Milyen hatással lehet a koronavírus a sporteseményekre?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintetek mikor fog újra beindulni a sportvilág?

Április közepe/vége
0 (0%)
Május
3 (8.1%)
Június
11 (29.7%)
Július
0 (0%)
Augusztus
7 (18.9%)
Szeptember
10 (27%)
2021!
6 (16.2%)

Összes szavazó: 35

Szavazás lezárva: április 12, 2020, 14:48:57

Röviden a fentiekről:
- Wimbledon idén nem lesz
- UEFA EL, BL mérkőzések elhalasztva
- júniusra halasztott foci Eb-selejtezők (köztük a Bulgária - Magyarország meccs is) elhalasztva

Ezeknek tudatában indítottam egy új szavazást!  :cya:

engem ami eddig (az Olimpián kívül) a legjobban lesújtott az a Wimbledon eltörlése  :'(


Én azt mondom, legyen tökös az MLSZ is, és indítsa be a bajnokságot, csak magyar játékosokkal. Fehérorosz diktátor lazán csinálja, a magyar is megtehetné, és akkor az ESPN-en menne a Paks - Zalaegerszeg kiesési rangadó.

MotoGP LeMans elhalasztva (egyelőre meghatározatlan ideig). A futamot május 17-én rendezték volna.

A koronavírus miatt öt évig nem lesz kieső és feljutó a mexikói első- és másodosztályban. Lesznek érdekes eredmények...  :)

Én abban bízom, hogy az F1-es szezonból legalább a hátralévő versenyek lemennek majd, ha már végre elkezdődött.

Most ezen a nyáron lemegy minden meccs utána megint egy hosszú pihenő, minden sportágban, télen se fogunk sokmindenre fogadni vagy sporteseményt nézni

A horvátországi nyaralók tehetnek mindenről! Miattuk nem elég hideg a söröm se :(

Nem néztem a külföldi országok kategóriát, de remélem hogy Oroszország vörös kódot kap!