Darts - Grand Slam 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 november 13, 2019, 13:38:04, robmiller
Na a csoportmeccsek után néhány apró érdekesség a statisztikákat nézegetve:

Élmenők:

Legnagyobb átlag: Michael Smith 113,62 (Aspinall ellen)
Legtöbb egyéni 180 egy meccsen holtversenyben: Adrian Lewis 5 db  (Williams ellen); I. White 5 db (Anderson ellen)
Legjobb kiszállózás holtversenyben: D. Chisnall 83,33% (5/6) (Hughes ellen); G. Anderson 83,33% (5/6) (Parletti ellen); P. Wright 83,33% (5/6) (Harrington ellen)
Legnagyobb kiszálló: S. Lennon 167 (Harms ellen)
Legtöbb 180 egy meccsen: 8 db - D. Gurney - G. Clemens

Citrom-díj:

Legkisebb átlag: W. Warren 74,72 (Harrington ellen)
Legrosszabb kiszállózás: Ross Smith 10% (1/10) (Williams ellen)
Legkevesebb 180 egy meccsen: 0 db - D. Gurney - B. Dolan; R. Harrington - W. Warren; W. O'Connor - D. Parletti

Érdekes, hogy a 180-akat tekintve Gurney mind a pozitív, mind a negatív oldalon megtalálható.

Nem hiszem, hogy sok okossággal lehetne szolgálni a mai napra.. Chizzyéken kívül ilyen 50-50-es meccsek vannak, ezt inkább csak nézem, mint hogy bármit is rakjak.. :D

Grand Slam of Darts: Maradj talpon tipp csütörtökre

Csütörtök este négy mérkőzéssel folytatódnak a nyolcaddöntők Wolverhamptonban! Olvasd tovább


Idézetet írta: peshark Dátum november 13, 2019, 14:49:22
Nem hiszem, hogy sok okossággal lehetne szolgálni a mai napra.. Chizzyéken kívül ilyen 50-50-es meccsek vannak, ezt inkább csak nézem, mint hogy bármit is rakjak.. :D

Én is passzív vagyok a Clemens +2.5 hendin kívül. Nagyon bízom benne, hogy odateszi magát a német, ahogy a csoportmeccseken! Egyedül a 10 nyert legtől tartok, mert hosszú távon lehet nem olyan éles még. Leginkább ET, PlayChamp tornákon edződött. Meglátjuk.

Chizzy szerintem -3.5 hendi nem rossz. Agyon kéne kloffolnia ezt a Harrington gyereket.

Na de nem ismétlem magam, a főoldali posztban minden ott van leírva  ;D Mondjuk a Smith - Gurneyt nem vettem bele abba, ott leg-overt céloznék meg. 16.5-17.5 felett mondjuk valahol.

Amúgy ezeket a hosszú meccseket nem szeretem se over/under se hendi szempontjából, ahányszor raktam ilyen Smith-Gurney féle meccseken az overt, mindig valahogy 10-5 lett az egyiknek... én itt már vagy győztes vagy semmi alapon mozgok, a rövidebb meccseket jobban szeretem :)

Idézetet írta: peshark Dátum november 13, 2019, 19:05:17
Amúgy ezeket a hosszú meccseket nem szeretem se over/under se hendi szempontjából, ahányszor raktam ilyen Smith-Gurney féle meccseken az overt, mindig valahogy 10-5 lett az egyiknek... én itt már vagy győztes vagy semmi alapon mozgok, a rövidebb meccseket jobban szeretem :)

Én is hasonlóan vagyok. Mindez azért van, mert major-tornából jóval kevesebb van, így nem alakul ki az emberben a kellő megérzéses-ösztön, mint a gyakori rövid meccses tornáknál (ET, Players Ch.). Ráadásul a major-tornák között sokszor annyi idő telik el, hogy elég komoly formaingadozások is kialakulhatnak. Tény, hogy ezeken sokkal rizikósabb a helyzet fogadási szempontból.

Nagyon szeretem mikor Chizzy igy jatszik!  :great:

Idézetet írta: peshark Dátum november 13, 2019, 20:37:34
Nagyon szeretem mikor Chizzy igy jatszik!  :great:

Nagyon simán jön ez a -3.5 hendi. Bár még nincs vége...örülök, hogy ismét formába lendült!

Idézetet írta: robmiller Dátum november 13, 2019, 20:39:09
Nagyon simán jön ez a -3.5 hendi. Bár még nincs vége...örülök, hogy ismét formába lendült!

Az ajándék volt :)

Durrant bepattintotta a kedvenc kiszállóm a kedvenc módon, érdekes meccs lesz még így ebből.. ::)

Annak ellenére, hogy kikapott, kemény volt ez a Clemens-gyerek. Ha így folytatja, akkor vele komolyan számolni kell. Szerintem már most kiegyensúlyozottabb és jobb player, mint Hopp és Schindler. Pedig Clemens csak mostanság kezd feltünedezni a PDC komolyabb versenyein. Nem volt ez rossz meccs! Durrant rutinosabb, fejben nagyon ott van, ez volt a különbség.

Ma szerintem egyedul MvG meccse hendizheto, a tobbi nekem nagyon lutri..

Keményen megy a mentális csata a két nagy öreg között  ;D

Én Smith 1.72-re odatettem! Durrant óriási küzdő, és hatalmas rutinnal rendelkezik, mentálisan pedig láthattuk Clemens ellen, hogy nagyon rendben van.
Viszont, ha picit megnézzük a tornán eddig letett statisztikákat, Smith a mezőny egyik legjobb formában lévő játékosa! Durrantet verte a csoportban, Aspinallal a torna meccsét vívta eddig a csoportban, illetve Gurney ellen is meggyőző volt! Egyedül Schindler ellen engedett ki, valószínűleg ott a csoportkörből való biztos továbbjutás volt, ami miatt kicsit kiengedett.
Tömeg dobásában egyértelműen jobb, amitől félek az a kiszállózás, és Durrant mentális hadviselése. Az egyetlen fegyvere, ha pszichésen kibillenti Smitht, ami nem lehetetlen dolog egy-egy komoly téttel bíró versenyen!
Én viszont bízom Bullyboyban. Évek alatt klasszissá nőtte ki magát, szerintem ezt hozni fogja. Ezen a tornán - ha lehet ilyet mondani - teljesítménye alapján jobban rászolgál az elődöntőre, mint Durrant.

Én ma Wright és Smith győzelmét várom.  :beerchug:

Chizzy - Wright 13-16
Durrant - Smith 10-16

Smitht en is tamogatom, nalam Chizzy is eselyes amugy, bar Wright ellen mindig nehez, ki tudja eppen mit huz elo :)