888Sport

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dgabesz Dátum október 28, 2022, 16:12:15Én konkrétan ilyen levelet kaptam:

Szóval nem a feltételek teljesítésével van a gond, úgy gondolom.

Én is ugyanezt a levelet kaptam.

#31 november 02, 2022, 16:09:20, MessiÁs
Idézetet írta: Admin Dátum november 02, 2022, 14:30:25Kiegészítés: nem azt mondtuk, hogy az összes promó jár, hanem, hogy a befizetési bónusz

De ők az összes promóból zártak ki mert Hungary

Tehát ha járna a befizetési bónusz akkor nem zárnak ki mindenből.
Vagy ha nem zárnak ki mindenből akkor járhat a befizetési (vagy más).

És gyanítom a többiek ugyanazt a sablon levelet kapták.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 02, 2022, 16:03:03De ők az összes promóból zártak ki mert Hungary

Tehát ha járna a befizetési bónusz akkor nem zárnak ki mindenből.
Vagy ha nem zárnak ki mindenből akkor járhat a befizetési (vagy más).

És gyanítom a többiek ugyanazt a sablon levelet kapták.

Be tudnád másolni azt a sablon levelet ide, vagy bárki közületek?

És ezt egyből regisztráció után kapjátok?

Idézetet írta: Admin Dátum november 03, 2022, 07:26:23Be tudnád másolni azt a sablon levelet ide, vagy bárki közületek?

És ezt egyből regisztráció után kapjátok?
Szerintem nem az a gond, hogy nem teljesítettük a feltételeket hanem, hogy ki vagyunk zárva az összes promócióból.
De én ezt már márciusban is jeleztem itt a fórumon 😉Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 03, 2022, 07:56:06Szerintem nem az a gond, hogy nem teljesítettük a feltételeket hanem, hogy ki vagyunk zárva az összes promócióból.
De én ezt már márciusban is jeleztem itt a fórumon 😉Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.


Köszönöm.

Az ok, hogy jelezted márciusban, de mi most tárgyalunk velük.

Van valami hír a tárgyalásokról? Kicsit geciségnek érzem, hogy teljesítem a feltételeket, és cseszik adni a bónuszt. És így nem merek belevágni a tényleges fogadásba sem, mert félek, hogy az egyéb promókat sem használhatom.

Idézetet írta: Szigo Dátum november 05, 2022, 10:34:00Van valami hír a tárgyalásokról? Kicsit geciségnek érzem, hogy teljesítem a feltételeket, és cseszik adni a bónuszt. És így nem merek belevágni a tényleges fogadásba sem, mert félek, hogy az egyéb promókat sem használhatom.

Semmi az ég világon, egyelőre még mi is várjuk. Egyébként azt hangoztatták, hogy az új játékos bónusz az érvényes, de a többit nem erőltetnék, vagyis szóltak, hogy mi se hirdessük, bár mindegyiket átolvastuk s egyiknél sem volt az, hogy számotokra nem lenne érvényes vagy ilyesmi. Azóta inaktíváltunk is egy párat, s maradt csak a kezdő.

Idézetet írta: Admin Dátum november 05, 2022, 21:25:33Semmi az ég világon, egyelőre még mi is várjuk. Egyébként azt hangoztatták, hogy az új játékos bónusz az érvényes, de a többit nem erőltetnék, vagyis szóltak, hogy mi se hirdessük, bár mindegyiket átolvastuk s egyiknél sem volt az, hogy számotokra nem lenne érvényes vagy ilyesmi. Azóta inaktíváltunk is egy párat, s maradt csak a kezdő.

Na, akkor tényleg ennyi volt ebből az irodából, törlöm a regem. Pont az a két promó volt csábító, amit nem akarnak megadni.

@Szigo

Csak egy gyors kérdés. Te mostanság regisztráltál hozzájuk?

Idézetet írta: Admin Dátum november 06, 2022, 19:59:35@Szigo

Csak egy gyors kérdés. Te mostanság regisztráltál hozzájuk?

másfél hete a linketekről.

Terveztem én is a regisztrációt,de ezek után egyelőre nem fogok,kivárom míg megoldódik ez a hercehurca..

Idézetet írta: szalist Dátum november 07, 2022, 09:38:12Terveztem én is a regisztrációt,de ezek után egyelőre nem fogok,kivárom míg megoldódik ez a hercehurca..

Ugyanez. Nincs már kedvem ügyfélszolgálatoknál bizonygatni az igazamat, és erre pazarolni az időmet.

Idézetet írta: Szigo Dátum november 06, 2022, 20:07:10másfél hete a linketekről.

Csak azért kérdem, mert valóban volt valami korlátozás idén augusztusig, ami a magyar játékosokra vonatkozott, most viszont ez már nem kellene, hogy létezzen. Lássuk, hátha tudunk tenni valamit ellene.

Egyelőre kivizsgálás alatt áll az ügy.

Idézetet írta: Admin Dátum november 08, 2022, 13:48:32Csak azért kérdem, mert valóban volt valami korlátozás idén augusztusig, ami a magyar játékosokra vonatkozott, most viszont ez már nem kellene, hogy létezzen. Lássuk, hátha tudunk tenni valamit ellene.

Egyelőre kivizsgálás alatt áll az ügy.

Közben a másik promót is bepróbáltam, hogy 20 euró fogadás után adnak 5 euró freebetet. Hát azt sem kaptam meg.

Idézetet írta: Szigo Dátum november 08, 2022, 16:06:04Közben a másik promót is bepróbáltam, hogy 20 euró fogadás után adnak 5 euró freebetet. Hát azt sem kaptam meg.

Én mondtam, hogy azokat egyelőre nem erőltetném, sőt a kezdőbónuszon kívül semmi mást.