Fogadjunk a foci-vb-re!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fogadjunk a foci-vb-re!

Ezt tekintsétek úgy, mint egy foci-vb-s naplót, melyet a Sportfogadas.org üzemeltetői vezetnek, de nagyon szívesen fogadjuk véleményeiteket, észrevételeiteket.

Valós fogadásokat fogunk kötni a 2022-es foci-vb eseményeire. 23 meccsnap van, s emiatt úgy döntöttünk, hogy 23 fogadást fogunk elhelyezni. Minden meccsnapra egy szelvény! ÉS mivel az adventi kalendárium is 24 napos, ezért lesz egy 24. fogadásunk, ami valójában a kezdeti, hosszú távú fogadás.

Tét: 10 egység/szelvény

Abban az esetben ha az összes csillag tökéletesen áll, s megtörténik az a csoda, hogy profittal zárjuk a vb-t, akkor a téten felüli extrát felajánljuk az SPF Adományalapba!

A fogadásokat az Unibet fogadóirodánál fogjuk megkötni, s alapjáraton fogadásépítőkben gondolkodunk.

FIGYELEM! Az itt publikált szelvények/tippek csupán saját meglátásaink. Nem vállalunk semmilyen felelősséget miattuk.

Hamarosan jön az első szelvényünk.  :ok:

ui. Majd nyugodtan lehet szurkolni. Nem haragszunk meg.  ;D

#2 november 20, 2022, 11:57:30, Admin
Jöjjön akkor kezdetben a bónusz szelvény, a hosszútávú.

Foci-vb 2022 (Hosszú távú szelvény)

Bukayo Saka 0,5 gólpassz fölött a tornán: 2.55 (sajnos ez volt 2.70 is, csak csökkent miközben fogadtam)
Christian Eriksen 0,5 gólpassz fölött a tornán: 1.75
Lionel Messi 1,5 gólpassz fölött a tornán: 1,60
Robert Lewandowski 1,5 gól fölött a tornán: 1,90

Eredő odds: 13,94 (volt egy 3%-os Uniboost is)

Bevallom, az első három inspiráció, de tetszenek, az utóbbi viszont saját szerzemény. Tudom, hogy Lewandowski nem remekel a hasonló tornákon, de annak tudatában, hogy Szaúd-Arábia ellen is pályára lépnek, így úgy gondolom van érték az 1.90-ben. Lehet, hogy ez lesz az utolsó vb-je. Hát akkor tessék szépen teljesíteni.  ;D

#3 november 20, 2022, 11:58:38, Admin
Foci-vb 2022 - 1. meccsnapi szelvény

Ecuador leseinek száma 1,5 fölött
Ecuador lapjainak száma 1,5 fölött

Eredő odds: 3.20
Iroda: Unibet

Ződüjjön az a szelvíny!

Idézetet írta: Admin Dátum november 19, 2022, 23:05:46Foci-vb 2022 - 1. meccsnapi szelvény

Ecuador leseinek száma 1,5 fölött
Ecuador lapjainak száma 1,5 fölött

Eredő odds: 3.20
Iroda: Unibet

Ződüjjön az a szelvíny!

Nagyon jól jött! Minden elismerésem a tietek Admin! :cya:

Idézetet írta: grof19 Dátum november 20, 2022, 19:18:42Nagyon jól jött! Minden elismerésem a tietek Admin! :cya:

Persze, hogy jött. Köszönjük.

Innen már a többi nem is számít.  ;D

Idézetet írta: Admin Dátum november 19, 2022, 23:05:46Foci-vb 2022 - 1. meccsnapi szelvény

Ecuador leseinek száma 1,5 fölött
Ecuador lapjainak száma 1,5 fölött

Eredő odds: 3.20
Iroda: Unibet

Ződüjjön az a szelvíny!


Köszönöm szépen a tippet , nagyszerű volt  :beerchug: 
Mohó voltam picit és még hozzácsaptam Katart 1,5 gól alá , hálaég az veszélyben nem is volt a többi meg hamar jött .  :)

Nem tudtam a kép alapján elolvasni, mik a tippek.  ;D

Grat! Szép odds volt.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 20, 2022, 22:26:36Nem tudtam a kép alapján elolvasni, mik a tippek.  ;D

Grat! Szép odds volt.

Szerencse, hogy le volt írva magyarul is.  :D

Mai mikorra várható? 1 szeló lesz?


70-es pulzussal stressz???  ???  :)
Csak a korai angol meccs miatt kérdeztem, h benne lesz-e, mert még lehet meccs előtt leugrok a nemzethy lottózóba egy mixre.

#12 november 21, 2022, 13:32:13, Admin
Idézetet írta: lazanyja Dátum november 21, 2022, 13:16:4570-es pulzussal stressz???  ???  :)
Csak a korai angol meccs miatt kérdeztem, h benne lesz-e, mert még lehet meccs előtt leugrok a nemzethy lottózóba egy mixre.

Akkor biztosan nem lesz. Ilyen hülyeségeket ne csináljunk.

De ha mégis, akkor tessék: Irán lő egy gólt (2.23 erre az odds az Unibeten).

Foci-vb 2022 - 2. meccsnapi szelvény

Egyesült Államok lapjainak száma 1,5 fölött
Wales lapjainak száma 1,5 fölött
Hollandia gólt szerez Szenegál ellen

Eredő odds: 3.01
Iroda: Unibet

Ződüjjön az a szelvíny!

Idézetet írta: Admin Dátum november 21, 2022, 13:30:14Foci-vb 2022 - 2. meccsnapi szelvény

Egyesült Államok lapjainak száma 1,5 fölött
Wales lapjainak száma 1,5 fölött
Hollandia gólt szerez Szenegál ellen

Eredő odds: 3.01
Iroda: Unibet

Ződüjjön az a szelvíny!

Ez is gyütt?? Hány boszi segít?  ;D