William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 07, 2021, 19:34:45
Hm...Én még csak 3-ig jutottam,pedig játszom amióta elkezdődött.  :bash:

update:Most hét végén 5 találatom volt és kaptam egy 5 eurós freebetet.  :cya:
Mégis keserű a szám íze mert a 6. meccs a 94.percben ment el....  :bash:  :'(   :redchug:

Most először nulláztam :laugh:

Na végre kifizettek.Közel 3 hónap kellett hozzá és sokkszori csetelgetés.A sportszámlámon levő pénzt már régebben,de a poker számlámon volt a több pénz ehhez nekik 3 hónap kellett. :bash:

Ha ma valaki fogad végső győztesre 10 font értékben, akkor minden nyertes meccse után 2 font freebet jár.

5 euro/font freebet elerheto, aktivalas utan.

#1970 január 09, 2022, 12:09:47, RedMunchen
Volt kifizetesetek mostanaban Skrillre? Meg csutortokon (meg penteken egy parat) igenyeltem, de egyelore nem erkezett meg.

Update: megerkezett a csutortoki.

Ma garantaltan 2font (2euro) free betet lehet nyerni mindenkinek a 'Scratch of the Day' promocioban.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum január 09, 2022, 11:50:23Volt kifizetesetek mostanaban Skrillre? Meg csutortokon (meg penteken egy parat) igenyeltem, de egyelore nem erkezett meg.

Update: megerkezett a csutortoki.
Hali!
Én szerdán kértem ki Skrill-re, de még semmi!
Chaten kérdezem, de leráznak, hogy technikai probléma.
Várok és várok!!!

Idézetet írta: junglefever Dátum február 12, 2022, 18:43:18Ma garantaltan 2font (2euro) free betet lehet nyerni mindenkinek a 'Scratch of the Day' promocioban.
Ma megint el ez a promocio.

Emailben meg kuldtek
2x20 euro freebetet a mai és holnapi BL meccsekre, ha előtte teszel egy fogadást.

Hali!

Nagyon rossz ez a WH! Február 9-től kértem egy kifizetést!

Chat mindig leráz, hogy technikai probléma. Már 3x törölték a kifizetésem és visszarakták a fiókomba. Ezt írták emailben:

26/02/2022 05:03 PM

Hi Jozsef,

I'm contacting you in relation to the recent withdrawal for EUR xx, made from your account via MoneyBookers.

It appears that a technical system issue may have resulted in this withdrawal not being processed successfully and as such the funds had to be returned to your balance.

This is an isolated issue and there should be no further problems should you wish to re-request your withdrawal.
 
Apologies for any inconvenience this may have caused you.

Kind Regards,
 
Payments Team
William Hill Online
Question Reference # 220226-016852

Nekem vegul megerkezett, s mivel en is vartam mar jo ideje, naponta felneztem ellenorizni a chaten, s az egyik felajanlott 10 gbp freebetet (ami egy ures kapus utolso elotti masodperces jegkorong meccsel ment el, pedig az is hozott volna 62 gbp-t)... februar 24 volt a kifizetes napja. @lulu65bj

Szerintetek nincs köze ahhoz a Scratch of the day játékban ahhoz, hogy mikor "kaparjuk" le azt a hat négyzetet? Megfigyeltem, ha öt perccel az angol meccs kezdete előtt kaparok, akkor legtöbbször sweepstake van, amivel ugyebár freebet nyerhető. Ha napközben rányomok mindig "bet&get" van.
Vagy mindenki amúgy is, ugyanazt kapja adott napon?

Volt ez a promojuk pár héten kresztül:
2x20 euro freebetet a mai és holnapi BL meccsekre, ha előtte teszel egy fogadást.

Múlt héten már nem kaptam, meg most se.

Másnak küldtek, és csak engem zártak ki ebből?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 12, 2022, 19:24:19Volt ez a promojuk pár héten kresztül:
2x20 euro freebetet a mai és holnapi BL meccsekre, ha előtte teszel egy fogadást.

Múlt héten már nem kaptam, meg most se.

Másnak küldtek, és csak engem zártak ki ebből?


Már én se kapom.