Női Kézilabda VB 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mekkora bajok lehetnek az IHF-nél ha ennek a két dilettáns orosznak adták a döntőt!?  :o

Az első meccsük után pont azt beszéltük, hogy ezeknek sem sok meccse lesz ezen a VB-n.... Erre itt bohóckodnak a döntőben...  ;D Megjegyzem, eddig 6 és fél perc telt csak el, de két fordított ítéletük már volt. Be is szálltam 9.5 hétméteres over-re a 22bet-nél,mert ezeknél minden fault a 6os közelében büntető...

Idézetet írta: csabax Dátum december 19, 2021, 16:15:01
Lehetne amiatt nyafogni, hogy ez a szerencsétlenkedő spanyol válogatott miért játszhatott a bronzmeccsen, de az a helyzet, hogy felesleges ilyesmivel foglalkozni. Ugyanis már régöta nagyon-nagyon jól lehet tudni előre, hogy pénzbevétel szempontjából "jót tesz" az, ha minél tovább szerepelhet a torna házigazda válogatottja.
Így aztán most maximum csak annyit érdemes megjegyezni, hogy a dánok Spanyolországban iskolázták le a spanyolokat. Mert ettől függetlenül még az igaz marad, sajnos, hogy ez a spanyol válogatott világbajnoki bronzmérkőzésen szerepelhetett és 4. helyezett lett a világbajnokságon.

De jó lenne, hogyha egyszer a magyar női válogatott szerencsétlenkedne így, mint a spanyol. 2019-VB ezüst 2021- 4.hely

Norvégok nagyon gyengék, ha nem javulnak fel sima vereség lesz ez. ::) :-X

#213 december 19, 2021, 18:32:09, curpy82
Mindenki piedesztálra emelte a norvégokat. Sanszuk sincs.

Erre 9 perc alatt mindent elb...nak a franciák, amit idáig felépítettek. Már mínusz 3. Hazaiba kellene. :noway:

Idézetet írta: csabax Dátum december 19, 2021, 16:15:01
Lehetne amiatt nyafogni, hogy ez a szerencsétlenkedő spanyol válogatott miért játszhatott a bronzmeccsen, de az a helyzet, hogy felesleges ilyesmivel foglalkozni. Ugyanis már régöta nagyon-nagyon jól lehet tudni előre, hogy pénzbevétel szempontjából "jót tesz" az, ha minél tovább szerepelhet a torna házigazda válogatottja.
Így aztán most maximum csak annyit érdemes megjegyezni, hogy a dánok Spanyolországban iskolázták le a spanyolokat. Mert ettől függetlenül még az igaz marad, sajnos, hogy ez a spanyol válogatott világbajnoki bronzmérkőzésen szerepelhetett és 4. helyezett lett a világbajnokságon.

Ez a spanyol válogatott jelenleg olyan messze van a Top4-től, mint mi... Ha nem messzebb. Egészen abszurd volt ez a sorsolás... még az oké, hogy az alap csoportjuk milyen volt (már az is k*rva gáz volt), de hogy még a folytatást is levajazták... Kőkemény... De legalább ahol már nem volt mellébeszélés, ott szépen helyükre tették őket... Meg merem kockáztatni, hogy ezekkel a spanyolokkal mi is partiban lettünk volna! Sőt...

megy ám a roncsderbi, mi ez megye2 ?  ;D :D :2funny:

Csúcs káosz ez a meccs... két orosz hölgy azt se tudja milyen rendezvényen van. Három francia gól született olyan szintű lépéshiba után, hogy még a laikusoknak is kiszúrta a szemét...  ;D  a TV Go app-pal vissza tudtam nézni, az egyiknél 5-öt léptek, a másik kettőnél 4-et... Emlékezetes egy VB lett ez, csak nem biztos, hogy jó értelemben emlékezetes...

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 19, 2021, 17:57:58
Mindenki piedesztálra emelte a norvégokat. Sanszuk sincs.

Jó azért ez még -6-nál is túlzás, ha a norvégokról van szó...  ;) Per pill 6 góllal ők vezetnek. 12-t vernek a franciákra az elmúlt 30 percben.

Nyugi, a norvégok félidő Franciaország, vége Norvégiát raktak ... csak ezért alakulhatott így a meccs  ;D

#219 december 19, 2021, 22:22:06, csak1tomi
kutyautő franciák ennyit érnek :D ;D :great: :cya:

Reistad és Solberg 12 védés 50% megnyerte a döntőt a 2. félidőben. 17:6 os második félidő  :o

Herrem a legeredményesebb női játékos vb-ket teknintve !  :great:



itt az álomcsapat:

Kapus: Sandra Toft (Dánia)
Balszélső: Coralie Lassource (Franciaország)
Balátlövő: Henny Reistad (Norvégia)
Irányító: Grace Zaadi (Franciaország)
Jobbátlövő: Nora Mörk (Norvégia)
Jobbszélső: Carmen Martín (Spanyolország)
Beálló: Pauletta Foppa (Franciaország)

A legértékesebb játékos: Kari Brattset (Norvégia)

Gólkirálynő: Nathalie Hagman (Svédország, 71 gól)

Nem néztem már az 50.perctől, így a díjátadót sem láttam. Ez tényleg megtörtént? :bash:
https://24.hu/sport/2021/12/20/noi-kezilabda-vb-hasszan-musztafa-ihf-elszolas/

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 19, 2021, 18:54:07
kutyautő franciák ennyit érnek :D ;D :great: :cya:

Reistad és Solberg 12 védés 50% megnyerte a döntőt a 2. félidőben. 17:6 os második félidő  :o

Herrem a legeredményesebb női játékos vb-ket teknintve !  :great:



itt az álomcsapat:

Kapus: Sandra Toft (Dánia)
Balszélső: Coralie Lassource (Franciaország)
Balátlövő: Henny Reistad (Norvégia)
Irányító: Grace Zaadi (Franciaország)
Jobbátlövő: Nora Mörk (Norvégia)
Jobbszélső: Carmen Martín (Spanyolország)
Beálló: Pauletta Foppa (Franciaország)

A legértékesebb játékos: Kari Brattset (Norvégia)

Gólkirálynő: Nathalie Hagman (Svédország, 71 gól)

Hmm, nagyjából korrekt ez a lista... mondjuk én Toft csapattársának, Reinhardtnak adtam volna a kapus posztot. Megnéztem, nagyjából ugyanannyit védtek, felváltva... de Reinhardtnak voltak extrább meccsei... pl ott a németek elleni, ahol 23 (!!!) védése volt és 62%-on védett!!!  :o De pl ellenünk is lazán lehozott egy 50%-ot... itt inkább Toft nevének szól szerintem, hogy őt választották be...

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 20, 2021, 11:22:22
Nem néztem már az 50.perctől, így a díjátadót sem láttam. Ez tényleg megtörtént? :bash:
https://24.hu/sport/2021/12/20/noi-kezilabda-vb-hasszan-musztafa-ihf-elszolas/

Az komoly... de hát a lónak is négy lába van...  ;D

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 20, 2021, 11:22:22
Nem néztem már az 50.perctől, így a díjátadót sem láttam. Ez tényleg megtörtént? :bash:
https://24.hu/sport/2021/12/20/noi-kezilabda-vb-hasszan-musztafa-ihf-elszolas/
Azzal a nevetséges pojácával kapcsolatban a következőt ajánlom olvasásra:

Korrupció és diktatúra tartja a piramis csúcsán a kézilabdasport fáraóját
https://24.hu/sport/2021/01/16/kezilabda-ihf-hasszan-musztafa-korrupcio/