Bet365 - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Hogy is van ez akkor?
Ha ki akarom használni, maximálisan az ajánlatot, akkor fogadnom kell a meccs előtt, 8000Ft-ért.
Ez után meccsközben is fogadnom kell, elsőként 8000Ft-ért és ha ezt bukom el, akkor visszakapom?
A meccs előtti tétre viszont semmilyen visszatérítés nincs?
1. Jól értelmezem?
2. Hogyan lehet ebből az ajánlatból a legtöbbet kihozni?

#316 szeptember 13, 2016, 14:07:58, SPF Admin
Idézetet írta: Jackob777 Dátum szeptember 13, 2016, 13:33:38
Sziasztok!

Hogy is van ez akkor?
Ha ki akarom használni, maximálisan az ajánlatot, akkor fogadnom kell a meccs előtt, 8000Ft-ért.
Ez után meccsközben is fogadnom kell, elsőként 8000Ft-ért és ha ezt bukom el, akkor visszakapom?
A meccs előtti tétre viszont semmilyen visszatérítés nincs?
1. Jól értelmezem?
2. Hogyan lehet ebből az ajánlatból a legtöbbet kihozni?

A meccs előtti tétre nincs visszatérítés.

Egyébként meg nem biztos, hogy mindenki 8.000 Forintos visszatérítendő bónuszban részesül, csak azok akik erről extra tájékoztatást kaptak.
Az alap az 3.000 Forintról beszél.
Ajánlat + részvételi feltételek

Idézetet írta: Jackob777 Dátum szeptember 13, 2016, 13:33:38
Sziasztok!

Hogy is van ez akkor?
Ha ki akarom használni, maximálisan az ajánlatot, akkor fogadnom kell a meccs előtt, 8000Ft-ért.
Ez után meccsközben is fogadnom kell, elsőként 8000Ft-ért és ha ezt bukom el, akkor visszakapom?
A meccs előtti tétre viszont semmilyen visszatérítés nincs?
1. Jól értelmezem?
2. Hogyan lehet ebből az ajánlatból a legtöbbet kihozni?

Sokféleképpen lehet okoskodni, pl megraksz vmi 1.01es szorzót meccs előtt, aztán van egy ingyen 8000es fogadásod (persze 1.01 is elmehet), vagy vannak nem éppen legális módszerek is,vagy rakhatsz csak simán 2 fogadást, ahol azért jó esélye van hogy mindkettőt elbukod.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 13, 2016, 14:05:54
A meccs előtti tétre nincs visszatérítés.

Egyébként meg nem biztos, hogy mindenki 8.000 Forintos visszatérítendő bónuszban részesül, csak azok akik erről extra tájékoztatást kaptak.
Az alap az 3.000 Forintról beszél.
Ajánlat + részvételi feltételek

Én nem kaptam róla semmi külön tájékoztatást, de a honlapon megnézve (nem belépve) 8 ezret ír. 3 ezret sehol nem láttam.

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 13, 2016, 15:09:17
Én nem kaptam róla semmi külön tájékoztatást, de a honlapon megnézve (nem belépve) 8 ezret ír. 3 ezret sehol nem láttam.

Itt is?
http://extra.bet365.com/promotions/soccer/champions-league-in-play-bet-offer

#320 szeptember 13, 2016, 20:20:50, csatarid
Elkelt. ----

nah köszi mindenkinek a segitséget, végül is a saját hülyeségeimet tettem a bónusszal, de minden lejött 1,95 és 2,00 oddson, úgyhogy kasza volt :)


Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 14, 2016, 08:36:59
Nálam ez sajna azt a NAV-os blokkolós szöveget hozta be. Végül is mindegy :)
tényleg mindegy, pláne utólag, a lényeg, hogy 8 ezer volt minden számlán az összeg