Befizetés nélküli bingó bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tiszteletben tartom a véleményed és hajlamos vagyok egyet is érteni azzal a résszel, hogy a bingó bónuszos beírásai hasznosak. Én is ezzel érveltem kb 1 hónapja hogy hadd chateljen. Kiálltam érte, mint említettem. Meg lehet kérdezni a chatesek véleményét. Alapból nincs vele baj, de én azért láttam a chaten nem egyszer nem kétszer..

És nálam akkor ásta el magát mikor engem emlegetett a chaten..de ezt is írtam. Nem én voltam aki töröltette magát mindenhonnan mert bekattant, aki a tiltás ellenére zenmateval visszajött, leszarva Milant, aki szétoffolt minden topikot, aki 8 nickel beregelt, majd mégis chatelhetett majd azt is elbaszta.. ahhoz nekem pl semmi közöm nem volt.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 14, 2015, 21:09:28
Tiszteletben tartom a véleményed és hajlamos vagyok egyet is érteni azzal a résszel, hogy a bingó bónuszos beírásai hasznosak. Én is ezzel érveltem kb 1 hónapja hogy hadd chateljen. Kiálltam érte, mint említettem. Meg lehet kérdezni a chatesek véleményét. Alapból nincs vele baj, de én azért láttam a chaten nem egyszer nem kétszer..

És nálam akkor ásta el magát mikor engem emlegetett a chaten..de ezt is írtam. Nem én voltam aki töröltette magát mindenhonnan mert bekattant, aki a tiltás ellenére zenmateval visszajött, leszarva Milant, aki szétoffolt minden topikot, aki 8 nickel beregelt, majd mégis chatelhetett majd azt is elbaszta.. ahhoz nekem pl semmi közöm nem volt.

Mint mondtam, nem ismerem az előzményeket. De mennyit segít a múlton az, ha a jelenben támadod Őt? Véleményem szerint minden ember megérdemeli a tiszta lapot. Lehet, hogy akkoriban külső tényezők befolyásolták, kimondottan rossz passzban volt, és próbálta ezt levezetni. Lehet, hogy kirohanása valójában nem Ellened irányult, csupán az adott szituációban Te adtad a legegyszerűbb célpontot. Segít Rajtad az, ha folyamatosan keresed azokat a lehetőségek, hogy belerúgj? Én nem hiszem.

Nem támadtam, maximum élcelődtem rajta. Még csak nem is személyeskedtem, semmi csúnyát nem mondtam rá, csak hogy nem szimpi. Kettőnk közül, ha jól rémlik ő becsmérelt engem és másokat a gumiszobában és nem fordítva. Nem hiszem hogy átléptem volna a határt.

Ha elfelejtenétek egymást szerintem mindenkinek az lenne a legjobb.

Ebben az esetben elnézést szeretnék kérni ncis-től.


Idézetet írta: bendehal Dátum április 14, 2015, 22:10:49
Egy labilis embert, inzultálni...

Egy labilis embernek leginkább elismerésre van szüksége. Luckyzoz szerintem sokat tett a fórumért. Az elismerés szvsz járt Neki. Én még mindig kedvelem Őt azért, amit tett az oldalért. Viszont mindenkinek tudnia kell azt, mik a határai. Én az elmúlt pár nap alatt két fórumtagnak is beszóltam, ráadásul szerintem a Hello Kitty-s admin-t is felbőszítettem. Rossz formában vagyok én is, mégsem engedem meg magamnak azt a luxust, hogy személyeskedjek. Nem fogom más édesanyját a számra venni csak azért, mert szar a hangulatom. Mindennek van határa. Én mindenesetre drukkolok lucky-nak, hogy találjon vissza a helyes útra, de ehhez arra lenne szükség, hogy a fórumról ne támadják mások.

Idézetet írta: bendehal Dátum április 14, 2015, 21:50:17
Ha elfelejtenétek egymást szerintem mindenkinek az lenne a legjobb.


Egyrészt én békén hagytam. Nem szóltam hozzá chaten. Ez kb akkor volt mikor chaten volt, fórumon nem.Azt a lehetőséget hogy csak chatelhet nem miattam baszta el.Ahhoz fullra semmi közöm, igazából azt sem tudom hogyan történt, csak azt láttam a chaten hogy írja valaki hogy nincs lucky. Ne most ez azért fontos, hogy lássátok, én nélkülem is ilyen..

de amikor már sokadszor lépek chatre be, és azt láttam hogy megint engem emleget hogy miattam így úgy..az azért kiveri a biztosítékot.

de én akkor sem és most sem szidtam vagy személyeskedtem és nem küldtem el az anyjába vagy hogy baszódjon meg.

Amúgy ha már tibnek az a véleménye ami, az sokat elárul szerintem. Elvétve van chaten pl, szal az ottani dolgokkal még tisztában sincs talán, de még így is reálisan látja a dolgot.

Azért ahhoz pofa kell szerintem hogy tiltást semmibe veszi, zenmateval vagy újeggel kijáttsza. Igen én vagyok a rossz zsaru, vállalom, de én már nem tudom tolerálni..






Idézetet írta: iLogic Dátum április 14, 2015, 21:52:39
Ebben az esetben elnézést szeretnék kérni ncis-től.


Tőlem nem kell, mert van igazság abban amit írtál. Igen én sem vok tökéletes, és néha a stílusom nem megfelelő, de..


inkább a gondolat helyett az offolást fejezem be..

lucky minden második nap kéri a regisztrációjának a törlését, többek között. Utána meg újrareggel, telefossa a fórumot, hogy tudjon újra chatelni. Ja és anyázik privátban nekünk :) De ezt már tényleg röhögjük.


Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 15, 2015, 14:47:49
lucky minden második nap kéri a regisztrációjának a törlését, többek között. Utána meg újrareggel, telefossa a fórumot, hogy tudjon újra chatelni. Ja és anyázik privátban nekünk :) De ezt már tényleg röhögjük.
Kabe ezert kellene vegre abbahagyni mindenkinek lucky mentegeteset meg a szerecsenmosdatast vele kapcsolatban. Mentalis betegseg ide vagy oda, szvsz a non-stop trollkodast nem feltetlenul jo, ha toleraljuk. Mast meg most mar nem nagyon csinal itt.


Bingózik egyáltalán még valaki?Régebben unibeten,coralon,galabingon játszottam,de sokáig nem voltam gépközelben és gépem sem volt.Léteznek még ezek az ingyen bingók-unibeten hétfőnként,másik kettőnél minden nap,ha jól emlékszem....Előre is köszönöm szépen,ha valakinek van valami új infója. :beerchug:

Williamhillt ki ne hagyd 40font bónusz 2szeres forgatással 8nap newbie terem 30játékossal átlagosan