La Vuelta 2022 - 13. Szakasz (Ronda › Montilla)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


La Vuelta 2022 - szeptember 2. - 13. Szakasz (Ronda › Montilla)

Van egy tipped erre a Vuelta szakaszra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a szakasz legjobb tippje pénznyereményben (1.500 forint/nap) részesül!

Minden nyertes tipp számít, még ha nem is jelent szakaszgyőzelmet, ugyanis az összesített tabellán feljebb kerülhetsz.


Tipp:   Danny Van Poppel vagy Tim Merlier vagy Mike Teunissen nyeri a szakaszt
Odds:   2.50
Iroda:  Betcilc

Mads Pedersen nyeri a szakaszt
3.00
bet365

Nem túl hosszú szakasz, elvileg sprintbefutóval kéne zárulnia. Szökés az mindig van, de most biztos nem lesznek nagyon elengedve. Mivel hepehupás eléggé a stage, nem lesz ott szerintem minden gyorslábú a végén. Ritka, de most a legnagyobb favoritra gondolok, mint nyertes.

Kerékpár, Vuelta A España, 13. szakasz, 2022. 09. 02., 13:36

Tipp: van Poppel, Danny nyeri a szakaszt

Odds: 4,50
Iroda: Unibet

tipp: F. Wright top3
odds: 8.00
iroda: unibet

Gondoltam írok egy merészet. Wright jó formát mutatott eddig meglehetősen, pl. a tegnapelőtti klasszikus sprintszakaszon is ott volt a közvetlen élmezőny mögött és bejött 8.helyen.
Előtte volt két 3. helye is már, de azok emelkedőkön.
A holnapi elvileg egy szimpla sprintszakasz, gyakorlatilag aligha lesz az. Eleve rövid a táv viszonylag, nagy menés várható, másrészt ez egy hepehupás, rövid, de kategorizálatlan emelkedőkkel tarkított szakasz, bármilyen fura azt sem zárom ki hogy el tud menni szökés meg azt sem, hogy a végén több darabra szakad a mezőny.
Ráadásul klasszikus vonatok és felvezetés sem nagyon lesznek, sokan már feladták + az utolsó 700m 5% felett van, szóval itt a helyezkedés + az erő lesz a döntő szerintem.
Nem biztos az sem hogy klasszikus sprinter nyer, nyerhet egy puncheur is ( továbbra sem tudom lefordítani ezt a szót magyarra, szakaszvadász? emelkedőn is erős sprinter? valami olyasmi ).
Na a lényeg, hogy szerintem Pedersennek vagy Danny van Poppelnek áll leginkább mivel ők ketten elvileg jól mennek ilyen kisebb dombokra is a végén, utóbbi pl. megnyerhette volna a tegnapelőttit simán, ha normálisan helyezkedik és nem kell összevissza kacsáznia az utolsó 200 m-en és még így is bejött másodiknak.
Még Groves vagy Coquard is sokkal esélyesebb a top3-ra mint Wright, amit az oddsszok is mutatnak, de ezen a szakaszon tényleg benne van a meglepi, őszintén, én azon sem csodálkoznék ha nyerne egy 50x odds  :D 
Szóval Wright a fent leírtak miatt value is lehet akár top3-ba ennyiért egy ilyen sokismeretlenes szakaszon.

Tipp: Párosítás (Juan Ayuso - Joao Almedia) (Juan Ayuso végez előrébb)
Odds: 1.83
Iroda: bet365
Indoklás:

Hasonló adottságokkal rendelkező két versenyző mai versenyén inkább Juan Ayuso látom jobb helyezésre beérkezni.

Tipp:   Kaden Groves vagy Tim Merlier nyeri a szakaszt
Odds:   6,00
Iroda:  Betcilc

Fabian Lienhard - Cedric Beullens
Tipp:Legjobb végső helyezés Fabian Lienhard
Odds:2.75
iroda:Bet365

Tipp: Daryl Impey 1-3. helyen végez

Odds: 10,00

Iroda: unibet

Tipp:Merlier nyeri a szakaszt
Odds:10.00
Iroda:bet365

Idézetet írta: grof19 Dátum szeptember 02, 2022, 08:06:03Tipp: Párosítás (Juan Ayuso - Joao Almedia) (Juan Ayuso végez előrébb)
Odds: 1.83
Iroda: bet365
Indoklás:

Hasonló adottságokkal rendelkező két versenyző mai versenyén inkább Juan Ayuso látom jobb helyezésre beérkezni.

Nyertes

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 01, 2022, 22:11:23Mads Pedersen nyeri a szakaszt
3.00
bet365

Nem túl hosszú szakasz, elvileg sprintbefutóval kéne zárulnia. Szökés az mindig van, de most biztos nem lesznek nagyon elengedve. Mivel hepehupás eléggé a stage, nem lesz ott szerintem minden gyorslábú a végén. Ritka, de most a legnagyobb favoritra gondolok, mint nyertes.

Ezt nevezik "tükörsima" győzelmnek! NYERTES

A 13. szakasz győztese: @curpy82

Gratulálunk! Nyereményed 1500 forint Skrillen keresztül.