Unibet - Adventi Naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 19, 2014, 11:02:41
Kár hogy a bónuszajánlatok között nem elérhető...

A kockázatmentes fogadás december 19. 15:30-tól 22:30-ig lesz elérhető.

December 19. - 1500FT KOCKÁZATMENTES FOGADÁS!
Magyarország az 5. helyért játszhat, emellett pedig két elődöntőt is rendeznek a kézilabda Eb-n! Ebből az alkalomból számládon 1500Ft értékű kockázatmentes élő fogadást írt jóvá az Unibet.

Ez azt jelenti, hogy visszatérítik az első élő fogadásod tétjét, ha az veszít.

Hogyan szerezheted meg a bónuszt?
1. Iratkozz fel az Adventi Naptárra (minden promócióra külön-külön fel kell iratkozni), ha nincs Unibet-számlád, nyiss egyet ITT.
2. Fogadd el az ajánlatot és aktiváld a kockázatmentes fogadást*
3. Ezt követően az első élő fogadásod kockázatmentes
4. Ha az veszít, a tétedet bónuszként visszatérítjük 1500Ft-ig.
5. Az ajánlat december 19. 15:30-tól 22:30-ig elérhető.

- Több élő bónuszod nem lehet egyidőben.
- A bónuszpénzt meg kell forgatni.
- A bónuszt 30 napon belül kell megforgatni.

Részvételi feltételek:
- Háztartásonként és játékosonként csak egy számla vehet részt a promócióban.
- Több élő bónuszod nem lehet egyidőben.
- Ahhoz, hogy megkapd a jutalmadat, el kell fogadnod a bónusz ajánlatot.
- A kockázatmentes fogadás december 19. 15:30-tól 22:30-ig lesz elérhető.
- A kockázatmentes fogadás csakis élő fogadásokra vonatkozik.
- Az ajánlat elfogadása után az első élő fogadásod bármilyen sporteseményre kockázatmentes lesz.
- Ha a kockázatmentes fogadás értékénél nagyobb összegben fogadsz, akkor is a kockázatmentes fogadás értékét kapod vissza.
- Csak egy kockázatmentes fogadást helyezhetsz el.
- A kockázatmentes fogadás system fogadásokra nem érvényes.
- A bónusz megforgatása csak a feljogosító fogadás lezárása után kezd el teljesülni. (Függetlenül attól, hogy a fogadás nyert vagy vesztett)
- Ha a feljogosító fogadásod nyer, a bónusz teljesítése befejeződött.
- Ha a fogadásod veszít, a visszatérítés 100%-os, 1500Ft-ig. A minimum tét 300Ft.
- A kockázatmentes fogadásból származó veszteségeket bónuszpénz formájában térítjük vissza.
- A bónusz forgatási követelményeit az elfogadástól számított 30 napon belül teljesíteni kell, mielőtt az kifizethetővé válna.
- A bónusz forgatása bármilyen terméken teljesíthető, a Póker kivételével. A különböző termékek azonban más-más súlyozással számítanak bele a megforgatási követelményekbe.
- A forgatási követelmények a következők: Sportfogadás 6x, Kaszinó 25x, Élő Kaszinó 35x
- Mobilról elhelyezett fogadások számítanak
- Ha egy játékos azelőtt szeretne kifizetést kérni, hogy teljesítette volna a bónusz megforgatási feltételeit, kapcsolatba kell lépnie az ügyfélszolgálattal, és megkérni arra, hogy töröljék a bónuszt. Ha a bónusz törlésre kerül, a bónusz és az abból származó nyeremények elvesznek.
- Ha a bónuszt megforgattad, a bónuszpénz készpénzzé válik.
- A kaszinó játékok súlyozása a következő: asztali játékok és video poker 10%-ban számít bele a megforgatásba, a nyerőgépek 100%-ban.
- Az élő kaszinó súlyozása: minden Élő Kaszinó játék 10%-ban számít bele a forgatásba.
- Csak azok a fogadások számítanak bele a forgatásba, amelyek oddsa min. 1.4.
- Az élő és mérkőzés előtti fogadások kombinációja nem számít bele a forgatásba.
- A megtett fogadások csak a lezárulás után számítanak bele a forgatási követelményekbe (attól függetlenül, hogy nyertes vagy vesztes a fogadás)
- Minden fel nem használt bónusz elveszik az elfogadástól számított 30 napon belül.
- Az Unibet fenntartja a jogot a bónusz visszavonására.

Játssz az Unibetnél!

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 19, 2014, 11:10:08
A kockázatmentes fogadás december 19. 15:30-tól 22:30-ig lesz elérhető.

Nagyon azt akarják, hogy a magyar-francia meccsre tegyük föl. Lehet, tudnak valamit  :).

Idézetet írta: Irtis Dátum december 19, 2014, 13:44:31
Nagyon azt akarják, hogy a magyar-francia meccsre tegyük föl. Lehet, tudnak valamit  :).

Csak elfogadni kell azokban az órákban, mikor a 3 kézimeccs zajlik, aztán szerintem ezt is arra teszed fel a következő 30 napban, amire csak akarod...


Tudom, de nyilván a játékosok 99%-a a magyarokra fogja tenni.

December 21. - FOGADJ BÁRMIRE ÉS NYERJ €1500-T!
Itt a nagy lehetőség, hogy versenyezz a többi játékossal és megszerezd a részed az Unibet 1500€-s összdíjazásból!

Hogyan szerezheted meg a bónuszt?
1. Iratkozz fel az Adventi Naptárra (minden promócióra külön-külön fel kell iratkozni), ha nincs Unibet-számlád, nyiss egyet ITT.
2. Fogadj legalább 5€ értékben bármilyen mérkőzésre.
3. Csak a nyertes fogadások számítanak bele a promócióba.
4. A fogadásoknak december 21. 23:59-ig (CET) le kell zárulniuk.

A verseny során akár különböző tippeket is kombinálhatsz különböző mérkőzéskről, hogy minél nagyobb oddsot kapj, vagy megpróbálhatsz egy igazán esélytelen kimenetelre fogadni!

A versenyt az nyeri, aki a legmagasabb nyertes oddssal rendelkezik a nap során, a győztes pedig 700€ készpénzzel gazdagodik!

A verseny díjazása:
1. hely: 700€
2. hely: 300€
3. hely: 150€
4-10. hely: 50€

Részvételi feltételek:
- Csak azok a fogadások számítanak bele a promócióba, amelyek legalább 5€ téttel lettek elhelyezve december 21. 00:01 és 23:59 (CET) között.
- A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod december 21. 23:59-ig (CET).
- Egyszeri és többszörös, élő és mérkőzés előtti fogadások is érvényesek. A mobilról elhelyezett fogadások is számítanak.
- Annyi fogadást helyezhetsz el, amennyit szeretnél annak érdekében, hogy maximalizáld az esélyeidet a főnyereményre.
- Csak a legjobb nyertes fogadásod számít a promócióba.
- Csak azok a nyertes fogadások számítanak, amelyeket december 21-én vasárnap kerülnek lejátszásra és megállapításra.
- A verseny nyertesét a promóció időtartama alatti legnagyobb nyertes odds alapján határozzuk meg.
- A nyertest december 22-én hétfőn jelentjük be, a nyereményeket pedig aznap 16:00-ig (CET) írjuk jóvá.
- Az Unibet fenntartja a jogot a részvételi feltételek és a promóció megváltoztatására.
- Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.

Játssz az Unibetnél!

Emlékeztek arra, hogy tavaly mennyivel lehetett nyerni?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 21, 2014, 10:49:08
Emlékeztek arra, hogy tavaly mennyivel lehetett nyerni?

A kérdésem felmerült a tavalyi naptárnál is, de válasz ott sincs.  :(

1500 euro összdíjazás, minimum 5 euroval kell játszani, ha már 300 ember beküld 1-1 lehetetlen szelvényt már megvan nekik az 1500. Gondolom nem 300 ember fog játszani és lesz olyan is aki nem csak egyet játszik. :) Ha a helyükben lennék minden hétre tennék egy ilyen promót. ;D

Jajj, mit fogtam!  :D  :jump2_125:  :redchug:
Nem is adtam fel több szelvényt, csak ezt az egyet.
Kíváncsi leszek elég lesz e ezzel a szorzóval ranglistára kerülni.
Bár ha nem kerülök föl már az sem bánt túlságosan.  :great:

Azért furdalt ma a kíváncsiság és dolgaim intézése közben felnéztem párszor az unibet oldalára.
Jóváírás nem jött, így gondoltam, hogy kevésnek bizonyultam.  :D  :'(
Minden esetre kíváncsi voltam a ranglistára és megpróbáltam megkeresni. Kicsit csodálkoztam, hogy sehol sincs. Rákérdeztem live chaten, hogy hol lehet ezt megnézni? Annyi derült ki, hogy jelenleg, sehol...  :noway:
Továbbították a kérésem a managernek, de igazán semmi biztató nincs a dologban.
Annyit azért megjegyeztem, hogy a promóban nem ez volt írva. Egész pontosan az a szó van használva, hogy "bejelentjük".
Hát nem sikerült bejelenti a nyerteseket.
Nem értem miért kell ezt titkolni...
Amúgy nem érdekelne annyira, mert nem egy egetrengető odds az 45.33. Biztos jó páran túlszárnyalták, de példul az expekt grand slames hasonló promójában több hétig tartó játékban (nem 1 napig!) 40 körüli oddsokkal szoktak nyerni. Akkor az unibet pár órája posztolt egy norvég szelvényt a twitterén 48.valahanyas szorzóval (és big téttel) tegnapról. Persze ez nem jelent semmit. De akkor sem értem miért kell titkolni az elért eredményeket...  :noway: Pláne úgy, hogy nem erről volt szó! Már megint...

Biztos konzultáltak a Tippmixpróval a személyiségi jogokról.  :)

A mai promó elsõ részében 10x9000 Ft nyereményt írnak, a Felhasználási feltételekben pedig 10x15000 Ft-ot. :laugh:

Idézetet írta: rosco Dátum december 22, 2014, 17:55:58
A mai promó elsõ részében 10x9000 Ft nyereményt írnak, a Felhasználási feltételekben pedig 10x15000 Ft-ot. :laugh:

rosco erdemes unira regizni ? es kiporgetni a sima bonuszt ?

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum december 22, 2014, 18:10:35
rosco erdemes unira regizni ? es kiporgetni a sima bonuszt ?

Érdemes. Jó irodának tartom.