Téli olimpia 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ilyen csúszkálás, mint a bob, szánkó, skeleton sok van még?
Mert az összeset a németek nyerik, ahogy látom... :(

Riiber még mindig nem tudott negatív tesztet produkálni, szóval ott is két német arany befigyel még.

Van 3bob szám abból a két férfiben esélyesek a németek. Plusz a két északi összetettben, de az egyéniben bőven nyerhet más, még Riiber nélkül is. 3 német aranyat várok még.

Norvégoknak ez a 3 csak biatlonból összejöhet. Ott 6 szám van vissza, holnap előnnyel indul Olsbu és Boe is, illene nyerniük. A norvégoknak még 5-6 arany kinézhet bőven.

Milyen szépen csinálta Ádó! Végig elől, ha jól hallottam két napja, idén még nem veszített egyes pályáról 500-on.  :o

A semmibol nyerik a norvegok a ffi valtot. Boenek 1,52volt a hatranya az 5.loveszetben, majd futott egy oriasit es persze kellett Latyipov leolvadasa.

Kellett nagyon, ha már az üldözesest elbaltázta.
Tegnap a csapat síugrás arany is benne lett volna a pakliban, ha Lindvik mint olimpiai bajnok nem rontja el mindkettőt.

Még mindig necces szerintem a legtöbb norvég arany.
Északi összetettben kéne egy norvég a kettőből, a két német helyett.
Riiber is visszatért végre, hátha.

#95 február 15, 2022, 13:06:43, MessiÁs
Ott van Graabak aranya. Plusz egy varatlan gyorskori arany.

Nemetek ma elhozzak a 2es bobot, van meg egy eselyuk a 4es bobra, plusz eszaki csapat. Aztan ennyi. Az max 11


Ma 99,9% norvegoknak van mar 12 es Klaeboek  csapat sprintben oriasi favoritok, aztan 30kmen Johaug. 50en is van esely ffi aranyra. Plusz holnap norveg nok biatlon valto es ket tomegrajtos. Ffi szlalom plusz alpesi csapat. Es eszaki csapat.

Lassan indult de siman lehet 16-18

Graabak nagyon nagyot ment. :)
Aztán nézem 12 arany, a gyorskorisok alaposan megleptek.

#97 február 16, 2022, 11:27:23, MessiÁs
Nemet paros 16koruli oddsert behuzta a noi csapat sprintet.. nem semmi meglepi.

Szerencsere Klaeboek hoztak a kotelezot

Elneztem, meg ket bob szam van, noi kettes ferfi negyes. Ez ket német arany. Ha nemetek nem nyerik az eszaki osszetett csapatot akk tuti a norveg legtobb arany, ha nyernek is a nemetek akkor is marad legalabb 4szam ahol eleg egy norveg arany. Ffi, noi biatlon tomegrajt, vagy noi 30km ffi 50km sifutas.
A noi 30km az Johauge.. most azt mondom 1 2 perc elonnyel.


Most mar hatra lehet dolni. Remelem sokan tettetek a norveg aranyt meg 3as oddson..

Menet kozben a nem vart esemenyek miatt izgibb lett a vartnal, de a vegso eremtabla alapjan sima lesz..

Ez a nyilatkozat erős, ahogyan az is, hogy az NSO lehozta, de jól tették, végre. Előbb kellett volna már.
https://www.nemzetisport.hu/teli_sportok/liu-shaoang-kemenyen-kritizalta-a-mob-fotitkart-es-a-csapatvezetot-2880077

Végig olvastam a cikket. Köszönöm Pozzato,hogy feltetted! Nem lett volna szabad megtörténni ilyen dolgoknak a vezetőség részéről. Biztos lesz még folytatása a dolognak.