Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum november 13, 2022, 09:06:08Gratulálok!
Erre mi a tipped?
Freiburg-Union Berlin
Lesz 3 gól?Most járok a 6.ik kérdésnél


Köszi.

Örülök, hogy megjöttek a károgók is.  :D

Nekem ez a meccs csupán hazai győzelem vagy sem volt. Legalábbis ezt láttam, amikor néztem.

Mai lovis tippeken picikét meglepődtem...

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 13, 2022, 09:42:39El ne hidd már, hogy végigvitte!
Ha meg mégis, akkor kb. a negyediktől lefrlezte és nyert 1250 huf-ot.


Ezért tart itt Magyarország... Ez konkrétan neked és a hozzád hasonlóknak szól.

Többször leírtam már itt, hogy egy bizonyos szinttől felezve vagy eltolva biztos nyereség.

1250 Ft-nál kicsit többet nyertem, továbbá 3., 4. kérdés után felezni... kiszámoltad ezt valaha?

De kérlek olvasd már el! Azt írtam, nyertem 2*1000 eurót?? Nem!

Akinél már az olvasás, szövegértés is gondokat okoz...

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 14, 2022, 12:51:58Ezért tart itt Magyarország... Ez konkrétan neked és a hozzád hasonlóknak szól.

Többször leírtam már itt, hogy egy bizonyos szinttől felezve vagy eltolva biztos nyereség.

1250 Ft-nál kicsit többet nyertem, továbbá 3., 4. kérdés után felezni... kiszámoltad ezt valaha?

De kérlek olvasd már el! Azt írtam, nyertem 2*1000 eurót?? Nem!

Akinél már az olvasás, szövegértés is gondokat okoz...

Igen, ezért tart itt Magyarország, csak nem miattam, hanem a hozzád hasonlók miatt. Aki nagy gizdán beírja, hogy kétszer végigvitte, de azt nem írja le, hogy azzal mennyi lett a végeredmény. A ferdítés az a divat mostanában, meg , hogy többnek látszódjon az egyén mint ami valójában. Májusban még azt kérdezgetted a hetedik kérdésnél mit kellene csinálni-azóta megvilágosodtál.De nagyon!

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 14, 2022, 13:39:08Igen, ezért tart itt Magyarország, csak nem miattam, hanem a hozzád hasonlók miatt. Aki nagy gizdán beírja, hogy kétszer végigvitte, de azt nem írja le, hogy azzal mennyi lett a végeredmény. A ferdítés az a divat mostanában, meg , hogy többnek látszódjon az egyén mint ami valójában. Májusban még azt kérdezgetted a hetedik kérdésnél mit kellene csinálni-azóta megvilágosodtál.De nagyon!


Te kezdtél el kötekedni velem, nem én veled! Ezt kérlek vedd figyelembe, bármennyire is nehéz elfogadnod a tényeket.  :cya:
Örülök, hogy olvasni már megtanultál, de tanuld meg a szövegértést is.

Nagy gizdán írtam be? Ha ismernél, ezt se írtad volna.  :cya:
Én se kérdezem senkitől se ismeretlenül, mennyit és mivel nyert.
Játéknak fogom fel a betfair játékot. Szerintem kár görcsölni rajta.

Nyilván off, de megkérdezem.
Te hány országban körutaztál már? Én már többen is és nem a szüleim pénzéből.
Ezt se vedd kérkedésnek, ez is tény.

Most írnék még sok dolgot, de inkább nem.

Jó magyar szokás szerint ha nem fejezitek be a személyeskedést akkor ki lesztek picsázva mindketten a fórumról.

Közös az érdek, nem az egymás basztatása. Nem elég nekem/nektek a sapkás tojás?  :D

Sikerült a 12/12.
Nem robbantottam bankot, de 25 USD maradt a végén. Tovább játszani a bet részen pont jó lesz.

A kíváncsiskodóknak: Az első 6 all-in volt, aztán felező, all-in, 2 felező, majd buktam 75 USD-t egy pacin és végül az utolsóra feleztem.

Lehettem volna bátrabb is a felezéseknél, de majd a következőre.

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 18, 2022, 15:02:14Sikerült a 12/12.
Nem robbantottam bankot, de 25 USD maradt a végén. Tovább játszani a bet részen pont jó lesz.

A kíváncsiskodóknak: Az első 6 all-in volt, aztán felező, all-in, 2 felező, majd buktam 75 USD-t egy pacin és végül az utolsóra feleztem.

Lehettem volna bátrabb is a felezéseknél, de majd a következőre.


Na, örülök, hogy másnak is sikerült innen végigvinni.

Idézetet írta: Admin Dátum november 15, 2022, 07:55:05Jó magyar szokás szerint ha nem fejezitek be a személyeskedést akkor ki lesztek picsázva mindketten a fórumról.

Közös az érdek, nem az egymás basztatása. Nem elég nekem/nektek a sapkás tojás?  :D


Szerintem látható volt, hogy nem én kezdtem. Én csupán reagáltam.
Vártam is, hogy mára újabb válasz vár...

Sziasztok! Mai beat the drop kérdés. Angol meccs: 1+ corners. Itt min. 2 szögi kell? Ha igen, kb. totál esélytelen, h Irán mind2 félidőben 2 szögit rúgjon. Tegnap 1 or more corner volt. Az egyértelmű volt.

Idézetet írta: TopSwagetti Dátum november 21, 2022, 21:04:35https://www.trustpilot.com/review/www.betfair.com - nem ajanlom senkinek az oldal hasznalatat. nagyon sokan irnak trust piloton,hogy amint ki probaljak venni a nyeremenyt NEM FIZETNEK. itt ezen a forumon nem tudom mi ez a 227 oldalnyi poszt? meg egyet sem lattam aki arrol irt volna , hogy fizetett volna neki a fogado iroda. hmm ez erdekes,akkor miert hasznalja megis ennyi ember,valoszinuleg mert mindenki csak bukik rajta,es meg egyszer se probaltak kivenni a penzt. szerintem ha meg nem vagytok blokkolva betfair-en, akkor erdemes elgondolkozni rajta,hogy szamodra erdemes-e a sportfogadassal tovabb foglalkozni  :D

Ez a trustpilot, ez olyan mint a Google "ranking". Az első értékeléseket (5 csillagokat) a tulajdonosok és barátaik adják. Milliók használják a Betfairt, probléma nélkül, de tuti mindenkit átbasznak. És ez eddig így simán csendben zajlana...

Egyébként üdvözlünk a fórumon.

Sziasztok!

Egy kéréssel fordulok ide. Lehet, hogy a VB alatt, aki játszik beat the dropot, kiírja a tippjét?
Mindenféle elemzés nélkül. Nem vitákat szeretnék generálni, hanem értelmes, inspiráló beszélgetéseket.

VB alatt olyan tippjeim jöttek, ahol 8, 18, 19 % volt a nyerő arány, ezek bb tippek voltak.

A holnapi napra nincs épkézláb ötletem. Eddig csak horvát btts volt, most sima V is, de nem érzem ezt a meccset egyenlőre. Az 1+1 szögi / félidő + 1-1 lapra ránézek azért.
Hogy a németek vezetnek-e a félidőben a japcsik ellen, meg nagy talány.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 22, 2022, 23:19:25Sziasztok!

Egy kéréssel fordulok ide. Lehet, hogy a VB alatt, aki játszik beat the dropot, kiírja a tippjét?
Mindenféle elemzés nélkül. Nem vitákat szeretnék generálni, hanem értelmes, inspiráló beszélgetéseket.

VB alatt olyan tippjeim jöttek, ahol 8, 18, 19 % volt a nyerő arány, ezek bb tippek voltak.

A holnapi napra nincs épkézláb ötletem. Eddig csak horvát btts volt, most sima V is, de nem érzem ezt a meccset egyenlőre. Az 1+1 szögi / félidő + 1-1 lapra ránézek azért.
Hogy a németek vezetnek-e a félidőben a japcsik ellen, meg nagy talány.

Úúúúú... Senki se reagált rá??  :(

Holland - Ekvádor: mindkét csapatnak  lesz 3 szöglet és 1 lap

Én nem vagyok nagy összesküvés-elmélet gyártó, de miért van az, hogy a beat the dropban teli a potom a tizedik kérdésnél, és pont most jut eszükbe valami fejlesztés?!

Nálam megy. (Mondjuk még nem tartok a tizediknél..  ;)   )