A koronavírus és hatásai

Indította Alk, március 04, 2020, 18:01:15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

TiB

****** Veterán
Állítólag a nemváltoztató műtéten átesett óvodások 74 %-kal nagyobb eséllyel kapják el a koronavírust. :-\

Pozzato

***** Régi motoros
április 21, 2022, 20:36:09 #1756 április 21, 2022, 21:43:50, Pozzato
Idézetet írta: TiB Dátum április 21, 2022, 20:13:10Állítólag a nemváltoztató műtéten átesett óvodások 74 %-kal nagyobb eséllyel kapják el a koronavírust. :-\

A chipek miatt, amiket Gates talált ki és nemváltó műtétkor is belültetnek? A rohadt Soros, de gyűlölöm, hogy rávette a gyereket erre! Meghúzódik egy Gyurcsány-szál is a háttérben.

sleve

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: Admin Dátum április 21, 2022, 12:04:39Szerintem a lista élén ez kellene szerepeljen: "Magyarország mindig háborúban áll! Meg kell védeni mindentől és mindenkitől!"  ;D

Nem figyelsz rendesen, az oltásellenes baloldal akar háborúzni meg fegyvereket, katonákat küldeni. De a bölcs békepárti szavazók ezt megakadályozták.  :redchug:

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: sleve Dátum április 21, 2022, 21:31:35Nem figyelsz rendesen, az oltásellenes baloldal akar háborúzni meg fegyvereket, katonákat küldeni. De a bölcs békepárti szavazók ezt megakadályozták.  :redchug:

Egy háborúban van a támadó, s a szenvedő. Magyarország mindig az utóbbi. Az ellenfél (támadó) meg mindig más.  ;D

curpy82

**** Tősgyökeres
https://index.hu/belfold/2022/06/18/rusvai-miklos-allatorvos-viruskutato-koronavirus-jarvany-nyar-osz-covid-19/

Remélem az összes oltáspárti szószóló aki korábban itt kardoskodott az oltás mellett, megy és belöveti a negyediket-vagy már lehet az ötödik lesz neki-ősszel.

sunik29

***** Régi motoros
Szerintem nincsenek pártok (oltás párt , oltásellenes párt) csak emberek akik többen haltak meg ebben a szarban nem beoltva.  Én ismertem olyant akit elvitt...  :'(  de lehet továbbra is hinni olyanban, hogy holnap 6 gól lesz Sydneyben  és lehet, hogy igazam lesz, de lehet nem, senki nem tudja a tutit, sportfogadásban vagy a covid kapcsán.

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20220615/ugy-tunik-a-tudosok-megtalaltak-a-valaszt-az-omikron-rejtelyre-550717

curpy82

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: sunik29 Dátum június 19, 2022, 01:48:26Szerintem nincsenek pártok (oltás párt , oltásellenes párt) csak emberek akik többen haltak meg ebben a szarban nem beoltva.  Én ismertem olyant akit elvitt...  :'(  de lehet továbbra is hinni olyanban, hogy holnap 6 gól lesz Sydneyben  és lehet, hogy igazam lesz, de lehet nem, senki nem tudja a tutit, sportfogadásban vagy a covid kapcsán.

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20220615/ugy-tunik-a-tudosok-megtalaltak-a-valaszt-az-omikron-rejtelyre-550717

Én meg ismertem "olyant",aki az "oltás"ba(muszáj ezt is idézőjelbe raknom) halt bele. Ezelőtt is volt olyan, hogy meghalt közelebbi és távolabbról ismert ismerősöm: 2 év alatt körülbelül 4 fő. Na ez se nem több nem lett a vírussal, se nem kevesebb. Sydneyben meg sokszor van 6 gól, csak jó sportágat kell ehhez választani. :D
 Talán egyszer olvastam egy cikket itt, hogy van orvos az oldalon. Ha minden igaz @peshark az. Őt kérdezném: ezzel a mortalitási aránnyal ezt lehet(ett) egyáltalán világjárványnak nevezni?

peshark

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: curpy82 Dátum június 19, 2022, 04:17:14Én meg ismertem "olyant",aki az "oltás"ba(muszáj ezt is idézőjelbe raknom) halt bele. Ezelőtt is volt olyan, hogy meghalt közelebbi és távolabbról ismert ismerősöm: 2 év alatt körülbelül 4 fő. Na ez se nem több nem lett a vírussal, se nem kevesebb. Sydneyben meg sokszor van 6 gól, csak jó sportágat kell ehhez választani. :D
 Talán egyszer olvastam egy cikket itt, hogy van orvos az oldalon. Ha minden igaz @peshark az. Őt kérdezném: ezzel a mortalitási aránnyal ezt lehet(ett) egyáltalán világjárványnak nevezni?

@curpy82 Vilagjarvany nagyjabol onnantol kezdve, hogy az egesz vilagon terjed, megbetegedeseket, halalozast okoz. De nincs egzakt definicio erre, meg amugy sem foglalkozok a temaval egy jo ideje, beleuntam reg... ;)

kferi86

* Újonc
október 15, 2022, 21:51:22 #1763 október 17, 2022, 12:20:43, vmlinuz
Egyre többet hallani a poszt covid mozgásszervi problémákról is, például vállfájás:
reklám törölve

curpy82

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: kferi86 Dátum október 15, 2022, 21:51:22Egyre többet hallani a poszt covid mozgásszervi problémákról is, például vállfájás:
https://sherlockrehab.hu/blog/amikor-a-post-covid-szindroma-vallfajdalmat-okoz/

Ez egy lazán csak 15 hónappal ezelőtti cikk.