SPF 17 Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum április 07, 2022, 19:02:27Jó lett volna tudni, hogy kik kapnak. Így ne tudtam részt venni hirtelen...  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

én is

Köszönöm a lehetőséget!  :beerchug:

Én is köszönöm a lehetőséget!
jó verseny volt

Sajnàlom én nem tudtam elindulni rajta,glamouros hétvégénk van,annyi hülye jön 5 forintért az anyjukat is meg.... hàt még 20% ért,majd talàn legközelebb de szurkolok hogy olyan tag nyerje aki jòl jàtszik és ezàltal megérdemli...

Idézetet írta: szalist Dátum április 07, 2022, 21:31:15Sajnàlom én nem tudtam elindulni rajta,glamouros hétvégénk van,annyi hülye jön 5 forintért az anyjukat is meg.... hàt még 20% ért,majd talàn legközelebb de szurkolok hogy olyan tag nyerje aki jòl jàtszik és ezàltal megérdemli...

zsivány jó játékos

gratula @zsivany20

Én is köszönöm a lehetőséget, izgalmas volt! :ok:

És gratulálok a nyertesnek, szép volt @zsivany20  :beerchug:

Köszönöm a lehetőséget és a játékot. Végül tizes párral a kézben (18) helyen estem ki a további küzdelmekből.Gratulálok a nyertesnek zsivány20!

Köszönjük a részvételt, s mi is gratulálunk az élen végzőknek!  :ok:

Köszönjük a szervezést, jó játék volt!  :ok:

Illetve köszönöm a gratulációkat! És szintúgy gratulálok a többieknek!  :beerchug:
 

Köszi a lehetőséget! Megvolt az évi egy óra pókerem, ami igazából elég is. Egy freeroll, ami semmibe sem kerül, olyan stressz, hogy fogalmam sincs, hogy bírtam én ezt régebben napi szinten órákon keresztül :D Megöregedtem  :D

Egyébként nagyon jó kis torna, jól pörög, szóval gratula, és köszönjük!

Egy nagymenő, mindig nagymenő 8)

Gratula zsivány! :beerchug:

Annyira kedvet kaptam hozzá, hogy ma először tiszteletemet teszem a tavaly nyílt kisvárdai LUXOR póker klubban. Néha a vak tyúk is talál szemet.  ;D

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 08, 2022, 17:09:33Annyira kedvet kaptam hozzá, hogy ma először tiszteletemet teszem a tavaly nyílt kisvárdai LUXOR póker klubban. Néha a vak tyúk is talál szemet.  ;D

Várom az élmény beszámolót !  :)

#43 április 08, 2022, 22:41:52, gigazo
A fenne vinné el, hogy épp lecsúsztam... :(
Jó lett volna játszani veletek egyet. Egyébként már én is lassan kiöregszem. :)
Emlékszem még mikor kb 10 éve még pókeres naplót is vezettem itt. :D
Sőt közben meg is találtam 2009-ből  :D :D




Idézetet írta: TiB Dátum április 08, 2022, 12:55:06Egy nagymenő, mindig nagymenő 8)

Gratula zsivány! :beerchug:

Köszönöm!  :beerchug: