdése, én akkor se adnék ezeknek egy fityinget se, épp eleget húznak le rólam így is ... egy ekkora összeg megnyerése után szerintem pedig az országot kell elkerülni (feltéve ha Magyarországon él és dolgozik a nyertes) ... ha csak pár évig is, de az adózni kívánt pár száz millió töredékéből ellennék valami jó kis kellemes éghajlatú 'adóparadicsom' országban  :pimp:

Elméletileg úgy van a törvény, hogy ott fizetsz adót ahol az év több, mint felét töltöd. Nos, még csak március, szóval valakinek el kellene gondolkodnia egy fél év + 1 nap Máltán pl.?  ;D

Idézetet írta: Admin Dátum március 17, 2023, 07:23:57Elméletileg úgy van a törvény, hogy ott fizetsz adót ahol az év több, mint felét töltöd. Nos, még csak március, szóval valakinek el kellene gondolkodnia egy fél év + 1 nap Máltán pl.?  ;D
És ha csak a harmadàt itthon a harmadàt màltàn,és a harmadàt egy harmadik orszàgban,akkor adómentes vagyok?? :great:

Egyébként lehet kicsit kötöszködős vagyok de felmentek ma chatre és megköszöntem nekik a tegnapi fasza promót,illetve azt is hogy 2 napja nem tudok befizetni netellerrel...Egymàsra mutogatnak,én a netellernel hiszek mert mindenhol màshol működött a befizetés csak itt nem.Ma màr működik itt is de nem ide fogok befizetni ezek utàn

Gondolom amúgy sokan tették ezt mert 10 embert vàrtam úgy hogy most az oldalukon nincs semmi gond

Én múlt héten skrill-el nem tudtam befizetni.
Az a hibaüzenet jelent meg, hogy nem egyezik az Unibet felhasználó nevem, a skrill-en regisztrált névvel. Érthetetlen, mert évek óta fizetek be skrill-en keresztül ide, végül elengedtem, más irodába töltöttem fel a pénzem, gond nélkül

Idézetet írta: Mehecske Dátum március 17, 2023, 11:26:22Én múlt héten skrill-el nem tudtam befizetni.
Az a hibaüzenet jelent meg, hogy nem egyezik az Unibet felhasználó nevem, a skrill-en regisztrált névvel. Érthetetlen, mert évek óta fizetek be skrill-en keresztül ide, végül elengedtem, más irodába töltöttem fel a pénzem, gond nélkül
Nekem nem ezzel volt a bajom,minden egyezett az unibet technikai hibàt írt ki,a chaten mégis azt mondtàk hogy nem az oldalukon van a baj.

Idézetet írta: Mehecske Dátum március 17, 2023, 11:26:22Én múlt héten skrill-el nem tudtam befizetni.
Az a hibaüzenet jelent meg, hogy nem egyezik az Unibet felhasználó nevem, a skrill-en regisztrált névvel. Érthetetlen, mert évek óta fizetek be skrill-en keresztül ide, végül elengedtem, más irodába töltöttem fel a pénzem, gond nélkül

Nekem is ez volt. Allitolag a skrill csinált valamit. A probléma nem az ékezetek, hanem valószínűleg az egyiken Kiss Géza vagy a másikon meg Géza Kiss. Tehát nem egyezik a vezeték és keresztnév. Írtam a skrillnek és kb 1-2 óra alatt megcserélték a nevet és működött a befizetés.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 17, 2023, 12:07:33Nekem is ez volt. Allitolag a skrill csinált valamit. A probléma nem az ékezetek, hanem valószínűleg az egyiken Kiss Géza vagy a másikon meg Géza Kiss. Tehát nem egyezik a vezeték és keresztnév. Írtam a skrillnek és kb 1-2 óra alatt megcserélték a nevet és működött a befizetés.
Köszönöm, én is hasonló problémára gondoltam, pláne hogy nekem keresztnév a vezetéknevem (bár a skrill-nek fogalma sem lehet a magyar keresztnevekről 😅)
De mégegyszer köszönöm, legközelebb, én is lelevelezem velük

Halihó. Mitől lehet az, hogy egyszer csak eltűnt a befizetési módok közül a bankszámla meg a skrill is? Most már csak kártyás opciót dob fel...

Idézetet írta: Lpneo Dátum április 03, 2023, 18:41:13Halihó. Mitől lehet az, hogy egyszer csak eltűnt a befizetési módok közül a bankszámla meg a skrill is? Most már csak kártyás opciót dob fel...

Egyik technikai, másik üzleti döntés lehet.

Nálam van Skrill, bankkártya és Neteller befizetési mód.

A Celtic - Rangers derbinél nem lehet fogadni piros lapra?
A Panathinaikosz - Olimpiakosz derbinél egyáltalán nem lehet lapokra fogadni?
Ezeket csak én nem találom vagy tényleg nincsenek ilyen fogadási lehetőségek?

Idézetet írta: csabax Dátum április 08, 2023, 09:57:59A Celtic - Rangers derbinél nem lehet fogadni piros lapra?
A Panathinaikosz - Olimpiakosz derbinél egyáltalán nem lehet lapokra fogadni?
Ezeket csak én nem találom vagy tényleg nincsenek ilyen fogadási lehetőségek?
Nekem a skót meccsen egyedül a lapok szám 6,5 elérhető a kártyáknál, nincs piros.
Görög meccsen egyáltalán nem látok kártyás lehetőséget unibeten.

Skacok, az unibeten miért tekintik vesztesnek ezt a fogadást a mai Braga-Estoril meccsről, amikor a saját maguk eredményeik között is 7-3 a szöglet? Tudom, nem nagy a tét, de akkor is...
lehet a bíró nem engedte elvégezni a szögletet, de akkor a statok közé hogy került be?!
Van remèny, hogy jóváírják?

[URL="http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=984725C6FE9_BC1F_4DC7_870.jpeg"]


Nalam 7 2 lett a szoglet. Marmint eredmenyek is ezt írja.

Pont tegnap futottam bele hasonloba, valamelyik angol 2es meccsen lett elvileg 18 szoglet, jova is irtak, majd par perc mulva vissza fuggobe, aztan void lett. Utolag kiderult csak 17 szogi lett es jofej volt a 22bet es nem vesztes lett.