Unibet Adventi Kalendárium 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 23, 2020, 22:17:50
6000freespins mindenkinek.
Nekem spontán basszák el ők is és 24.000 et irjanak jóvá..

Idézetet írta: szalist Dátum december 23, 2020, 23:03:02
Nekem spontán basszák el ők is és 24.000 et irjanak jóvá..

...hogy aztán egyszerre két pert indíts. :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 23, 2020, 23:14:27
...hogy aztán egyszerre két pert indíts. :)
Nem pereltem,csak jeleztem az illetékes hatóságnak hogy nem értek a döntésükkel egyet,és vizsgálják ki..


Ezen se sokat gondolkoztak..Sikerült idén is megfejelni ez eddig is szánalmas kalendárjukat.. :crazy:

Én is többet vártam az egyes napoktól, de azért ne legyünk elégedetlenek, mert van egy csomó iroda, ahol semmi erőfeszítés sincs ilyesfajta ajándékokra. (pl. bet365)

#81 december 24, 2020, 00:15:25, csacsi1899
Mi lett a mai? Mit hozott a Jézuska?
- Egy 50%os feltöltésit minimum10.000-ig vártam legalább.

December 24.: Vágj zsebre extra készpénzt a kaszinóban!


Vegyél részt egy 3,2 millió Ft összdíjazású szerencsés pörgetés kaszinóversenyben, ahol akár egyetlen jól eltalált pörgetéssel tiéd lehet a 800 ezer Ft fődíj!

A top 2000 játékos osztozik a készpénzes nyereményalapon, illetve az ingyen pörgetéseken. Legyél te is köztük, miközben olyan szuper játékokkal játszol, mint például a Reactoonz 2 és a Troll Hunters 2!

Így működik:

•    Iratkozz fel a kaszinóversenyre.
•    Játssz a kaszinóversenyben szereplő játékok valamelyikével.
•    A top 2000 játékos a legnagyobb súlyozott nyereménnyel egy kör alatt osztozik a nyereményalapon.
•    A kaszinóverseny pontjait a következőképpen számítják: (nyeremény/tét) X 100 = ranglistapontok.
•    A minimum tét pörgetésenként 70 Ft.
•    Az ingyen pörgetéseket a Book of Dead nyerőgéphez írják jóvá, amint vége a kaszinóversenynek.

Ez az ajánlat csak a mai napon (december 24.) érvényes. Használd ki a lehetőséget és nézz vissza holnap is az újabb adventi meglepetésekért!

Exkluzív Sportfogadas.org és Unibet ajánlat!

Regisztrálj általunk az Unibetre, s a 10 000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy 5000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! Sőt, amennyiben december 27-ig nyitsz egy számlát és feltöltöd azt, akkor extra 2500 forint értékű ingyenes fogadás is vár rád. További részletek


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek:

•    A kaszinóverseny 2020. december 24-én 00:00 és 23:59 (CET) között tart.
•    A kaszinóverseny során kizárólag a promócióban szereplő nyerőgépekkel lehet részt venni.
•    A kaszinóversenyben/promócióban szereplő játékok megtalálhatók a kaszinóverseny oldalán.
•    A részvétel minimum téthez között, melynek mértéke 70 Ft pörgetésenként.
•    A részvételhez legalább egyet kell pörgetni.
•    Csak valódi, készpénzes tétekkel lehet részt venni a kaszinóversenyben.
•    A top 2000 játékos a legnagyobb súlyozott nyereménnyel egy kör alatt osztozik a nyereményalapon, ami készpénznyereményt és ingyen pörgetéseket tartalmaz.
•    A díjazásról részletes információ a kaszinóverseny oldalán található.
•    A kaszinóverseny pontjait a következőképpen számítjuk: (nyeremény/tét) X 100 = ranglistapontok.
•    Amennyiben két játékos ugyanannyi pontot szerez, nem osztoznak a nyereményen. Döntetlen esetén az adott játékosok teljes nyereménye és a lejátszott körök száma határozza meg a sorrendet.
•    A pénznyereményekre nem vonatkozik megforgatási követelmény, a kaszinóverseny végén jóváírjuk.
•    Az ingyen pörgetéseket a Book of Dead nyerőgéphez írjuk jóvá, amint vége a kaszinóversenynek.
•    Az ingyen pörgetésekből származó nyeremény készpénz.
•    A játékosoknak aktiválniuk kell az ajánlatot ahhoz, hogy megkapják az ingyen pörgetéseket.
•    Egyszerre csak egy bónusz lehet aktív.
•    Ha a játékos egy már meglévő aktív bónusz mellé aktivál egy újat, azzal elfogadja, hogy a korábban aktivált bónusz érvényét veszti a várható nyereményekkel együtt.
•    Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy visszavonja az ajánlatot. A változtatások nem lépnek életbe a feliratkozás után, kivéve, ha alapos gyanú van arra, hogy a játékos megpróbálta megszegni a promóció szabályait.
•    Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.
•    A felhasználási feltételek utolsó módosításának időpontja: 2020. december 1.

A párom befizetés nélküli bónuszt kapot 8k-t...Az e-mailben amit küldtek vot benne egy kép a háttérben a kalendáros 24.eivel...Illetve kapott még tegnap 100% befizetési bónuszt 15k.-ig és ezt 2 szer...nem tudom mi alapján adogatják ezeket,én sohasem kapok ilyeneket,illetve ugye ezek szerint ez a kalendár is személyreszabott volt,a nagy többség csak a sittet kapta ha szabad igy fogalmazzak...Kipörgette,levett 26k-t,tehát mivel közös kasszán vagyunk mehetek majd bóóótba...  :great: :redchug: