Átigazolási fogadások - 2022 nyár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Csóri Ronaldo, nem jut ki a zsákutcából. Azért nekem meglepő, hogy ekkora marketingerő nem kell senkinek, nyilván itt a senki az topklub.

Nem igazán értem a PSG-t, miért nem viszi el. Azért megnéznék egy idényt, amikor CR és Messi egy csapatban ugyanazért a célokért küzd.  :ok: Neymar Jr helyén pl elférne szerintem. De persze ez nem ennyire egyszerű, csak szimplán én kiváncsi lennék rá. Mert ugye mikor, ha nem most, hisz azért jócskán benne vannak a korban...

Ezt is én is megnézném, meg biztos hogy brutál PR-t lehetne felhúzni. Két ekkora legendát egy csapatban, én rámennék a PSG helyében. Én simán feltolnám Messit, Ronaldót és Neymart is, hadd szóljon :D az is lehet Mbappénak fáj a dolog, és beleszólt.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 22, 2022, 09:03:09Nem igazán értem a PSG-t, miért nem viszi el. Azért megnéznék egy idényt, amikor CR és Messi egy csapatban ugyanazért a célokért küzd.  :ok: Neymar Jr helyén pl elférne szerintem. De persze ez nem ennyire egyszerű, csak szimplán én kiváncsi lennék rá. Mert ugye mikor, ha nem most, hisz azért jócskán benne vannak a korban...

Nem fér meg egy szemeten két kakas. Sőt, itt már több. :))

A visszalépés megmenthetné a karrierjét

Az átigazolási időszak érdemi része lezajlott, hiszen lassan kezdődnek a bajnokság, egyetlen nagy kérdőjel maradt.  Olvasd tovább



Senkinek sem kell Cristiano Ronaldo?

Könnyedén lehet, hogy a világklasszis támadó egy életre leírta magát, de a nápolyiak segítenének a portugál zseninek? Olvasd tovább


Szalai Attiláról nincs friss hír? 7végén mindenhol azt írták, orvosi és aláírás vár rá a Brightonnál. Ezután hétfőn kezdett török bajnokin. Marad ott?

Idézetet írta: lazanyja Dátum augusztus 30, 2022, 23:32:38Szalai Attiláról nincs friss hír? 7végén mindenhol azt írták, orvosi és aláírás vár rá a Brightonnál. Ezután hétfőn kezdett török bajnokin. Marad ott?

A Szalai-sztori szerintem nagyon érdekes. Őt már eladták pár éve az Atlético Madridnak is - kiderült aztán, ordas nagy átverés az egész -, majd a Brightonnal írt alá, egy napja meg a Zenittel, kiderült, utóbbi kamu, de szerintem a Brighton is az volt. Jöttek olyan hírek, hogy már Szalai utódját is megtalálták (Rodrigo Becao), de ezek csak ilyen Blikk-szerű török felületeken voltak hírek, amiket átvett a többi média is. Ja és akkor még olyanról nem is beszélve, hogy Szalai kapcsán felmerült a West Ham is, mint komoly kérő.

Amit én gondolok: török csapatok próbálják az árat feljebb vinni, de a kutya sem hajlando 10-15 millió eurót adni érte. A török kluboknál komoly válság volt az elmúlt években (és még most is...), próbálnak mindenkiből pénzt csinálni - főleg most, hogy a török gazdaság eléggé rossz helyzetben van. Az inflációs adatokról egy hónapja beszéltek (akkor 80-90% volt az országban), befektetők most annyira nem erőlteték a csapatokba való pénzöntést.

Próbáltak 1-10 millió euró közötti hiánnyal kijönni az átigazolási időszakból, de volt olyan is, akik mindenáron a profitra törekedtek. Igyekeznek elkerülni az óriási aláírási pénzzel érkező sztárokat. Az érem másik oldala, hogy ami van kis érték, próbálják áron felül eladni. Egy-két PL-klubot sikerült már behülyíteni (Cenk Tosun-eset), de most azért jobban figyelnek egy fokkal az angolok.

A Fener is valószínűleg ezért fordult az oroszokhoz, mert egyrészt ott a politikai szál (Putyin - Erdogan, most éppenséggel jó a kapcsolat), így lehetett volna kisebb "okoskodást" csinálni, de elvileg Szalai mondta vissza a szerződést... Ennek valószínűleg sokan nem örültek a két oldalon.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 31, 2022, 19:35:37A Szalai-sztori szerintem nagyon érdekes. Őt már eladták pár éve az Atlético Madridnak is - kiderült aztán, ordas nagy átverés az egész -, majd a Brightonnal írt alá, egy napja meg a Zenittel, kiderült, utóbbi kamu, de szerintem a Brighton is az volt. Jöttek olyan hírek, hogy már Szalai utódját is megtalálták (Rodrigo Becao), de ezek csak ilyen Blikk-szerű török felületeken voltak hírek, amiket átvett a többi média is. Ja és akkor még olyanról nem is beszélve, hogy Szalai kapcsán felmerült a West Ham is, mint komoly kérő.

Amit én gondolok: török csapatok próbálják az árat feljebb vinni, de a kutya sem hajlando 10-15 millió eurót adni érte. A török kluboknál komoly válság volt az elmúlt években (és még most is...), próbálnak mindenkiből pénzt csinálni - főleg most, hogy a török gazdaság eléggé rossz helyzetben van. Az inflációs adatokról egy hónapja beszéltek (akkor 80-90% volt az országban), befektetők most annyira nem erőlteték a csapatokba való pénzöntést.

Próbáltak 1-10 millió euró közötti hiánnyal kijönni az átigazolási időszakból, de volt olyan is, akik mindenáron a profitra törekedtek. Igyekeznek elkerülni az óriási aláírási pénzzel érkező sztárokat. Az érem másik oldala, hogy ami van kis érték, próbálják áron felül eladni. Egy-két PL-klubot sikerült már behülyíteni (Cenk Tosun-eset), de most azért jobban figyelnek egy fokkal az angolok.

A Fener is valószínűleg ezért fordult az oroszokhoz, mert egyrészt ott a politikai szál (Putyin - Erdogan, most éppenséggel jó a kapcsolat), így lehetett volna kisebb "okoskodást" csinálni, de elvileg Szalai mondta vissza a szerződést... Ennek valószínűleg sokan nem örültek a két oldalon.

Igen, ma meglepve olvastam, hogy a Zenit akarja leigazolni. Totál megértem, ha ő mondta vissza. Zenit nem indulhat nemzetközi kupákban, ki tudja meddig... Fenerrel meg európa liga, ami azért nem rossz.
Nem tudhatjuk, milyen folytatása lesz, ha tényleg megállapodtak és Szalai mondta le.
Nem lenne reális, ha kitennék a keretből vagy "csak" mellőznék, mert csökkenne az értéke és mindenképp el akarják adni minél nagyobb haszonnal. ( 2.8 millióért vették... )

De hogy Angliából miért jöttek olyan hírek, hogy a Brighton biztos, előtte meg, hogy a West Ham emelte az első alacsony ajánlatát értékelhetőre, nemigen tudjuk meg.

Véleményem szerint szerint egy játékosnak se szabadna fiatalon 4-5 éves szerződést aláírnia, de tudom, nem ők döntik el.

Laporta bejelentette, hogy valami nagy meglepetés lesz még ma a Barcánál. Jorge Mendes megérkezett elvileg Barcelonába, csak reménykedni tudok, hogy nem Cristiano Ronaldo lesz az... Mendes ügyfelei között van még Bernardo Silva, Rafael Leao, Fabinho és Ruben Neves is. Mondjuk egyiket se látnám szívesen, de nem én vagyok az elnök.