PDC World Matchplay 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mind a 4 mai meccsre behúztam a 22beten egységnyi téttel, hogy lesz az adott meccsen bullos kiszálló, és hogy lesz 3 vagy több 100+ os checkout. Kíváncsi vagyok, hoz-e profitot, vagy szopó lesz. Tegnap nem nagyon találták a bullt, csak kerekítőnél, remélem ma több mákjuk lesz, meg nekem is, és a 100 feletti kiszállók is hemzsegnek majd. Bízom benne, hogy hoz valami profitot, holnap megírom, jó ötlet volt-e.

srácok, mi a link, ahová a képeket fel lehet tölteni, ami ott blackpoolban megjelenik a meccseken?

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 22, 2020, 19:30:58
srácok, mi a link, ahová a képeket fel lehet tölteni, ami ott blackpoolban megjelenik a meccseken?

https://www.pdc.tv/news/2020/07/18/2020-betfred-world-matchplay-whats-different

Itt van mindenfele info

Volt egy kis csillaghullás a napokban. Innentől viszont Gary Anderson behúzza. Szerintetek?

Idézetet írta: NFCKR Dátum július 25, 2020, 00:26:18
Volt egy kis csillaghullás a napokban. Innentől viszont Gary Anderson behúzza. Szerintetek?

Nalam Smith eselyesebb. Parazs elodonto lesz ma mindketto a maga vonatkozasaban. Garyek meccse egy porgos jo meccs lesz, mig a masik elodonto inkabb a Zen jegyeben fog zajlani...  ;D De igazabol innen barki megnyerheti. A belga is mutatott sokszor olyan jo jatekot, hogy boven benne van meg ket gyozelem.

Na hat erre nem tudom ki szamitott, Anderson - van den Bergh donto. Szerintem tippelhetetlen... Talan a 180 overekben van ertek ha elhuzodik a meccs!

Hasonlo gondolatmenettel ajanlom a 143.5 feletti kiszallot. Hatso palyarol kotelezo nagyot alkotni, ket ilyen elodontot nehez lesz uberelni, azonban 28-30 leg osszejohet.

4 vagy több 100+ os kiszálló az én tippem 1,85-ért 22beten. Mondjuk sokat azért nem merek rátenni  :D

Eddig eleg izgulos, remelem belehuznak... :D

Ugy be volt allva a belga, hogy meg a szipokas vizet is belerakta a farzsebebe... ;D Mindenesetre hatalmas teljesitmenyt nyujtott es teljesen megerdemelten nyerte a tornat. :great: