Női Kézilabda VB 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mákunk volt a csoportbeosztásnál, ezért olyan nagy lebőgés nem lehet majd. Abban viszont biztos vagyok: az impotens beállós játékunk miatt egy bravúr-győzelmen kívül nem sokat érünk majd el a középdöntőben. Ha 10 gólt összehozunk beállóból még lehet sokat is írok.

Fraciák elleni második meccs már elég tűrhető volt, azt kéne hozni minimum midnig és egyre többet mutatni.

https://sport-tv-podcast.simplecast.com/episodes/kezivezerles-196-indul-a-spanyol-kaland

30 perc esélylatolgatás

"

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 1., 10:00CET"   

"

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 1., 10:00CET"

"

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 1., 10:00CET"

"

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 1., 10:00CET"   

"

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 1., 10:00CET"   

Nem léphet pályára a világbajnokságon Lara González, a spanyol női kézilabda-válogatott balátlövője, miután a keddi edzésen ujjtörést szenvedett.

Mvp listábol hol van Reistad Polvan és Kristiansen?  ;D :D Unibet vakon van.
Jó persze lutri bármi lehet.
https://en.wikipedia.org/wiki/2019_World_Women%27s_Handball_Championship
https://en.wikipedia.org/wiki/2020_European_Women%27s_Handball_Championship

előző vb és eb statok alul vannak.

#38 december 01, 2021, 20:22:05, csak1tomi
Schatzl elkülönítésben, Fodor utazik Spanyolországba!

Elit vagy nem elit?
https://valogatott.hatosfal.hu/bejegyzes/1143-elit-vagy-nem-elit

Kiemelném a két orosz játékvezető hölgyet tegnapról. Nagyon úgy érezték, hogy ezen a nyitómeccsen nekik kell szerepelniük, ami sikerült is... egy durvának egyáltalán nem nevezhető meccsen kiosztottak 9 db 2perces büntetést, illetve 14 (!!!) hétméterest is megítéltek! Eszméletlen ámokfutás volt!  ;D Amúgy szerintem rájuk szólnak majd, de ha esetleg marad ez a felfogás náluk, mindenképp érdemes játszani az over-t erre a két piacra... Prematch mindkettőre 7.5 volt a line.

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 01, 2021, 20:11:07
Schatzl elkülönítésben, Fodor utazik Spanyolországba!

Elit vagy nem elit?
https://valogatott.hatosfal.hu/bejegyzes/1143-elit-vagy-nem-elit


"Mikor először láttam a 35 fős keretet pár névnél erősen el kellett gondolkodnom, hogy kiről is van szó. Volt olyan akiről most hallottam először, és volt olyan akinek a nevét már hallottam, de archoz nem tudtam kötni, és van egy olyan érzésem, hogy ezzel a problémával nem egyedül éltem a világban."

Ez a szösszenet röhej, aki ezt írta annak nem kéne cikkeket írni a kézilabdáról. Nem volt a 35ös keretben olyan név aki ne lenne ismert azok között akik rendszeresen követik a magyar női kézit.. Itt kb abba is hagytam az olvasást..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 02, 2021, 10:31:15

"Mikor először láttam a 35 fős keretet pár névnél erősen el kellett gondolkodnom, hogy kiről is van szó. Volt olyan akiről most hallottam először, és volt olyan akinek a nevét már hallottam, de archoz nem tudtam kötni, és van egy olyan érzésem, hogy ezzel a problémával nem egyedül éltem a világban."

Ez a szösszenet röhej, aki ezt írta annak nem kéne cikkeket írni a kézilabdáról. Nem volt a 35ös keretben olyan név aki ne lenne ismert azok között akik rendszeresen követik a magyar női kézit.. Itt kb abba is hagytam az olvasást..

Hát igen, én is pislogtam nagyokat több helyen is amikor ezt olvastam...

"...Ezekről a problémákról nyilván nem Golovin tehet, ő abból az utánpótlás anyagból kihozta amit tudott, viszont klubszinten a munkássága számomra egyáltalán nem meggyőző. 2015 óta az MTK edzője, 2016-ban 10.; 2017-ben 9.; 2018 és 2019: 11.; 2020-ban 20 mérkőzés után 7.; jelenleg 7., és most már azt is tudjuk, hogy edzősége befejeződött a klubnál. Összességében olyan edző akinek csapata a középmezőny és alsóház között stagnál, amit ha szembeteszünk azzal, hogy a nép többsége Rasmussent és Eleket is kókler, semmit el nem érő edzőnek titulált, furcsa."

Na ne hasonlítsuk már össze, hogy egy Rasmussen vagy egy Elek klubszinten milyen csapatoknál milyen lehetőségekkel mit ért el, azzal, hogy Vova az MTK-val mit ér el az NB1-ben... kb sokszor csodát kellett tennie, hogy bent tudja tartani azt a keretet amivel dolgozott... (tudom, mert az akkori barátnőm épp ott kézilabdázott 2016 környékén...). Szóval azokban a helyezésekben azért nagyobb teljesítmény van, mint hogy itt most leírja a szerző, hogy a "munkássága nem meggyőző" , valószínűleg fingja nincs a viszonyokról... Ráadásul még az eredményeket sem jól írta le...  ;D Tavaly ugyanis 6. lett az MTK úgy, hogy néhány körrel a vége előtt még a 3. helyen állt... de a szezon végére elfogytak, az utolsó 5 fordulóban 5 vereséggel csúsztak le a 6. helyig (két győzelemnyi távolságra került a dobogó végül).



"Ezzel még igazából nem is lenne különösebb bajom, ha szakmailag kell nézni, az sokkal inkább aggaszt, hogy 28-30 kapott gól alatt nem igazán ússzák meg NBI-es csapatai a találkozókat, pedig a jó edző ismérve a jó védekezés összerakásában rejlik, abban viszont én sajnos nem látok jeleket. Ennek a válogatottnak nem elöl kell kimagaslóan jól szerepelnie, szerintem azt mi bármikor lehozzuk jól, a támadásban történő bizonytalanságok majd brutális összeomlások mindig is a védekezésből (vagyis annak nem létéből) fakadt."

Ez megint rendkívül szakmai... tény, hogy gyors kézit játszik az MTK, de a sok kapott gólra sok gólt is dob... másképp nehezen végeztek volna a dobogó környékén... Nekem egyébként is sokkal szimpatikusabb a norvég, svéd, holland vonal a gyors kézivel, mint a spanyol/francia amit ő emleget...

És azt még el sem olvastam, amit a keretről írt...  :redchug:

#42 december 02, 2021, 14:38:29, MessiÁs
A gyors kezi mindenkepp ellentete a keves kapott golnak. Lehetett latni, hogy olykor a gyor is kapott 25ot bohoc csapatoktol, vagy majdnem 30at is, bezzeg amikor nem volt orult tempo siman 20korul tartanak kb mindenkit.

Az meg a masik, hogy nem mindegy kikbol kell osszerakni azt a vedekezest..Hansenekbol, Edwigekbol,Blohmokbol.. vagy epp Marincsakbol, Pal Tamibol, tavaly Zacsikbol..


Amug nyilvan Albekre gondolt a szerzo, akit nem ismert. Nyilvan nem jatszik itthon, sot az ifi vb alatt sem itthon jatszott, de azert o ismert tagja a keretnek. Jo felepitesu, magas, balkezes átlövő, pont olyan amibol oriasi hiany van. Lehet nem egy Vamos vagy Klujber szintu tehetseg(volt) de megfelelo kepzes mellett hasznos tagja lehet kesobb a csapatnak. Olyan mint pl Kiss Niki siman lesz belole tamadasban.. sot..

Malestein is benyelte a Covidot  :noway:

#44 december 03, 2021, 06:59:53, csak1tomi
Osszátok a tippeket boyz :police:
Ausztria -6,5     1.55    38:27
Horvátország +0,5    1.8      25:30
Szlovákia +8,5   1.45    35:29

???