30.000.000Ft-s Kihívás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


30.000.000Ft-s Kihívás a Sportingbetnél!

Fogadj minden nap a Sportingbetnél bármely sporteseményre összesen legalább 1.500Ft értékben és vedd ki részed a 30.000.000Ft-ból.
Bármikor csatlakozhatsz november 21. és 26 között, de megéri minnél előbb kezdened a játékot, mert annál több jokert kapsz, amelyek segítenek, ha kihagysz egy fogadást.


Hogyan vehetsz részt?
        1. Regisztrálj a Sportingbetre!
        2. Csatlakozz az ajánlathoz egyszerűen egy legalább 1.500Ft-s sportfogadással bármelyik nap 2017.11.21-26. között.
        3. Minden játékos legfeljebb 5 jokert kaphat induláskor.

18+ Részvételi feltételek érvényesek!

Részvételi feltételek:
A 30.000.000 Ft-os nyereményalap egy részének megnyeréséhez az ügyfélnek csatlakoznia kell a kihíváshoz 2017.11.21. és 2017.11.26. között, majd a csatlakozás után minden nap összesen legalább 1500 Ft értékben kell sportfogadásokat tennie 2018.01.04-ig.
- A Kihívás kezdete 2017.11.21.
- A játékosok bármikor csatlakozhatnak 2017.11.26-ig.
- A Kihívás utolsó napja: 2018.01.14.
- A nyeremény kifizetése: 2018.01.05.
A nyereményalapból megszerzett részesedést a Kihívás végét követő 24 órán belül fizetjük ki a nyertesek aktív számlájára.
- A játékos részesedésének kiszámolása: a 30.000.000 Ft-os nyereményalap összege osztva a Kihívást sikeresen befejező játékosok számával.
- Ha a végső részesedés kevesebb mint 12.000 Ft lenne, akkor az összes nyertes 12.000 Ft-ot kap.
- Ha a játékos számlájának pénzneme eltér az ajánlat pénznemétől, akkor az alább meghatározott átváltási árfolyamon írjuk jóvá a nyereményt: 1 EUR = 1 USD = 1 GBP = 2 BGN = 25 CZK = 300 HUF = 4 PLN = 4 RON = 80 RUB = 8 HRK.
- A nyereményalap részesedést bónuszként írjuk jóvá a játékosok számláján, melyet minimum 3x meg kell forgatni legalább 1.5-ös szorzóval sportfogadással, vagy legalább 10x a Kaszinóban, mielőtt a nyeremény, és az abból származó további nyeremények kivehetőek lesznek.
- A 30 napon belül fel nem használt bónuszok törlésre kerülnek a játékosok számláiról.
Napi részvételi feltétek
A 30.000.000 Ft-os Kihívás sikeres teljesítéséhez a játékosnak a csatlakozástól számítva minden nap összesen legalább 1500 Ft értékben kell sportfogadásokat tennie, egészen 2018.01.04-ig.
- Csak a valódi pénzes fogadások számítanak a promócióban. Ingyenes fogadások a játékban nem vesznek részt.
- A sportfogadásoknál nincs minimum szorzó előírás.
- A törölt fogadások nem vesznek részt a promócióban.
Jokerek
Minden játékos legfeljebb 5 jokert kaphat a Kihíváshoz való csatlakozás dátumától függően.
- Ha a játékos 11.21-én csatlakozik a promócióhoz, 5 jokert kap, ha 11.22-én, akkor 4 jokert kap ha 11.23-án, akkor 3 jokert kap, ha 11.24-én, akkor 2 jokert kap, ha 11.25-én, akkor 1 jokert kap, míg ha 11.26-án, akkor nem kap jokert.
- A jokerek automatikusan felhasználásra kerülnek, ha a játékos nem teljesíti a napi fogadási feltételeket.
- Ha a játékos nem teljesíti a napi fogadási feltételeket és már nem áll a rendelkezésére több joker, akkor a kihívás számára véget ér, és nem kap részesedést a 30.000.000 Ft-os nyereményalapból.
Általános szabályok
A promóció szempontjából a nap meghatározása: 00:00 CET és 23:59 CET között.
Minden eredmény és információ (játékos aktuális részesedése, kihívásban még résztvevő játékosok száma, kifizetésig hátralevő napok száma, elérhető jokerek, játékos státusza) naponta egyszer kerül frissítésre általában dél előtt.
A Szervező fenntartja a jogot az ajánlat módosítására vagy visszavonására bármikor és külön értesítés nélkül.
A Szervező döntése az ajánlatot illetően végleges és kötelező érvényű.
Az ajánlatban való részvétellel elfogadja az ajánlat részvételi feltételeit, valamint az oldal Általános Promóciós Részvételi Feltételeit.

Érdemes részt venni ebben a hosszú játékban,
majd Karácsony és szilveszter közt nem lesz egy normális fogadható mecss,

Akinek már most visitva fogadja el az óriási 5$ tétet, azt is csak premier liga, Laliga, stb meccsekre az ne nagyon invesztáljon ebbe. :noway:
De az is lehet, hogy úgy jár mint én, hogy a promo vége felé beakaszt egy korlátot.. :bash:
Nyerhető összeg: 1,8 $ :D

ott lesz a darts vb, nba, azert nem megoldhatatlan

Így lehet megszabadulni egy pár vetélytárstól, akinek már el is megy a kedve. Máris előrébb vagy a ranglistán.  ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 21, 2017, 09:04:31
Érdemes részt venni ebben a hosszú játékban,
majd Karácsony és szilveszter közt nem lesz egy normális fogadható mecss,

Akinek már most visitva fogadja el az óriási 5$ tétet, azt is csak premier liga, Laliga, stb meccsekre az ne nagyon invesztáljon ebbe. :noway:
De az is lehet, hogy úgy jár mint én, hogy a promo vége felé beakaszt egy korlátot.. :bash:
Nyerhető összeg: 1,8 $ :D

Pont a karácsonyi időszakban megy a Premier League és persze macerásabb, de az 1500 ft-ot több fogadásból is össze lehet hozni. Ha a vége felé jön a korlát, akkor még érdemes lehet az apróbb tétekkel is végigszenvedni.

Ami most még a promó mellett szól, hogy aki végigcsinálja, annak garantált a minimum 12,000 ft-os díjrész, tehát amig 2500 alá nem esik a résztvevők száma, addig nem is kell matekozni azon, hogy mennyi bevétellel számolhatunk.

Az előző három 15 millás kihívást végignyomtam, igyekeztem jól megfontolni a fogadásválasztást. A belefektetett energiához képest az 5300-6300 HUF-os összegek nem reálisak,a mostani 12 000 már jobbnak tűnik, igaz 6 hét, de vonzó lehetőség, ha úgyis minden nap játszik az ember.

Ebbe a játékba az élő fogadások is beleszámítanak? Nem láttam sehol leírva, hogy nem, így akkor minden nap élőben 1,01-es oddsokat megtéve teljesíthető a játék?

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 21, 2017, 22:00:01
Ebbe a játékba az élő fogadások is beleszámítanak? Nem láttam sehol leírva, hogy nem, így akkor minden nap élőben 1,01-es oddsokat megtéve teljesíthető a játék?

Igen, az élő fogadások is számítanak, nincs minimum odds.

Sajnos nem szarnyalta tul a 12000-t, de szep ez igy is. A kaszinos challenge meg 1355 ingyenes porgetesnel allt meg, azt hiszem lefoglal egy ideig  :redchug: ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 05, 2018, 10:58:02
Sajnos nem szarnyalta tul a 12000-t, de szep ez igy is. A kaszinos challenge meg 1355 ingyenes porgetesnel allt meg, azt hiszem lefoglal egy ideig  :redchug: ;D

Este 6-kor jóváírják. Megvan az esti programom.  :redchug: :D

Idézetet írta: runin Dátum január 05, 2018, 11:18:25
Este 6-kor jóváírják. Megvan az esti programom.  :redchug: :D

Már jóváírták 20 perccel ezelőtt!
Sok sikert mindenkinek!

#11 január 05, 2018, 22:17:21, runin
23.500 huf volt az 1355 ingyen pörgetésből,ami 25.000 huf kivehető lett a kiforgatás után  :great: :D

Jó buli volt,a következőt sem fogom kihagyni  :ok:

ps: Annyira belemerültem,hogy még az Euroliga Tippjátékba is elfelejtettem beküldeni tippet,pedig az 1.helyen álltam  :bash:  A 3 leadott tipp kevés...  :crazy:

Vegyesek az erzeseim, 32 000 felett adtak az ingyen porik, vegul "csak" 28 700 lett cash (starburst). Persze ahhoz kepest hogy ilyen 20-23 ezer korulre gondoltam, nagyon szep.

Szoval eddig +11 ezer amig jatszottam a ket promot (+totot), +28,7 ezer a kaszinos challengert, es meg hatravan a 12 ezer ingyenes fogadas, illetve a porgetesek utan jaro 3 FS (nem volt kedvem napokig huzni az ujabb FS-ekert) es a temerdek bevalthato pont. Ez egy meno promo  ;D

Sok sikert es kitartast aki meg csak most lat majd hozza  :beerchug:

Idézetet írta: runin Dátum január 05, 2018, 22:14:38
23.500 huf volt az 1355 ingyen pörgetésből,ami 25.000 huf kivehető lett a kiforgatás után  :great: :D

hányszor kellett forgatni?

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 06, 2018, 11:24:39
hányszor kellett forgatni?

Egyszeres forgatás van. Gyakorlatilag visszaadta a megtett tétet.  :D