Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Imadom ezt a portugal matekzsenit... ;D
Donto leg, Price kiszallon, 266ra 20, el sem gondolkozik, hogy ledobjon, t20, ismet at sem gondolja, meg egy t20... ;D  majd a 126-ot bullal befejezi es nyeri a meccset, mekkora a fazon :bash:  ;D  ;D

Meglátásaim az esti meccsekre :ok:

Ma esti meccs:

18.09.2022 20:00
van Duijvenbode D. - Clayton J.

Clayton győz _ 1,50


Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 18, 2022, 19:36:40Ma esti meccs:

18.09.2022 20:00
van Duijvenbode D. - Clayton J.

Clayton győz _ 1,50



11-8 lett a Hollandnak. Segített a közönség, ami majdnem a döntőben is összejött. Viszont a végén Price ezt is behúzta 11-10-es döntő leggel  :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 19, 2022, 13:07:2611-8 lett a Hollandnak. Segített a közönség, ami majdnem a döntőben is összejött. Viszont a végén Price ezt is behúzta 11-10-es döntő leggel  :redchug:

Pedig en is biztosra mondtam volna Claytont, az ketsegtelen viszont, hogy o a legszimpatikusabb jatekos a mezonyben az oriasi jatektudasa mellett.

Chizzy a gyonyoru kanalazos belerantogatos technikajaval repitett egy 9 nyilast.. :D  :great:

Folyamatban a GRAND Slam és nagy a csend, hol vannak a darts kedvelők? Elemzések, tuti tippek stb.

Biztos a többiek is úgy vannak vele, mint én, hogy inkább a foci-vb-én bukom el azt a kis pénzt, ami marad egy-egy nagyobb bevásárlás után :D

Én ilyenkor úgy gondolkodom, hogy még nyerek több pénzt a VB kezdetéig.  :D  :redchug:  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum november 15, 2022, 18:47:25Folyamatban a GRAND Slam és nagy a csend, hol vannak a darts kedvelők? Elemzések, tuti tippek stb.

Csoportmeccses lebonyolitas es a rovid meccsek miatt en nem zargattam idaig a tornat, termeszetesen kepben vagyok mindennel, de nem nagyon fogadtam eddig, ha lesznek jo parositasok az egyenes kiesesben lehet irok par dolgot. Egyebkent osszessegeben nem fogadok egy jo ideje, ugyhogy nem a dartscal romlott meg a viszonyom..  ;D

Nyilvan nem teljesen objektiven nezve, de Barney 2-es oddsa ma egeszen jo opcio lehet. Megprobalok guruba irni rola egy elemzest, ha beleferek az idobe!

Mekkora meccs uristen, hatalmas Barney win :great:

Clayton három meccsen egy árva 180-nat sem dobott. Ok, hogy volt két sima 5-0 is, de akkor is kuriózum. Kár, hogy ezzel a vak Soutarral került össze, mert ő sem jó, egyébként szívem szerint veretném.

Gerwen győzelme nálam is tuti, 2 meccset nem fog kikapni egymás után az tutyi  :beerchug:  Odds: 1,44