Courtsiding, avagy hogyan verjük át a fogadóirodát

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Deniel555 Dátum augusztus 25, 2020, 21:07:24
Szerintetek mire gondolhat a srác amikor arról beszél hogy európában nem éri meg mert itt vannak courtsiding csoportok?

Betfairnél és más exchangeknél is jelen vannak, ahol csak a másiknál kell gyorsabbnak lenni. BF nagy előnye, hogy nem kell új számla, és ha kellően likvid a piac, vagyonokkal lehet fogadni. Ott viszont, ha nem vagy első, lehet semmi sem marad (vagy csak jóval gyengébb oddson). Egyébként a fő piacokat is tradelik a beesett pontok/gólok alapján, és egy teniszmeccsen ezt jópárszor el tudják játszani. Vagy ott az angol lóverseny, ahol élőben 2 mp a várakozási idő, mire bekerül a téted, de még így is 3-5 mp előnyben vagy a többiekhez képest. Ilyenkor egyértelműen a többi helyszínen lévőt kell beelőzni.

Szerintem irodáknál is gondot jelenthet mások jelenléte, hiszen akár ott is előidézhetnek oddsváltozásokat. Másra nem nagyon tudok gondolni.

Létezik erről a témáról könyv is, Brad Hutchinstól a Game, Set, Cash! címmel, ami egy nem mindennapi életutat mutat be.

En nem gondolom, hogy ez annyira jelentos dolog, legalabbis fociban es teniszben, mast nem probaltam.
Fociban mar tuti nem lehet beelozni oket, a bet365 dolgozik a legkisebb kesleltetessel, de igy is eleg az 5,5 sec mindenre. Sokat javultak a nyomkodok.

Teniszt a Romai parton es a becsi fedettpalyason probaltam ketszer, teljesen eselytelen volt.

Mas sportagban meg nem hiszem, hogy akkora a limit, hogy komoly res legyen a pajzson, de persze lehet, hogy keves az infom.

UK lóverseny BF-en talán még nem esélytelen, s ott "csak" a többiek az ellenfél. Lett volna 3 évem kimenni a helyi pályára (Chelmsford), de nem tettem. Talán, ha még járok arra.

Holnap meselek egy nagyon erdekeset a bet365, Vidi meccsrol.


Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 27, 2020, 21:12:09
Holnap meselek egy nagyon erdekeset a bet365, Vidi meccsrol.
A Vidi meccsen a tizik alatt hibas volt a rendszer. Ugy jelezte, mintha az elso tiziket kihagytak volna (nem neztem, gondolom azert, mert ujra kellett rugni az elsot.) Ezutan a Bohemians berugta az elsot, ami itt a masodikat jelentette.
Ekkor megbolondult a rendszer, es par masodpercig ugy latszott, mintha a kovetkezo tizit is a Bohemians rugna. Ez azt eredmenyezte, hogy 8,00-as odds volt a Vidire, hogy megnyerik a parbajt. Mivel nem tudtam mi van, 5 dolcsival ranyomtam.
Aztan persze a Vidi rugott tenylegesen, 1-1 lett az eredmeny, az oddsok visszaugrottak 1,66-2,10-es oddsparra, de igy az 5 usd * 8,00-bol fasza cashout lehetett.
A 3.parnal (ami tenylegesen a 2.par volt) ugyanigy volt, berugta a Bohemians, megint azt hitte a szoftver, hogy a Bohemians jon, itt mar 10,00-es odds volt a Vidire, 10 usd ravertem, berugta a Vidi, oddsok vissza, 55 usd cashout.

Ekkorra kiismertem a hibas rendszert, sajnos innentol kihagytak az irek, ha berugtak volna meg vagy kettot, akkor lehetett volna ismetelni parszor (ugye akkor van cumi, ha ranyomok a nagy oddsra es a Vidis gyerek kihagyta volna, ezert nem lehet nagyon nagy zsevel tolni).

A lenyeg, hogy sajna kihagytak az irek a kovetkezoket, igy nem volt nagy odds a Vidire, egy picit meg fogtam, mert a kihagyott Bohemians tizi utan megint azt hitte a rendszer, hogy ok rugnak, igy normal oddsot adott a Vidire, de ez mar nem volt az igazi nagy fogas.

Kikertem mindent utana Skrillre, ki is fizettek, tehat ez most potyapenz volt.

Szerintem az ujrarugatott elso tizi okozta a hibat a rendszerben, esetleg ha ilyet lattok, erdemes figyelni, bar ritkan lesz ilyen sajnos.

Osszessegeben 100 usd haszon lett.  Igy utolag raverhettem volna 25-30 usdvel is, akkor +150 usd lett volna tizinkent a haszon, de kb. 3 masodperc volt donteni, raadasul a meccset nem neztem, azt se tudtam tenylegesen, hogy allnak a tizik.


Itt a topikhoz kapcsolodo moralis kerdes:

Tegyuk fel, hogy ez egy hosszu tiziparbaj lett volna, ami 11-10 lesz a vegen.

Tehat ha van meg mondjuk 8 db berugott Bohemians tizi.

8-szor lehetett volna eljatszani, nyilvan egyre nagyobb osszegekkel.

Lett volna vagy 2000-3000 usd potya haszon.

Szegyellem picit, de nalam semmilyen lelki valsagot nem okozott volna ennek a penznek a gyakorlatilag "lenyulasa".
Azzal egyutt sem, hogy a legkorrektebb irodanak tartom a bet365-ot.

Nem tudom, ki hogy van ezzel, en igy.

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 28, 2020, 08:52:16
Itt a topikhoz kapcsolodo moralis kerdes:

Tegyuk fel, hogy ez egy hosszu tiziparbaj lett volna, ami 11-10 lesz a vegen.

Tehat ha van meg mondjuk 8 db berugott Bohemians tizi.

8-szor lehetett volna eljatszani, nyilvan egyre nagyobb osszegekkel.

Lett volna vagy 2000-3000 usd potya haszon.

Szegyellem picit, de nalam semmilyen lelki valsagot nem okozott volna ennek a penznek a gyakorlatilag "lenyulasa".
Azzal egyutt sem, hogy a legkorrektebb irodanak tartom a bet365-ot.

Nem tudom, ki hogy van ezzel, en igy.

Én erősen kétlem, hogy bárkiben lelki válságot okozna az iroda lenyúlása. Maximum a kizárástól való félelem lehet a gát.

Az a baj ezzel, hogy siman visszavonhatjak a nyertes tippeket, minuszba teve a számlát. Lehet nem teszik meg, de ha mégis akkor ha nem nullazza le a support akkor ugyanott vagy. Multkor bwinen hasznaltam ki hibat, de szepen törölték a fogadasokat, minuszba teve a szamlat, a fuggo kifizetés mellé. Eszukben sem  olt nullazni a számlát, igy en meg kenytelen voltam visszavonni a kifizetest.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 28, 2020, 12:46:03
Az a baj ezzel, hogy siman visszavonhatjak a nyertes tippeket, minuszba teve a számlát. Lehet nem teszik meg, de ha mégis akkor ha nem nullazza le a support akkor ugyanott vagy. Multkor bwinen hasznaltam ki hibat, de szepen törölték a fogadasokat, minuszba teve a szamlat, a fuggo kifizetés mellé. Eszukben sem  olt nullazni a számlát, igy en meg kenytelen voltam visszavonni a kifizetest.
Azt tapasztaltam, hogy ha reggelig nem vonják vissza, akkor már nem kavarnak. A kifizetés meg addig kiér a Skrillre. Kifizetésbe eddig egyszer nyúltak bele ilyen esetben, de az viszonylag nagy összeg volt, egyszerűen törölték a kifizetést.
Az a jó, hogy erre éjjel szerintem nincs kompetens személy, és ugye egy hajnal 2-es withdraw kiér reggel 6-ra, de egy fél4-es is 7-re, és akkor baszhatják.
UPDATE:
Most egyébként jó fejek voltak, 1 órája jött három belső üzenet, hogy hibás odds volt a 10,00 meg a 8,00 meg a 3,00, de maradnak az oddsok. "gesture of goodwill"

Ha elvették volna, se szólhatnék egy szót se. Igy ajándék.

Igen, ilyen tekintetben a bet nagyon korrekt, volt hogy minuszba ment a számlám, (nem azert mert hibat hasznaltam ki, hanem szimplan rosszul kiertekelt fogadas miatt)
Es mire javitottak, jogosan, addigra nullaztam magan. A support meg lenullazta a minusz par ezret és el volt intezve.

De mint mondtam a bwin kevesbe ilyen nagylelku. Nem nullazzak a minuszt, igy be kell fizetni vagy nem tudsz addig jatszani.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 28, 2020, 14:29:00
Igen, ilyen tekintetben a bet nagyon korrekt, volt hogy minuszba ment a számlám, (nem azert mert hibat hasznaltam ki, hanem szimplan rosszul kiertekelt fogadas miatt)
Es mire javitottak, jogosan, addigra nullaztam magan. A support meg lenullazta a minusz par ezret és el volt intezve.

De mint mondtam a bwin kevesbe ilyen nagylelku. Nem nullazzak a minuszt, igy be kell fizetni vagy nem tudsz addig jatszani.
Igen, irtam mar en is, nekem is tobbszor nullaztak ki 2-15 ezer kozotti minuszt. Egy 20 ezresnel visszatoroltek a kifizetest.

Regi tortenet, hogy egyszer sikerult kicsusszanni 790 ezerrel egy szogis sumakkal, kikuldtek a Skrillre, aztan rajottek, hogy ez nem okes, -790.000 volt a szamlan.

Irtak emailt, aztan 3 postai levelet, hogy fizessuk be, de valljuk be, ez viccnek is rossz volt. Aztan benyeltek, nem tudtak mit csinalni.
A szamla odaveszett, de ki nem szarta le, akkoriban lehetett csinalni konnyen ujat.

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 26, 2020, 11:18:10
Betfairnél és más exchangeknél is jelen vannak, ahol csak a másiknál kell gyorsabbnak lenni. BF nagy előnye, hogy nem kell új számla, és ha kellően likvid a piac, vagyonokkal lehet fogadni. Ott viszont, ha nem vagy első, lehet semmi sem marad (vagy csak jóval gyengébb oddson). Egyébként a fő piacokat is tradelik a beesett pontok/gólok alapján, és egy teniszmeccsen ezt jópárszor el tudják játszani. Vagy ott az angol lóverseny, ahol élőben 2 mp a várakozási idő, mire bekerül a téted, de még így is 3-5 mp előnyben vagy a többiekhez képest. Ilyenkor egyértelműen a többi helyszínen lévőt kell beelőzni.

Szerintem irodáknál is gondot jelenthet mások jelenléte, hiszen akár ott is előidézhetnek oddsváltozásokat. Másra nem nagyon tudok gondolni.

Létezik erről a témáról könyv is, Brad Hutchinstól a Game, Set, Cash! címmel, ami egy nem mindennapi életutat mutat be.

El fogom olvasni mindenképp kiváncsi vagyok erre a témára. Amúgy miért pont az angol lóverseny? Ami itthon van Budapesten az nem játszható? Egyébként én úgy vagyok ezzel, hogy ha ez egy valóban megjátszható dolog, akkor teljesen mindegy számomra hogy hova kell utazzak, tulajdonképpen haverokkal is meg lehet indulni és úgy felfogni mint egy nyaralást, ahol egy halom pénzt is keresel, és bejárod a világot :D Mindig is olyan munkával akartam pénzt keresni ahol utazhatok :P  ;D

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 28, 2020, 15:05:10
Igen, irtam mar en is, nekem is tobbszor nullaztak ki 2-15 ezer kozotti minuszt. Egy 20 ezresnel visszatoroltek a kifizetest.

Regi tortenet, hogy egyszer sikerult kicsusszanni 790 ezerrel egy szogis sumakkal, kikuldtek a Skrillre, aztan rajottek, hogy ez nem okes, -790.000 volt a szamlan.

Irtak emailt, aztan 3 postai levelet, hogy fizessuk be, de valljuk be, ez viccnek is rossz volt. Aztan benyeltek, nem tudtak mit csinalni.
A szamla odaveszett, de ki nem szarta le, akkoriban lehetett csinalni konnyen ujat.

Grat a 790 ezres zsákmányhoz  :beerchug: Ügyes!  Ha jól veszem ki a szavaitokból, itt mindig a ki fizetésnél veszik először észre a csalást? Eddig sokszor azt olvastam hogy mondjuk ki fizetik a pénzt, és le korlátoznak. De hogy mindig ki fizetik. Akkor ezek szerint van hogy képesek mínuszba vágni??  :o :o Szívesen olvasnék még ilyen tapasztalatokat, tanácsokat hogy mire kell figyelni stb.. Ha vannak még ilyen történeteid  :)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 28, 2020, 12:46:03
Az a baj ezzel, hogy siman visszavonhatjak a nyertes tippeket, minuszba teve a számlát. Lehet nem teszik meg, de ha mégis akkor ha nem nullazza le a support akkor ugyanott vagy. Multkor bwinen hasznaltam ki hibat, de szepen törölték a fogadasokat, minuszba teve a szamlat, a fuggo kifizetés mellé. Eszukben sem  olt nullazni a számlát, igy en meg kenytelen voltam visszavonni a kifizetest.

De ha nem vonod vissza a kifizetést akkor ki utalták volna szerinted? És minuszba raknak?

Idézetet írta: Deniel555 Dátum augusztus 28, 2020, 22:58:32
El fogom olvasni mindenképp kiváncsi vagyok erre a témára. Amúgy miért pont az angol lóverseny? Ami itthon van Budapesten az nem játszható? Egyébként én úgy vagyok ezzel, hogy ha ez egy valóban megjátszható dolog, akkor teljesen mindegy számomra hogy hova kell utazzak, tulajdonképpen haverokkal is meg lehet indulni és úgy felfogni mint egy nyaralást, ahol egy halom pénzt is keresel, és bejárod a világot :D Mindig is olyan munkával akartam pénzt keresni ahol utazhatok :P  ;D

Élőben arra nem lehet fogadni. Lóversenynél úgyis csak BF jöhetne szóba, s a brit és ír versenyek a leglikvidebbek.