Fizetős tippadók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted van értelme tippekért fizetni?

Nincs, egyedül is el tudom bukni a pénzem.
74 (77.1%)
Van, mert jó tippeket adnak.
22 (22.9%)

Összes szavazó: 92

En mint egyszeru halando mar reg kulombseget tudok tenni Pl. ha egy Rooney nevezetu "celeb"  :D  akinek a heti fizetese 300.000 font(volt) es mondjuk tesz egy 300.000 fontos tippet/szelvenyt es egy Spanky profi fogado kozott aki ennek a tippnek mondjuk csak a 1%val jatszik, akkor Rooney 100szor jobb mint Spanky ?  ;)

Idézetet írta: Punter Dátum január 26, 2021, 08:33:02
Ismét a sportandtipp oldalról van szó. Több celebbel reklámoztak már. Most Hajdú Péter és Berki Krisztián két médiaceleb népszerűsítette őket. Tuti biztos tippnek mondták, hogy hétvégén McGregor biztosan nyer és ők is nagy összegben fogadnak rá.
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 26, 2021, 08:51:18
engem, mint Y generációst, szinte sikerült meggyőzniük, hogy ennyi "instacelebet" sikerült maguk mellé állítani, s folyamat jöttek a posztok-storyk mekkora sikersztori az övék, de hallgatva a fórum közösségére elengedtem őket teljesen, kiváncsi voltam ki mit gondol róluk és a hozzájuk hasonló "profi" oldalakról. Több és jobb minőségű tippeket lehet találni itt az org-on, jól kell szelektálni a rengeteg tippből és jó szelvényeket össze lehet hozni kis háttértudással megtámogatva.  :beerchug:

Számomra az is érdekes, hogy két ilyen mókus, akik nem csak pusztán celebek, hanem média vállalkozók, ennyire rászorulnának, hogy sportfogadós oldalakat reklámoznak. Lehet csak egóról van szó. Az a mentalitás itthon a média világban, hogy felkérnek személyesen akkor azt el kell vállalni, mert mekkora király vagyok, hogy engem akarnak.

Idézetet írta: Punter Dátum január 26, 2021, 10:18:02
Számomra az is érdekes, hogy két ilyen mókus, akik nem csak pusztán celebek, hanem média vállalkozók, ennyire rászorulnának, hogy sportfogadós oldalakat reklámoznak. Lehet csak egóról van szó. Az a mentalitás itthon a média világban, hogy felkérnek személyesen akkor azt el kell vállalni, mert mekkora király vagyok, hogy engem akarnak.

Én inkább szennynek nevezném őket. Média-szenny!  :cya:



Celebek, nem celebek, ezeknek az embereknek nincs fingjuk se arrol, mennyi bajt okozhatnak. Tippadast - es ezt mar sokadszor irom - nem lehet szimpla eletbol ismert dolgokhoz hasonlitani. Ugy ahogy a tradinget, ugy a sportfogadast se lehet felkeszuletlenul elkezdeni. Feljebb egy kollegam azt irta - olyan mint az eletmond es taplalkozasi tanacsadok. Hat ez se teljesen igaz - megveszem peldaul a ,,Róbi downdatet" tudom mennyibe kerul. Tegyuk fel 100 ezres es csokolom. Dagadt maradok, merges es tudom fillerre pontosan mennyit veszitettem. Nem hallottam olyanrol, hogy valaki betegesen beleoljon havonta tiz fogyokuraba a penzet... Lehet ket harom havonta bedol egynek, de a sportfogado - az a gatyajat veszitheti el. Naivak az emberek, elhiszik vannak tutik. (es azokat pont egy celeb mondja el). Szoval a celebek, nem ismerve ezt a teruletet akaratlanul sokkal brutalisabb karokat tesznek azzal hogy ,,megaszongyak" a tutit...

Fel van fújva az egész. Páran megfizették a tanulópénz, ki többet, ki kevesebbet. Mi is megfizettük anno más és más formában, ebben biztos vagyok.  ;D


Idézetet írta: oakland23 Dátum január 26, 2021, 19:26:28
Fel van fújva az egész. Páran megfizették a tanulópénz, ki többet, ki kevesebbet. Mi is megfizettük anno más és más formában, ebben biztos vagyok.  ;D

Mediakbol ismert emberek olyant is ravettek tiipelni, akiknek eszukbe se jutna maguktol fogadni... Laikus, kivulallo emberek kozul... senki nem dramatizalja, ez a teny...

Lil G is nyomatja ;D

https://www.instagram.com/p/CKHW4fdA3r6/

ÁSZF-ben mindig megbújik a nagy arc mögötti védelem:

3.9. Az Üzemeltető a sporfogadási tippek eredményességére nem vállal garanciát. Hibás tipp esetén a Megbízónak nem áll jogában a fizetett összeg visszatérítését igényelni.

Ők csinálják az instahype-ot (https://instahype.org/hu/fooldal#packages), követőket lehet venni náluk. Simán lehet egy olyan bartel, hogy a celebjóska kap x követőt, hogy arcoskodhasson, cserébe reklámozza a tippadó bizniszt. Folyamatosan srácokként hivatkoznak rájuk, de a bejegyzett cégadatok alapján egy fő alkotja a céget. Nem lennék meglepve amúgy, ha ez az egész Berki Krisztián vagy Hajdú Péter ötlete lenne. Ezek kiegészülve LL Juniorral nagyon jó barátok.

"Ezek a csávók nagyon magas szinten űzik a sportfogadásokat"  ;D

Egyébként tényleg érdemes meglátogatni az oldalt, mert jókat lehet mosolyogni rajta.


Kell a bevétel odafönt, ezért minden "sztárt" bevetnek. Nem véletlen, hogy Berki Krisztián vagy Hajdú Péter neve merült fel, de nem lennék meglepve, ha jönne majd Kulcsárné Csuti is.

Reklám
Főoldali tippben egy kínai kollégánk (Chan) jelezte, hogy 3.75-ért McGregor ki fog kapni. A kínaiak értenek hozzá.  :beerchug:

Amíg a Lékai-Kiss Ramóna nem ráklámozza, addig nekem hiteltelen.  ;D

amennyi celebet már befűztek, azok több pénzt visznek el, mint ahány balekot hoztak nekik  :beerchug:

Hubika, celebek most a korona idoszak alatt sokkal olcsobbak. Mar mindent elvalolnak zsiros kenyerer...

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 27, 2021, 12:13:21
amennyi celebet már befűztek, azok több pénzt visznek el, mint ahány balekot hoztak nekik  :beerchug:

Azt te csak gondolod. Szerintem kurvára megérte ez nekik.

Nah jó, megyek megkeresem az Árpit! Hogy melyik Árpit? Hát a Zámbó Árpit. :)