OTP Bank Liga 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fehérvár - Honvéd tipp: Az új edzővel vajon feltámad a Videoton?

A hétközi edzőváltással bekövetkezett a régóta várt drasztikus lépés a MOL Fehérvár csapatánál. Kérdés, vajon a Videotonnak az új trénerrel sikerül elkerülnie a kiesést? Olvasd tovább


Ferencváros - Fehérvár tipp: Ilyen Fradi-szorzó mellett inkább a Videotonra tennénk

A válogatott szünet előtt egyértelműen hullámvölgybe került az FTC, ám ezt a fogadási kínálat szorzói alapján a bukik mintha nem akarnák tudomásul venni. Olvasd tovább


Budafok - Vasas tipp: Másodosztályú klub lehet az egyik kupadöntős

Az NB2-es Budafok a szétesőben lévő Vasason keresztül juthat be története első kupadöntőjébe. Olvasd tovább


Vasas - Honvéd tipp: Kimenetel terén a lenagyobb szorzóban lapul az érték

A Honvéd ellen az utolsó szalmaszálba kapaszkodhat bele a hétközben edzőmenesztésen átesett Vasas. Olvasd tovább


Újpest - Paks tipp: Ezúttal mi is benevezünk a heti néptippre

A kiesés elől menekülni igyekvő Újpest a sorozatban hetedik győzelmére törő Paksot fogadja vasárnap a Szusza Ferenc stadionban. Olvasd tovább


Fehérvár - Kecskemét tipp: Fogadásépítős tippet néztünk ki a szombati meccsre

Két fogadási opció ötvözésével duplázós oddsot ajánlunk a Kecskemét fehérvári vendégjátékára. Olvasd tovább


Zalaegerszeg - Debrecen tipp: Mire megy Dzsudzsák nélkül a Loki?

A Debrecennek az eltiltott Dzsudzsák Balázst mellőzve kell helytállnia a Zalaegerszeg otthonában. Olvasd tovább


Kisvárda - Honvéd tipp: A gyenge színvonalból húznánk hasznot

Szombaton délután a régóta nyeretlen Kisvárda a kieső pozícióban tanyázó Honvédot látja vendégül a Várkerti stadionban. Olvasd tovább


Újpest - Fradi tipp: Derbivel indul a május

A két ősi rivális szezonbeli harmadik összecsapásán az Újpestet nyeretjük az ázsiai hendikep piacon. Olvasd tovább


Budafok - Zalaegerszeg tipp: Története első kupasikerét arathatja a két klub

Szerdán este a Magyar Kupa trófeájáért csap össze a Budafok és a Zalaegerszeg együttese, mely kapcsán felvezetésként podcast-felvétellel is készültünk. Olvasd tovább


A Magyar Kupa győztese megy Európába? Én úgy tudtam nem, pár éve nem volt erre egy szabályváltoztatás?

Nem azzal kevered, hogy ha mondjuk FTC-ZTE lett volna, és ott mondjuk nyer a Fradi. A Fradi már eleve BL-be megy a bajnoki 1 helye okán, akkor a ZTE is kupainduló lett volna pár éve azzal, hogy MK-döntőbe jutott. Ez változott.

De itt a Konf. Liga életrehívásával top bajnokságoknál igencsak kell kutatni, hogy most akkor ki hol melyik fázisban kapcsolódik be, és hová. Kéne még egy 4. széria is  ;D

Fehérvár - Mezőkövesd tipp: 1.90-es szorzóban utazunk vasárnap este

A forduló zárómeccse mindkét csapat számára óriási jelentőséggel bírhat. Olvasd tovább


Látom meg kell próbálni benttartani a Honvédot. Tizi nincs befújva KTE-nek, aztán Honvéd gólt fault előzte meg de az meg belefér. Hányinger.

Csak nekem tűnik ajándékszagúnak a Fehérvár szorzója? A Puskásnak szerintem sok esélye már nincs a nemzetközi kupára, viszont a Fehérvárral ápolnak olyan kapcsolatot, hogy leadják a 3 pontot, vagy én tudom rosszul? Azt tudom, hogy az együttműködési szerződésük már rég nem él hivatalosan, de nekem gyanús ez a meccs nagyon.