Skandináv foci 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Az évtized feltámadását folytathatja a KBK

Újabb lépést tesznek a vendégek a bennmaradás felé? Olvasd tovább


Vajon akkor miért szerepelnek majd a katari világbajnokságon ezek a képmutató hangemberek?

,,Olyan tornán nem akarunk megjelenni, amely többezer ember életét követelte" – Katar ellen tüntet a vb-mez
https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2022/09/28/katari-vb-dan-mez-hummel-tiltakozas/?fbclid=IwAR3xUBs46QqRDHfJPtoxsB60aJyrWvb-7wZbyk0jwW_fykoPLHyZOxT3OVE

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 29, 2022, 00:02:22Vajon akkor miért szerepelnek majd a katari világbajnokságon ezek a képmutató hangemberek?

Kire gondolsz?


Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 29, 2022, 13:19:59A cikkben szereplőkre.

És a cikkben kiről van szó? Csak azért kérdem, mert kétértelmű a dolog, s kíváncsi vagyok, hogy te kire gondolsz?

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 29, 2022, 14:14:22És a cikkben kiről van szó? Csak azért kérdem, mert kétértelmű a dolog, s kíváncsi vagyok, hogy te kire gondolsz?
Dánia.

Neked hol kétértelmű a dolog, amikor annyira nagyon egyértelmű, amennyire lehetséges?

A dánok olyan világbajnokságon fognak megjelenni, amelyik világbajnokságon nem akarnak megjelenni. Ezt ők maguk mondják.
Ha a dánok tényleg komolyan gondolják azt, hogy nem akarnak megjelenni a világbajnokságon, akkor ne jelenjenek meg a világbajnokságon. 
Ennyire egyszerű ez. Minden egyéb csak felesleges duma.

A hablatyolásuk olyasmire hasonlít, mint amikor valakik azt mondják, hogy nem akarnak sört inni, de közben isszák a sört.

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 29, 2022, 15:03:56Dánia.

Neked hol kétértelmű a dolog, amikor annyira nagyon egyértelmű, amennyire lehetséges?

A dánok olyan világbajnokságon fognak megjelenni, amelyik világbajnokságon nem akarnak megjelenni. Ezt ők maguk mondják.
Ha a dánok tényleg komolyan gondolják azt, hogy nem akarnak megjelenni a világbajnokságon, akkor ne jelenjenek meg a világbajnokságon. 
Ennyire egyszerű ez. Minden egyéb csak felesleges duma.

A hablatyolásuk olyasmire hasonlít, mint amikor valakik azt mondják, hogy nem akarnak sört inni, de közben isszák a sört.


Gondoltam, hogy a dánokra értetted, viszont olvasd el még egyszer a cikket, s rá fogsz jönni, hogy itt most nem a dán labdarúgó szövetségről van szó, hanem arról a cégről/márkáról (Hummel) aki biztosítja a mezeket a csapatnak.

Támogatjuk a dán válogatottat, de Katart nem. Olyan tornán nem akarunk megjelenni, amely többezer ember életét követelte. Hisszük, a sport összehozza az embereket. Amikor ennek az ellenkezője történik, akkor felszólalunk – írta a Hummel Instagram-oldala.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 29, 2022, 19:59:24Gondoltam, hogy a dánokra értetted, viszont olvasd el még egyszer a cikket, s rá fogsz jönni, hogy itt most nem a dán labdarúgó szövetségről van szó, hanem arról a cégről/márkáról (Hummel) aki biztosítja a mezeket a csapatnak.

Támogatjuk a dán válogatottat, de Katart nem. Olyan tornán nem akarunk megjelenni, amely többezer ember életét követelte. Hisszük, a sport összehozza az embereket. Amikor ennek az ellenkezője történik, akkor felszólalunk – írta a Hummel Instagram-oldala.
Nem kell még egyszer elolvasnom a cikket, hiszen - természetesen - nagyon jól tudom, hogy a cikkben nem konkrétan a dán labdarúgó szövetségről van szó, hanem arról a cégről/márkáról (Hummel), amelyik biztosítja a mezeket a csapatnak. Viszont azt is hasonlóan nagyon jól tudom, hogy a dánok teljes mértékben tudnak arról, hogy nem véletlenül lesznek majd azokban a szerelésekben, s a legteljesebb mértékben egyetértenek azzal, amit annak a cégnek/márkának (Hummel) a képviselői mondanak, amelyik cég/márka (Hummel) biztosítja számukra a mezeket.

Nem ártatlan bárányokról van szó.
 :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

Teljesen igazad van, mindent ki lehet magyarázni.




Idézetet írta: Admin Dátum január 31, 2022, 17:45:49
Skandináv foci 2023

Itt lehet beszélgetni a 2023-as skandináv ligák eseményeiről/mérkőzéseiről.

Ha van egy jó tipped, oszd meg velünk! :beerchug:


 :ok: