500 millió forintot nyersz a lottón, mire költenéd?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 500 millió forintot nyersz a lottón, mire költenéd?

Vennék házat, autót, a többit befektetném.
24 (85.7%)
Nagyon élném, elszórnám mindet csajokra, bulikra, egyszer élünk.
3 (10.7%)
Odaadnám a szegényeknek, és tovább dolgoznék a gyárban.
1 (3.6%)

Összes szavazó: 24

Álmodozzunk, költsük a pénzt képzeletben!

Tegyük fel nyersz 500 millió forintot, mi teszel?

Oszd meg velünk elképzeléseid :)


Nehéz elképzelni, mert most nyilván azt mondom, hogy okosan költeném el, de ha végtelennek tűnő pénzem lenne, simán elképzelhetőnek tartom, hogy nem érezném sok esetben a határt, és Olgákra verném el a nagy részét. Mindenesetre az a része, hogy teremtesz egy alapot, tehát van saját ingatlanod, saját nem 20 éves autód, nincs hiteled, és a fizetésed az életre kell beosztani, már jól hangzik. Kár hogy manapság ehhez lottónyeremény kell, de akárhogy is, az már nálam egy jó élet lenne, hogy a biztos alap megvan, és a meló dönti el, a hétköznapi életem szintjét.

Elvileg mindenem meg van, esetleg egy kis vikkend haziko to mellett, ahol nyugalom van... Azer max szaz ezeest euroba adnek... 150 ezreser vennek 4-5 btc, de az hosszutavu befektetes lenne. Lanyom talan egyszer jol eladna. Vagy nem... Maradek egy millio 250 ezer euroval meg nem nagyon spekulalnek. Ket harom kirandulas evente oszt csokolom... Utaznek, olvasnak, elveznem a lehetosegeket. Persze esszel...

Fiatal korában az ember azért lottózik,hogy nyerjen és legyen alapja a jövőjének. Én is lottóztam fiatal koromban de sajnos nem jött össze főnyeremény de azért többször volt kettes kevésbé hármas találat de ez csak sikerélményre volt elegendő. Most viszont már nagyon a főnyeremény és ebből már lehetne a családnak gyerekeknek igen sok mindent venni és vennék is nekik és magunknak is de most sem jött még össze.Amit eddig sikerült összehozni az mind a munkákból van és ez így van jól,hogy megdolgoztunk érte.Azért időnként most is adok fel lottót és amennyiben nyernék jó sok pénz akkor lenne ház kocsi is megérett már cserére a többit meg befektetném és adnák a gyermekeimnek is.


Szerintetek tényleg elkezdenek kölcsönkérni az ismerősök, ha nagyot nyersz? Csak mert magamból kiindulva, nem tennék ilyet. Volt egy haverom, apukája nyert 200 millió felett, már nem emlékszem pontosan, talán lottón, és egyenlő arányban szétosztotta a gyerekek között. Mégsem éreztem késztetést még arra sem, hogy egy sörre meghívassam magam a sráccal, aki egyébként egy borzalmas étterembe tolta lovét és felégette a pénz nagyrészét. Nővére befektetett, változó kamatú állampapírokba, figyelte mi megy épp nagyot, és megduplázta az összeget állítólag évek alatt. Tőle sem pénzt kértem volna amúgy a külseje alapján... ;D

erre nekem évek óta  határozott tervem van :

először is jól berúgnék....