Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 július 29, 2010, 18:05:30, csimav
2. negyed után 2-4 a Horvátoknak:)

Szerk: Már 2-5

3. negyed után 3-7 volt az állás, aztán a 4. negyed eléggé húzósan kezdődött. Dobott 3-at USA egymás után, tehát 6-7 volt az állás. A vége 7-9 lett. :great:

Hy!
Valaki tudna nekem találni egy livescore-t az Irán-Horvát vízilabda meccsre?


:angel: köszönöm

Horvátország - Montenegró  1.89 / 5.80 / 2.23 Eb, A csoport, Zágráb (oddsok tippmixről vannak)

Esetleg fel tud világosítani valaki bennfentes személy az esélyekről? ??? Nem ismerem a 2 csapatot, de nekem az előzmények (meccsek-eredmények) szerint sima horvát győzelemnek tűnik. Köszi.

Idézetet írta: Gerpa Dátum augusztus 28, 2010, 23:50:02
Horvátország - Montenegró  1.89 / 5.80 / 2.23 Eb, A csoport, Zágráb (oddsok tippmixről vannak)

Esetleg fel tud világosítani valaki bennfentes személy az esélyekről? ??? Nem ismerem a 2 csapatot, de nekem az előzmények (meccsek-eredmények) szerint sima horvát győzelemnek tűnik. Köszi.

Szerintem abszolut háromesélyes a meccs. A horvátok csak a hazai pálya miatt kaptak kisebb szorzót.

Bizony így van. Ha nem otthon játszanának, biztos vagyok benne, hogy az oddsok 'tükrözve' lennének. Mondjuk vizilabdában rendesen el lehet fújni a meccset, úgyhogy akár nyerhetnek is. Amúgy tényleg háromesélyes, én kihagynám.
Legfeljebb egy laza kistétes kombiban elfér, de csak olyan téttel, amiért még nem fogod a fejed, csak elmormolsz magadban egy 'basszameget'...

Szerbia-Görög +4,5 jó lehet?  Van erről valakinek véleménye ?

Kössz a segítséget, valószínű az lesz amit oakland is felvetett. Egy párszázas kombiba elfér.  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 29, 2010, 11:36:43
Bizony így van. Ha nem otthon játszanának, biztos vagyok benne, hogy az oddsok 'tükrözve' lennének. Mondjuk vizilabdában rendesen el lehet fújni a meccset, úgyhogy akár nyerhetnek is. Amúgy tényleg háromesélyes, én kihagynám.
Legfeljebb egy laza kistétes kombiban elfér, de csak olyan téttel, amiért még nem fogod a fejed, csak elmormolsz magadban egy 'basszameget'...

ugy erted a dontetlen elfer kis tettel  ;D
vagy inkabb correct score 8-8, 30szoros penzert?

#24 augusztus 29, 2010, 13:39:17, rosco
Csoportmérkőzések és közvetítési rend a LEN Vízilabda Európa-bajnokságon

A cheten láttam, hogy sokan hiányolták a vízilabda EB élő tv közvetítését. Utánanéztem és az mtv honlapján a következőt találtam:

A csoportmérkőzések hetében a kora délutáni, 13 és 15 órakor induló összecsapásokat nem közvetíti a horvát fél, ezért a Magyar Televízió műsora is csak az augusztus 30-ai, hétfői szerb-magyar meccs (16.30) sugárzásával indul. A három kimaradó magyar mérkőzésről az MTV helyszínre érkező stábja készít összefoglalót. A rájátszásban a legjobb 4, illetve 10 közé jutás – és így a televíziós közvetítés folytatása is – már a Kemény Dénes és Petrovics Mátyás vezette férfi és női válogatotton múlik. A kontinensbajnokság második szakaszában, szeptember 6−11. között a Magyar Televízió minden magyar mérkőzést élőben közvetít majd.

2010. augusztus 29. (13.00)  Magyarország  –  Németország  Ffi  Hírösszefoglaló
2010. augusztus 30.  16.30  Szerbia  –  Magyarország  Ffi  ÉLŐ
2010. augusztus 31. 16.30  Hollandia  –  Magyarország  Női  ÉLŐ
2010. szeptember 1.  16.30  Magyarország  –  Görögország Ffi ÉLŐ
2010. szeptember 2.  (19.30) 20.00  Spanyolország  –  Magyarország  Női  Csúsztatott ÉLŐ: A közvetítés a Híradó után, 20.00-tól indul
2010. szeptember 3.  (13.00)  Magyarország  –  Oroszország  Ffi  Hírösszefoglaló
2010. szeptember 4.  (15.00) Németország  –  MagyarorszáNői  Hírösszefoglaló
2010. szeptember 5.  16.30  Magyarország  –  Macedónia  Ffi  ÉLŐ

Vizilabda EB:

Egy kis értékelés a harmadik játéknap előtt :)

Egyelőre elég érdekes eredmények születtek, illetve az első naphoz képest a másodikon!

Első nap eredményei:

Montenegro/MNE - Croatia/CRO 11-9
Italy/ITA - Spain/ESP 7-6
Serbia/SRB - Greece/GRE 13-5
Hungary/HUN - Germany/GER 10-8
Russia/RUS - Macedonia/MKD 9-10
Turkey/TUR - Romania/ROU 6-12


Török-román papír, törököknek az is nagy dolog, hogy itt vannak. Orosz-macedón papíron kis meglepi, amennyit láttam a meccsből egyik szarabb, mint a másik, sok vizet nem fognak zavarni. Magyar-német papír. Szerb-görög papír. Olasz-spanyol nem meglepetés, én a spanyolok sikerét vártam. Horvát-Montenegró igazi ki-ki meccs lehetett, készültem is rá, hogy megnézem, de nem ment a stream sehol se.. De az eredmény magáért beszél: a horvátok sokat hibáztak nem éltek a lehetőségeikkel , viszont Montenegró kőkeményen élt a helyzeteivel.

Amit az első napból levontam:
-Montenegró erős, lehet rá fogadni
-orosz-macedón kettős ellen lehet fogadni bátran
-Szerbia is erősnek néz ki
-mi valószínűleg nem sok vizet fogunk zavarni az aranyért

Akkor a második játéknap:

CRO - TUR 16-3
GRE - MKD 10-5
SRB - HUN 6-9
ITA - MNE 11-10
ESP - ROU 10-11
GER - RUS 7-6


Ránéztem a tétlapra, suliban voltam inkább a tippmixet választottam. Előrebocsátom szerencsére nem volt nálam sok pénz :-X.
Tegnap előtt már beszéltem Pistivel, hogy a szerbek ellen sok esélyünk nincs papíron, ennek tükrében örültem is a tippmix oddsának, mondom ezt nem lehet kihagyni. 1.64-ről indult és 1.5-ért vettem. De mondom nézek mellé mást is. Horvát-török: 1.01 a hazai, de az annyira papír, hogy már sír. Görög-macedón kimaradt, görögök se voltak annyira meggyőzőek, balkáni rangadó, biztos, ami biztos kimaradt. Akkor itt volt a szerb-magyar, kicsit fájó szívvel, de ajándék odds-szal hazai, ezért mentem el a lottózóba is. Olasz-Montenegró, talán 1.3 felett volt kicsivel Montenegró, mondom a fák nem nőnek az égig, tuti kettes, szerintem ezt mindenki könnyű szívvel húzta volna, vagy húzta is a helyemben. Itt szerencsém volt, mert ennek már lejárt a határideje, de a végeredményen nem változtat. Spanyol-román, ehhez nem nyúltam. Német-orosz, ezt is kivettem sima kettesre, de ennek is lejárt a határideje. Szóval így álltam neki..

Szerbia és Montenegró betliztek. Egy-egy mondatban: A szerbek azt csinálták, amit mi szoktunk, mi pedig azt amit a szerbek, bevágtuk a helyzeteket és örültünk, hogy a szerbek, hogy hagyják ki az övéiket. Montenegrót megterhelte a horvátok elleni összecsapás, nem vált be a kicsit módosított taktika, így most jót tesz nekik a pihenőnap.

Harmadik nap programja:

   
10:00 Russia : Serbia
11:30 Turkey : Italy
13:00 FYR Macedonia : Germany
16:30 Hungary : Greece
18:00 Romania : Croatia
20:40 Montenegro : Spain


Esélylatolgatás oddsok nélkül:
Szerbek szerintem nagyon megverik az oroszokat, nem tudom mennyi lesz a hendi határ, de 6 gólt várok közé.
Török-olasz tiszta sor, kettes 1.01-ért is mehet.
Macedón-német, oddsfüggő, 1.5-től megéri tenni.
Magyar-görög, a szerbek legyőzése után szerintem nem kérdés mi az elvárás, kár, hogy 1.1 körül lesz az odds.
A horvátoknak minden hátralévő meccsét kötelező módon kell nyerni, ezt is.
Montenegró kipiheni magát és 1.3-as oddsért megnyerik ezt a meccset.

Várom az esetleges véleményeket :)

Idézetet írta: Gery185 Dátum augusztus 31, 2010, 10:14:05
   
10:00 Russia : Serbia
11:30 Turkey : Italy
13:00 FYR Macedonia : Germany
16:30 Hungary : Greece
18:00 Romania : Croatia
20:40 Montenegro : Spain[/b]

Esélylatolgatás oddsok nélkül:
Szerbek szerintem nagyon megverik az oroszokat, nem tudom mennyi lesz a hendi határ, de 6 gólt várok közé.
Török-olasz tiszta sor, kettes 1.01-ért is mehet.
Macedón-német, oddsfüggő, 1.5-től megéri tenni.
Magyar-görög, a szerbek legyőzése után szerintem nem kérdés mi az elvárás, kár, hogy 1.1 körül lesz az odds.
A horvátoknak minden hátralévő meccsét kötelező módon kell nyerni, ezt is.
Montenegró kipiheni magát és 1.3-as oddsért megnyerik ezt a meccset.

Várom az esetleges véleményeket :)
Szerintem nagyon jól levezetted az eddigi történéseket, így tovább! ;)
Én is úgy gondolom, hogy a szerbek nagyon megverik a nagyon gyenge oroszokat, a mieink elleni meccs után az oroszokon fogják levezetni a feszültséget, kiütéses győzelmüket várom. Az olasz is sima lesz, a német meccs nálam is oddsfüggő, 1,5-ért már tényleg elég jó. Nekünk 3-4 góllal verni kell a görögöket, ahogyan a horvátok is simán behúzzák majd, mivel létkérdés számukra a győzelem és ehhez minden segítséget meg is kapnak. Montenegró elszállhat, ha holnap is kikap, ami nagy blama lenne, igaz ugyan, hogy a spanyoloknak is létkérdés a győzelem, de Montenegró erősebb és most már nem lesznek fáradtak, mint a horvátok elleni meccs után, ami nagyon sokat kivett belőlük, így a győzelem sem marad el a formán kívüli spanyolok ellen.
Ma pedig reméljük győznek a csajok a hollandok ellen és akkor gyakorlatilag ott is vannak a legjobb 4-ben. :)

Nos, aki vízilabdára akar fogadni jó, ha böngészi a tippmix kínálatát!

Női vízilabda:

GRE-ITE
B365: 1.9 / 6.5 / 2.35
Tippmix: 2.35 / 6.70 / 1.74

De ettől eltekintve sok esemény pár századdal jobb oddson van mixen, kosárVB-re is igaz ez, szóval érdemes szétnézni :)

#28 augusztus 31, 2010, 12:15:45, benson
Idézetet írta: Gery185 Dátum augusztus 31, 2010, 11:32:08
Nos, aki vízilabdára akar fogadni jó, ha böngészi a tippmix kínálatát!

Női vízilabda:

GRE-ITE
B365: 1.9 / 6.5 / 2.35
Tippmix: 2.35 / 6.70 / 1.74

De ettől eltekintve sok esemény pár századdal jobb oddson van mixen, kosárVB-re is igaz ez, szóval érdemes szétnézni :)

Ha minden kimenetelt figyelembe veszünk, azért összességében nem jobbak azok az oddsok. Minden attól függ, ki mire akar fogadni. Lásd a tegnapi szerb-magyart, ott a mi fiainkra kisebb oddsot adtak, mint a netes irodák. Ha vesztes a fogadás (szerbek), tökmindegy mekkora volt az odds. Továbbmegyek. Még azt sem tartom kizártnak, hogy a Sz@rt oddsmesterei jobban rálátnak a kevésbé népszerű (értsd: focihoz, teniszhez, kosárhoz képest) sportágakra, mint a netes kollégáik.

A csapat rosterek olyan kis képekkel és nevekkel jönnek be nekem, hogy nem tudom olvasni őket. Azért Casanova az olaszoknál felismerhető  ;) Elég nevetséges a torna weboldala sajnos...

Ha valaki tudja, hogy a csapatnévsorokat hogyan tudom kideríteni, az szólhat.