2019 Darts World Matchplay

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a World Matchplayt?

Michael van Gerwen
2 (22.2%)
Peter Wright
6 (66.7%)
Gary Anderson
1 (11.1%)
Rob Cross
0 (0%)
bárki más (hozzászólás formájában várjuk a titkos favoritot)
0 (0%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: július 20, 2019, 13:49:28

Darts World Matchplay 2019
Blackpool, Anglia
2019.07.20. - 2019.07.28.



A VB után talán a legnagyobb torna (oké a Grand Prix is közel van..), már az első körtől nagyon pikáns meccseknek lehetünk szemtanúi, első körben 10 nyertig, majd 11, 16, 17, a döntőben pedig 18 nyertig mennek a küzdelmek és itt játszik a minimum 2 leges különbség, pl. első körben 9-9 után mennek tovább, ha eljutnak 12-12-ig, akkor jön a hirtelen halál és a döntő leg.
Holnap írok még pár értékesebbnek tűnő tippet a tornára, de addig is bárkitől jöhetnek a tutik, illetve csináltam egy szavazást is, hogy lássuk, ki mit vár.. :)


Wright tűnik a fő esélyesnek a formák alapján.

#2 július 18, 2019, 14:32:57, peshark
Idézetet írta: Greipel Dátum július 18, 2019, 14:12:05
Wright tűnik a fő esélyesnek a formák alapján.

Ez nekem is evidens, főleg, hogy nem került valami erős negyedbe, az elődöntőig nálam simán eljut, aztán onnantól meg ugye bármi lehet, bár az elődöntőben is elkerülheti a nagy ászokat azért, Gerwen meg Gary ága azért bőven nehezebb, simán ki jöhet a lépés Peter papának :ok:


Indoklást túlzottan nem fogok most írni, de skálázom a tippeket, és leírom amiket én is megjátszok.

A  :topbet_125:

Aspinall 1,40
Price 1,36
Cullen +2.5 1,72
Brown +2.5 1,50
Wright 1,28

B

Dobey +3.5 1,61
Ratajski 1,40
Chizzy 1,44
Hughes +2.5 1,50
Durrant 1,61
Wright -2.5 1,66
Cullen 2,75

C

Beaton +4.5 1,83
Wade 1,53
Brown 2,10
Hendo 2,00

Poénból William Hillen vannak a #YourOdds szekcióban érdekes tippek:
Price - Bunting lesz bullos kiszálló 2,05
Gary dob min. 2 százas kiszállót 2,50
Dobey dob min. 2 százas kiszállót 3,50

Ezen kívül unibet king of the oche (nyertes, legmagasabb kiszálló, legtöbb 180) oddsok amik tetszenek:
Nathan Aspinall 3,00
Joe Cullen 9,00  ::)
Wright 3,00 !!!

Cullenben érzem a "meglepit", White a jó ET szereplések óta eléggé leadta, a PC-ken rendre első körön se jut túl, Cullen nagyon jól játszott most hétközben, szerintem simán verheti Unicornos társát. Wright king of oche tippjét max a 180-ok vihetik, abban elég kaotikus tud lenni Peter, a másik kettő tekintetében szerintem jobb lesz. Az "A" tippeket mindenképp rakom, illetve a will hilles tippeket is egy szerény kombiba, valamint a king of the oche tippeket is egy 3/2-be. Sok pénzt nem szánok rá, dartsra csak apróval fogadok mindig, de hátha beakad azért valami.. :)

World Matchplay: Indul a szezon egyik legfontosabb tornája

Szombat este Blackpoolban elrajtol a 26. World Matchplay! 180-akkal teli hét vár a darts szerelmeseire! Olvasd tovább


Peter Wrightra nyomtam, egyrészt azért, mert személyes kedvenc 2014 óta, másrészt, pedig a formája miatt. Sajnos azonban ő is az a player, akinél rohadtul nem lepődnék meg, ha az első körökben kizúgna. Hozza a durván jó mutatókat, minden a helyén van, és jön akkor a jön a hidegzuhany. Mindenesetre a a formája alapján szerintem a végső győzelmére adott 10.00-es oddsban érték van.

Idézetet írta: robmiller Dátum július 19, 2019, 17:03:30
Peter Wrightra nyomtam, egyrészt azért, mert személyes kedvenc 2014 óta, másrészt, pedig a formája miatt. Sajnos azonban ő is az a player, akinél rohadtul nem lepődnék meg, ha az első körökben kizúgna. Hozza a durván jó mutatókat, minden a helyén van, és jön akkor a jön a hidegzuhany. Mindenesetre a a formája alapján szerintem a végső győzelmére adott 10.00-es oddsban érték van.

Unibeten 13,0-as, én is tettem rá egy kis aprót.

Elso meccsen borul minden Aspinallal kapcsolatban, elindult a Matchplay.. ::)   ;D

Én szerintem tétemeléssel megyek a 170-es kiszállóra. Délutáni session-ön 5.00-ös odds, aztán estire 4,50, meg hasonlóak.

Tegnap is dobtak vagy 10-szer 170-re minimum, volt, hogy csak a bull kellett volna, szerintem nem kell sokat várni az elsőre.

#9 július 21, 2019, 12:02:35, robmiller
Na a mai nappal én is bekapcsolódom a tornába. Tegnap este nem láttam, de ismét azért bizonyosságot nyert, amit a főoldaliban írtam, hogy piti oddsot nem érdemes dartsra tenni. Igaz, hogy a posztban jelképesen 1.10-nek írtam, de szerintem 1.50-1.70 alatt tényleg felesleges rizikózás az egységekkel.

Egyébként rögtön az első meccsen felhúztam a szemöldökömet. Van a Webster - Ratajski csörte. Okés, hogy Darren mostanában nem alkot olyan emlékezeteset, mint pl. a 2017-es (?) VB-n amikor agyonverte pl. Simon Whitlockot stb, de azért, hogy 3.50-et kínálnak rá a lengyellel szemben? Na ne....okés az is, hogy a Sas tavasszal nyert Players Champet, meg alapból tényleg Suljovic után most már Kelet-EU legkomolyabb PDC játékosává nőtte ki magát, de na....

Nálam megy egy Webster +3.5 hendi 1.61-ért. Szerintem nem ilyen egyértelmű a csörte, hogy majd 77%-os győzelmi esélyt adnak a lengyelre, nálam ez fifty-fifty kb.

Chisnall - Hopp meccstől nem tudom mit várjak, szerintem fogadási szempontból hagyom.

White - Cullen meccsre első blikkre nálam a megérzés leg-overt sugall, de egyelőre még homály bennem, hogy milyen határon lenne értemes tolni. Talán 15.5 vagy 16.5 overnél lőném be, de sanszos, hogy lótüdő az odds rá....meg is nézem! 16.5-re 1.80-at küldenek. Én ezt bejátszom. Remélem nem csődölnek be, s hoznak egy 10-7-es eredményt legalább.

A Smith - Hughes...hát igen. Voltam Prágában az ET-n, amit Hughes megnyert. Az biztos, hogy mentálisan nagyon rendben volt a srác. Akár hiszitek, akár nem a döntőben Bunting apja mellett ültem, és ő mondta, hogy Yozza egyszerűen élete formájában dobált a június végi hétvégén. Az elődöntőben Whitlock ellen például a komplett csarnok az ausztrált éltette torkaszakadtából, és Hughes mintha meg se hallotta volna, halál lazán bedobta magát a döntőbe. Szóval nem tudom mire lesz itt képes, az biztos, hogy nem lebecsülendő a csóka, nem véletlen 1.66 az a Smith odds. Nem teszek erre a meccs, de rohadt kíváncsi vagyok Jamie-re. Valahol szorítok is neki Prága óta. Ekkora ellenszélben tornát nyerni...nem mindennapi fickónak tűnik.

Alulra pedig beszúrtam egy képet a Prágai ET vasárnap reggeléről, amikor is sikerült elkapnunk Gerwyn Price-t a 9 nyilasát követő másnap reggel  ;D ;D Természetesen a váci darts mezünket is aláírta, és a fotót pedig a párja lőtte a telefonommal  ;D ;D

Félelmetes az az üresjárat, amit Webster 5:5 után leművelt. Lélektanilag ő ment le jobb periódusban a szünetre, utána mintha kicserélték volna őt a backstage-ban...annyi T1-et, amit dobott, az amatőr meccseken nem látni.  >:( Nem véletlen írta róla Taylor a könyvében, hogy baromi tehetséges, de hiányzik belőle az a plusz, amivel a legjobbak közé érhetne...többet vártam tőle 10:5-nél...

Nagyon durva amit egy-egy szunet ki tud hozni a jatekosokbol, konkretan ugyanaz tortent, mint tegnap Aspinall meccsen, 5-5 utan 5-10..

Ez a kemeny, amit a White - Cullen meccsen lathattunk.. :D Vannak napok, amikor tenyleg semmi nem jon az embernek, es ez meg ezen a szinten is elofordul egy vilagranglista 17. helyezett jatekossal..

Smith - Hopp

17.5 leg over 1,53
10.5 feletti 180 1,80

MvG - Durrant

Durrant +2.5 1,83
Durrant nyer 3,20

Na ez 4/3, plusz Gerwen is hazament, ennel szebb mar csak akkor lett volna, ha latok is valamit a napbol... ;D Durva meccsek voltak?