Unibet Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ötvennégy millió forintos Dream Drop nyereményeső vár rád

Játék közben bármikor az öledbe hullhat extra pénznyeremény az Unibet Dream Drop nyerőgépein. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vegyél részt a 3,5 millió forintos Szerencsés pörgetés kaszinóversenyen

Pörgess az Unibetnél a Sweet Bonanza Candyland, a Mega Wheels valamint a Boom City játékokon és részesülj a hatalmas nyereményalapból. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vegyél részt a 3,5 millió forintos Super Stake Roulette versenyen

Próbáld ki az Unibetnél az új rulett fajtát ennek a kaszinóversenynek a keretein belül és akár egymillió forintos főnyeremény ütheti markod. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vedd ki részed nyolc millió forintos extra nyereményalapból

Játssz az Unibetnél a jogosult nyerőgépekkel és vidd el a 200 véletlenszerű extra nyeremény egyikét, amely akár 800 ezer forint is lehet. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Pörgess tizenegy remek nyerőgépen és vegyél részt az új kaszinóversenyen.

Superstars (Kezdődik: 2022.11.01., 13:00 EET, véget ér: 2022.11.08., 00.59 EET)
Nyereményalap: 8.000.000 forint


1. hely                 1 200 000,00 Ft
2. hely                 800 000,00 Ft
3 - 5. hely            400 000,00 Ft
6 - 7. hely            200 000,00 Ft
8 - 10. hely         100 000,00 Ft
11 - 25. hely       60 000,00 Ft

Részvételi feltétel: Megforgatott összeg (minimum 60 Ft, minimum round: 1).

A résztvevő nyerőgépeket az Unibet ajánlatának oldalán tekintheted meg.
18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vegyél részt a nyolc millió forintos Superstars kaszinóversenyen

Pörgess az Unibetnél a NetEnt öt legismertebb karakterének Superstars nyerőgépével vagy a többi jogosult játékkal és részesülj a legbátrabb 250 versenyzőnek fenntartott nyereményekből. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Novemberben is Dream Drop nyereményeső vár rád

Játssz az Unibetnél a Dream Drop promócióban szereplő nyerőgépekkel és vidd el a részed a 112 millió forint összértékű nyereményalapból. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vegyél részt a 3,5 millió forintos Szerencsés pörgetés kaszinóversenyen

Pörgess az Unibetnél a Sweet Bonanza Candyland, a Mega Wheels valamint a Boom City játékokon és részesülj a hatalmas nyereményalapból. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Pörgess a Book of Dead nyerőgépen és vegyél részt a nagyméretű kaszinóversenyen.

Book of Dead (Kezdődik: 2022.11.10., 13:00 EET, véget ér: 2022.11.17., 00:59 EET)
Nyereményalap: 20.000.000 forint


1. hely                 4 000 000,00 Ft
2. hely                 3 000 000,00 Ft
3. hely                 2 000 000,00 Ft
4 - 5. hely           1 000 000,00 Ft
6 - 10. hely         400 000,00 Ft
11 - 40. hely       200 000,00 Ft

Részvételi feltétel: Megforgatott összeg (minimum 60 Ft, minimum round: 1).
Résztvevő játék: Book of Dead

18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Játssz négy millió forintos főnyereményért a megújult Book of Dead nyerőgépen

Pörgess az Unibetnél az új kinézettel és hangeffektekkel rendelkező Book of Dead nyerőgépen és vedd ki részed a kaszinóverseny húsz millió forintos nyereményalapjából. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

#745 november 12, 2022, 10:29:50, MessiÁs
2 napja technikai hibajuk van, pontosabban nem biztos hogy nekik, hanem az Evulotion gamingnek(elő kaszinó szolgáltató)

Van az a promojuk hogy 10k tetet kell tenni valamelyik kivalasztott Evolution jatekon es adnak 3k freetokent.
Nos nekem volt 2 ilyenem, feltettem rouletten,  mindkettővel nyertem kb 7kt, de nem irta jova a rendszer a nyereményt. Sot az unibet historyjaban nyoma sincs, csak a jatek elozmenyeiben.

Kivancsi vagyok mikor kapom meg a penzem.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 11, 2022, 23:38:412 napja technikai hibajuk van, pontosabban nem biztos hogy nekik, hanem az Evulotionngaming nek(elő kaszinó szolgáltató)

Van az a promojuk hogy 10k tetet kell tenni valamelyik kivalasztott Evolution jatekon es adnak 3k freetokent.
Nos nekem volt 2 ilyenem, feltettem rouletten,  mindkettővel nyertem kb 7kt, de nem irta jova a rendszer a nyereményt. Sot az unibet historyjaban nyoma sincs, csak a jatek elozmenyeiben.

Kivancsi vagyok mikor kapom meg a penzem.
Hali..Ez nem technikai hiba én többször megcsináltam nekem sem írták automatikusan jóvá,de ha belemész az adott játékba ahol játszottál,és ott nézed a hystorid akkor ott már mutatni fogja.Ott nézd meg,nyomj egy print screent,mondjuk én ezzel is mindig napokig vártam a jóváírásra,legutóbb több mint 1 hetet.Tiszta vicc hogy lesöprik magukról a felelőséget hogy technikai hiba,ha az lenne akkor ugyebár ez nem folyamatos lenne...

Nekem korábban mindig azonnal jovairtak a nyeremenyt. Kb 10szer kihasznaltam mar, volt hogy 30kt is nyertem belole es egybol a bezaras utan jovairtak.

Egyebkent amit irsz historyt azt emlitettem en is, ott latszik es termeszetesen elkuldtem nekik.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 12, 2022, 10:29:25Nekem korábban mindig azonnal jovairtak a nyeremenyt. Kb 10szer kihasznaltam mar, volt hogy 30kt is nyertem belole es egybol a bezaras utan jovairtak.

Egyebkent amit irsz historyt azt emlitettem en is, ott latszik es termeszetesen elkuldtem nekik.
Akkor vagy neked volt szerencséd,vagy én vagyok hihetetlenül peches vagy mind a 2 egyszerre...Én már annak is örülök lassan ,ha felmegyek chatre és tudják miről van szó...Sokszor a saját promóciójukkal sincsenek tisztába,de van amikor a termssel kapcsolatosan vannak értelmezési gondjaik...csak ugye ez magyar ált.iskola kb 2. vagy 3. osztály,de nem megy nekik...

Van egy Ádám nevű új?? ember, ő nagyon korrektnek tűnik, gyorsan visszaír és eddig mindig képben volt. Még eszembe is jutott vele kapcsolatban hogy ő előrelépés..