sportfogadáshoz használható honlapok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én lapokra és shots on targetre ezt szoktam használni - Fotmob

Sziasztok!

Létezik olyan weboldal, ahol a topligáknak a mérkőzésén lévő kapura tartó rúgások/vagy el nem találó rúgások statisztikáit megosztják? Pontosabban, hogy melyik játékos rúgta éppen kapura,vagy mellé egy bizonyos topliga mérkőzésen. Köszönöm! :beerchug:

Idézetet írta: Pikaa Dátum április 16, 2023, 12:37:21Sziasztok!

Létezik olyan weboldal, ahol a topligáknak a mérkőzésén lévő kapura tartó rúgások/vagy el nem találó rúgások statisztikáit megosztják? Pontosabban, hogy melyik játékos rúgta éppen kapura,vagy mellé egy bizonyos topliga mérkőzésen. Köszönöm! :beerchug:

Hát ilyen szerintem már van egy pár. Élőzéshez, vagy predictionre kellene?

Idézetet írta: riverside Dátum április 16, 2023, 12:59:34Hát ilyen szerintem már van egy pár. Élőzéshez, vagy predictionre kellene?

Meccs előtt vannak ilyen opciók a superbetnél, s oda volna jó, ha találok ilyen oldalt.

Idézetet írta: Pikaa Dátum április 16, 2023, 14:59:43Meccs előtt vannak ilyen opciók a superbetnél, s oda volna jó, ha találok ilyen oldalt.

Sofascore, Fotmob, WhoScored, én ezeket használom leginkább

Sziasztok!

Oldalt keresnék kosárlabda fogadásokhoz:

 - már véget ért meccsek érdekelnek
 - kellene a meccs előtti összpontszám határ, oddsal
 - kellene hogy ez a meccs közben hogyan változott szintén odds feltüntetésével

Tehát összefoglalva ahol a live oddsokat/over határokat vissza tudnám nézni

Régebben volt egy oldal de már nem emlékszem

Köszi


Sziasztok!

Kézilabdához keresek statisztikai oldalt, főleg a játékosok dobott góljai érdekelnének.
Esetleg tudtok ilyet ajánlani?

Köszönöm!

Minden nagy nemzetnek van sajat adatbankja ahol az ilyet meg lehet nezni. A magyarnal az mksz.hu
De osszesito oldalra ne szamits.

A nagy bajnoksagok es europai kupa meccseknel az eredmenyek.comon is irnak golszerzoket

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 16, 2023, 18:22:48Minden nagy nemzetnek van sajat adatbankja ahol az ilyet meg lehet nezni. A magyarnal az mksz.hu
De osszesito oldalra ne szamits.

A nagy bajnoksagok es europai kupa meccseknel az eredmenyek.comon is irnak golszerzoket
Akkor marad a saját gyűjtés.

Köszönöm!

Idézetet írta: suba74 Dátum szeptember 16, 2023, 18:05:30Sziasztok!

Kézilabdához keresek statisztikai oldalt, főleg a játékosok dobott góljai érdekelnének.
Esetleg tudtok ilyet ajánlani?

Köszönöm!

Én leginkább BL és Bundesliga meccsekre fogadok, és leginkább góllövőkre. Ehhez a Bundesliga oldala szerintem elég infót ad. Bundesliga

Csak nálam írja ki ezt egyre gyakrabban, vagy nálatok is előfordul?


Idézetet írta: Mehecske Dátum október 07, 2023, 18:05:55Csak nálam írja ki ezt egyre gyakrabban, vagy nálatok is előfordul?

Nálam is eljátssza ezt többször is akár egy nap, de 2-3-szor rányomok a frissítésre, mindig egyből megjavul.

Üdv!

focistat.blog.hu

Foci statisztikai adatok egyéni látásmód szerint (legalábbis máshol még nem láttam bizonyos kimutatásokat), és ezekből tippek, és szűrési lehetőségek excel alapon.

Folyamatos monitoringozás (eredmény elemzés), és tanulságok levonása.

ELO pont, Poisson, Value számítás, gólerősség, stb.

Üdv,

 :cya: