Bet365 - Roland Garros exkluzív ajánlat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bet365 - Roland Garros exkluzív ajánlat

A feladat nagyon egyszerű.

Regisztrálj általunk május 24-31. között a bet365 fogadóirodához, fizess be és fogadj.

Ha mindezt megtetted akkor jelentkezz ebben a témában, annyit írván, hogy "regisztráltam, fogadtam".

A jelentkezők közül kisorsolunk 15.000 forintot (cash/készpénz)!

A nyereményt Skrill, Neteller, vagy Paypal által utaljuk.

Fontos! Ajánlott regisztráció előtt a sütiket (cookies) törölni, annak érdekében, hogy biztos légy benne, hogy általunk regisztráltál. Csak azon személyek részesülhetnek nyereményben akik általunk nyitottak számlát!



Részvételi feltételek:
- e promócióban bárki részt vehet, aki a Sportfogadas.org oldaláról regisztrál a bet365 fogadóirodához 2015 május 24.-31. között
- a promócióban való részvétel feltétele a három lépés teljesítése (regisztráció, befizetés és minimum egy fogadás elhelyezése bármilyen sporteseményre, illetve a jelentkezés ebben a témában)
- a nyeremény 15.000 HUF
- eredményhirdetés: 2015 június 8. (ebben a fórumtémában)



A nyertes (sorsolás által): oti1212

Gratulálunk.  :beerchug:


Köszönöm!

Milan írtam üzenetet a skrill accuntommal kapcsolatban, nem tudom, hogy megkaptad e mert szenvedett a netem, ha esetleg nem, akkor jelezz és küldök egy újat!

Köszi előre is!

Idézetet írta: oti1212 Dátum június 09, 2015, 15:31:55
Köszönöm!

Milan írtam üzenetet a skrill accuntommal kapcsolatban, nem tudom, hogy megkaptad e mert szenvedett a netem, ha esetleg nem, akkor jelezz és küldök egy újat!

Köszi előre is!

Megkaptam, köszi.  :beerchug: