La Vuelta 2022 - 12. Szakasz (Salobreña › Penas Blancas. Estepona)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


La Vuelta 2022 - szeptember 1. - 12. Szakasz (Salobreña › Peñas Blancas. Estepona)

Van egy tipped erre a Vuelta szakaszra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a szakasz legjobb tippje pénznyereményben (1.500 forint/nap) részesül!

Minden nyertes tipp számít, még ha nem is jelent szakaszgyőzelmet, ugyanis az összesített tabellán feljebb kerülhetsz.



kerékpár, Vuelta a Espana 12. szakasz 2022.09.01 12:30

tipp: M. Soler 1-3. helyen végez
odds: 8.50
iroda: unibet

Jó formát mutatott nagyon eddig, egy szakaszt már nyert is + holnap a Quickstepnek aligha lesz olyan ambíciója, hogy nagy iramot menjen elől és reagáljon a szökésre.
Márpedig szökés az biztosan lesz, itt a kérdés hogy ki tud belekerülni a megfelelőbe.
Soler szerintem megpróbálja ezt a holnapit és ha el tud menni a szökéssel reálisnak érzem a dobogót is. A potenciális szökőket nézve Jay Vinén kívül nem nagyon látok mást aki erősebb lenne nála mindenképpen, a végén az a hosszú emelkedő is kedvezhet neki.

Tipp: Párosítás (Enric Mas - Carlos Rodriguez) nyer (Carlos Rodriguez)
Odds: 2.37
Iroda: bet365
Indoklás:

Két nagyon jó versenyző párharcából ma inkább Carlos Rodriguez végez előrébb.

kerékpár, Vuelta a Espana 12. szakasz 2022.09.01 12:30

tipp: Miguel Angel Lopez nyeri a szakaszt
odds: 34,00
iroda: unibet

Nincs nagy okosságom erre a szakaszra. Ilyenkor a legnehezebb tippelni, mikor nehéz megjósolni, hogy hazaér-e a szökés. A tippem alapja, hogy olyan jól ment nagy mneglepetésre az időfutamon Lopez, hogy talán marad annyi a lábaiban, hogy kísérletezzen egyet a mai etapon. A nagyok azért figyelnek egymásra, Carapaz esélytelen, Buitrago is besült eddig, szóval kicsit rábökve a tippem M.A. Lopez.


Carapaz 1-3 helyen végez
8.00
Unibet

Csalódás a kolumbiai teljesítménye, főleg, hogy csapaton belül még ketten is jobbak nála. Az Ineos azért nem ehhez van szokva, hogy nincs reális esélyük az összetett győzelemre. Ma egy combos végjáték lesz, és ha sikerülne összekapnia magát, talán meglenne a dobogó. Az összetett esélyesektől fényévre van, el is engedhetik őt a szökésbe. Biztos már a szökevény-siker-szerintem.


Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 01, 2022, 09:43:21Carapaz 1-3 helyen végez
8.00
Unibet

Csalódás a kolumbiai teljesítménye, főleg, hogy csapaton belül még ketten is jobbak nála. Az Ineos azért nem ehhez van szokva, hogy nincs reális esélyük az összetett győzelemre. Ma egy combos végjáték lesz, és ha sikerülne összekapnia magát, talán meglenne a dobogó. Az összetett esélyesektől fényévre van, el is engedhetik őt a szökésbe. Biztos már a szökevény-siker-szerintem.

Nyertes, de hogy miért Kolumbiát írtam Ecuador helyett az talány...

Idézetet írta: firgabácsi Dátum szeptember 01, 2022, 06:38:44kerékpár, Vuelta a Espana 12. szakasz 2022.09.01 12:30

tipp: M. Soler 1-3. helyen végez
odds: 8.50
iroda: unibet

Jó formát mutatott nagyon eddig, egy szakaszt már nyert is + holnap a Quickstepnek aligha lesz olyan ambíciója, hogy nagy iramot menjen elől és reagáljon a szökésre.
Márpedig szökés az biztosan lesz, itt a kérdés hogy ki tud belekerülni a megfelelőbe.
Soler szerintem megpróbálja ezt a holnapit és ha el tud menni a szökéssel reálisnak érzem a dobogót is. A potenciális szökőket nézve Jay Vinén kívül nem nagyon látok mást aki erősebb lenne nála mindenképpen, a végén az a hosszú emelkedő is kedvezhet neki.

NYERTES

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 01, 2022, 17:11:29Nyertes, de hogy miért Kolumbiát írtam Ecuador helyett az talány...

Hát, szomszédok, mindkettő sok jó versenyzőt ad a kerékpársportnak, mindkettőnek jó hegyimenői vannak, de azért lényegesen több kolumbiai menő van a jelenlegi mezőnyben ha egy-egy háromhetes nagy versenyt megnézünk. Szóval annyira nem nehéz kolumbiait írni ecuadori helyett  :)

Gratulálok ezekhez a kiváló tippekhez @curpy82 @firgabácsi! :topbet_125: Úgy mentek ma, mint a rakéták :great:

A 12. szakasz győztese: @firgabácsi

Gratulálunk! Nyereményed 1500 forint Skrillen keresztül.