Passz fogadás manipuláció?!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Olyan problémám lenne hogy bet365-ön fogadtam passzra, egészen konkrétan a Manchester City-Newcastle meccsre Bentalebre volt 35.5 under. Whoscoredon lehet követni, a meccs után 33-nál fejezte be mára viszont átírták a weboldalon 39re a telefonos alkalmazásuk viszont még mindig 33at ír (ez mindig összhangba szokott lenni ha változtatnak is mindkét helyen változik). Kissé gyanús lett ekkora ugrás valamint így a csapatból is messze ő adta a legtöbbet ezért próbáltam utánajárni és visszanézni a mérkőzést. Több olyan esetet találtam amikor labdába se ért viszont arra a percre passz van neki beírva. Valamint vannak olyan esetek amikor több passzt is beírtak neki az adott percre viszont éppen visszajátszás volt így pár másodpercről nincs információm (mindig pont akkor passzolt volna ez is kissé érdekes ::) ). Ebbe szeretném a segítségetek kérni hogy ilyenkor mit lehet tenni esetleg tudnék olyan felvételt megnézni amibe nincs visszajátszás és végig látom a játékot? Előre is köszi a segítségetek!