Unibet - Adventi Naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: soptei.gergo Dátum december 22, 2014, 18:10:35
rosco erdemes unira regizni ? es kiporgetni a sima bonuszt ?

Azt leszámítva, hogy a bónuszt csak a forgatási követelmények teljesítése után írják jóvá, az egyik legkönnyebb bónusz.
Ezen kívül rendszeresen adják a fogadásbiztosításokat és időnként a feltöltési bónuszokat is.

December 24. - 1500FT KOCKÁZATMENTES FOGADÁS!
Számládon 1500Ft értékű kockázatmentes élő fogadást írt jóvá az Unibet. Ez azt jelenti, hogy visszatérítik az első mérkőzés előtti vagy élő fogadásod tétjét, ha az veszít.

Hogyan szerezheted meg a bónuszt?
1. Iratkozz fel az Adventi Naptárra (minden promócióra külön-külön fel kell iratkozni), ha nincs Unibet-számlád, nyiss egyet ITT.
2. Fogadd el az ajánlatot és aktiváld a kockázatmentes fogadást*
3. Ezt követően az első mérkőzés előtti vagy élő fogadásod kockázatmentes
4. Ha az veszít, a tétedet bónuszként visszatérítjük 1500Ft-ig.
5. Az ajánlat december 24. 23:59-ig elérhető.

- Több élő bónuszod nem lehet egyidőben.
- A bónuszpénzt meg kell forgatni.
- A bónuszt 30 napon belül kell megforgatni.

Részvételi feltételek:
- Háztartásonként és játékosonként csak egy számla vehet részt a promócióban.

- Több élő bónuszod nem lehet egyidőben.
- Ahhoz, hogy megkapd a jutalmadat, el kell fogadnod a bónusz ajánlatot.
- A kockázatmentes fogadás élő és mérkőzés előtti fogadásokra is vonatkozik, a kettő kombinációjára viszont nem.
-A kockázatmentes fogadás single és kombinált fogadásra is használható, system fogadásokra viszont nem.
- Az ajánlat elfogadása után az első élő vagy mérkőzés előtti fogadásod bármilyen sporteseményre kockázatmentes lesz.
- Ha a kockázatmentes fogadás értékénél nagyobb összegben fogadsz, akkor is a kockázatmentes fogadás értékét kapod vissza.
- Csak egy kockázatmentes fogadást helyezhetsz el.
- A bónusz megforgatása csak a feljogosító fogadás lezárása után kezd el teljesülni. (Függetlenül attól, hogy a fogadás nyert vagy vesztett)
- Ha a feljogosító fogadásod nyer, a bónusz teljesítése befejeződött.
- Ha a fogadásod veszít, a visszatérítés 100%-os, 1500Ft-ig. A minimum tét 300Ft.
- A kockázatmentes fogadásból származó veszteségeket bónuszpénz formájában térítjük vissza.
- A bónusz forgatási követelményeit az elfogadástól számított 30 napon belül teljesíteni kell, mielőtt az kifizethetővé válna.
- A bónusz forgatása bármilyen terméken teljesíthető, a Póker kivételével. A különböző termékek azonban más-más súlyozással számítanak bele a megforgatási követelményekbe.
- A forgatási követelmények a következők: Sportfogadás 6x, Kaszinó 25x, Élő Kaszinó 35x
- Mobilról elhelyezett fogadások számítanak
- Ha egy játékos azelőtt szeretne kifizetést kérni, hogy teljesítette volna a bónusz megforgatási feltételeit, kapcsolatba kell lépnie az ügyfélszolgálattal, és megkérni arra, hogy töröljék a bónuszt. Ha a bónusz törlésre kerül, a bónusz és az abból származó nyeremények elvesznek.
- Ha a bónuszt megforgattad, a bónuszpénz készpénzzé válik.
- A kaszinó játékok súlyozása a következő: asztali játékok és video poker 10%-ban számít bele a megforgatásba, a nyerőgépek 100%-ban.
- Az élő kaszinó súlyozása: minden Élő Kaszinó játék 10%-ban számít bele a forgatásba.
- Csak azok a fogadások számítanak bele a forgatásba, amelyek oddsa min. 1.4.
- Az élő és mérkőzés előtti fogadások kombinációja nem számít bele a forgatásba.
- A megtett fogadások csak a lezárulás után számítanak bele a forgatási követelményekbe (attól függetlenül, hogy nyertes vagy vesztes a fogadás)
- Minden fel nem használt bónusz elveszik az elfogadástól számított 30 napon belül.
- Az Unibet fenntartja a jogot a bónusz visszavonására.

Játssz az Unibetnél!

Idézetet írta: szumos Dátum december 21, 2014, 22:52:39
Jajj, mit fogtam!  :D  :jump2_125:  :redchug:
Nem is adtam fel több szelvényt, csak ezt az egyet.
Kíváncsi leszek elég lesz e ezzel a szorzóval ranglistára kerülni.
Bár ha nem kerülök föl már az sem bánt túlságosan.  :great:

Elég lett végül?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 25, 2014, 10:19:57
Elég lett végül?

Nem.
Ezzel nincs is bajom. Magas szorzó volt, de nem kirívóan magas. Inkább az unibet eljárásával van problémám. Egyrészt azt ígérték közlik a nyerteseket, nem azt, hogy fű alatt értesítik. Másrészt mindannyiunknak megnyugtató, ha az ember lát egy listát. Nem mintha nem lehetne "összehozni" egyet, de azért így szeretjük. És nem elhanyagolható az a szempont sem, hogy legalább tudhatnánk, hogy mivel lehet nyerni. De hát olyan titkosan kezelik, mintha nemzetbiztonsági ügy lenne.
Az utána levő promóban sem vettem részt ami sorsolásos lett volna, s valószínűleg egyben sem fogok részt venni az unibetnél többet amin sorsolnak. Mondom ezt úgy, hogy én is nyertem már sorsolásos játékukon.  :laugh: Mert ugye nem azt vitatom, hogy "biztosan nem is sorsolnak", hanem az eljárást.
Meg azért fogok még az ünnepek után próbálkozni, hogy megtudjak valamit.

Idézetet írta: szumos Dátum december 25, 2014, 15:20:14
Nem.
Ezzel nincs is bajom. Magas szorzó volt, de nem kirívóan magas. Inkább az unibet eljárásával van problémám. Egyrészt azt ígérték közlik a nyerteseket, nem azt, hogy fű alatt értesítik. Másrészt mindannyiunknak megnyugtató, ha az ember lát egy listát. Nem mintha nem lehetne "összehozni" egyet, de azért így szeretjük. És nem elhanyagolható az a szempont sem, hogy legalább tudhatnánk, hogy mivel lehet nyerni. De hát olyan titkosan kezelik, mintha nemzetbiztonsági ügy lenne.
Az utána levő promóban sem vettem részt ami sorsolásos lett volna, s valószínűleg egyben sem fogok részt venni az unibetnél többet amin sorsolnak. Mondom ezt úgy, hogy én is nyertem már sorsolásos játékukon.  :laugh: Mert ugye nem azt vitatom, hogy "biztosan nem is sorsolnak", hanem az eljárást.
Meg azért fogok még az ünnepek után próbálkozni, hogy megtudjak valamit.

Ha lesz lista, majd jelezd már itt! Köszönöm!  :ok:

Idézetet írta: szumos Dátum december 25, 2014, 15:20:14
Nem.
Ezzel nincs is bajom. Magas szorzó volt, de nem kirívóan magas. Inkább az unibet eljárásával van problémám. Egyrészt azt ígérték közlik a nyerteseket, nem azt, hogy fű alatt értesítik. Másrészt mindannyiunknak megnyugtató, ha az ember lát egy listát. Nem mintha nem lehetne "összehozni" egyet, de azért így szeretjük. És nem elhanyagolható az a szempont sem, hogy legalább tudhatnánk, hogy mivel lehet nyerni. De hát olyan titkosan kezelik, mintha nemzetbiztonsági ügy lenne.
Az utána levő promóban sem vettem részt ami sorsolásos lett volna, s valószínűleg egyben sem fogok részt venni az unibetnél többet amin sorsolnak. Mondom ezt úgy, hogy én is nyertem már sorsolásos játékukon.  :laugh: Mert ugye nem azt vitatom, hogy "biztosan nem is sorsolnak", hanem az eljárást.
Meg azért fogok még az ünnepek után próbálkozni, hogy megtudjak valamit.

A lista azért lenne a minimum, mert néha előfordul, hogy olyankor sem kapod meg a nyereményedet, ha különben az járna. Ha nincs lista, akkor még reklamálni sem tudsz ez miatt, mivel nem is tudsz róla, hogy akár te is nyerhettél...
A tippmixpronál sem véletlenül hoztam szóba korábban.