888Sport

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mindegy nem rugozok rajta, elengedem ezt. Ugy is azt csinalnak az irodak amit akarnak.

Remelem a tobbiek megkapják a freebeteket es szepeket nyernek.

Idézetet írta: szalist Dátum november 11, 2022, 14:47:44Ez kezd már rossz irányba menni srácok....

Nezd, nem ertunk egyet az Adminnal. Teny. Lehet hogy en vagyok a hulye es rosszul gondolkodok? Boven.
De ez egy forum, ha mar nezetelteres van, szerintem ez egy elfogadhato modja. Nem szemelyeskedtem, semmi kirivot nem tettem csupan maskepp latom a dolgot.
De holnap felkel a nap es kesz. Bennem nincs tuske  hogy az Admin nem ert velem egyet.
Igyekszem fejlodni a kommunikációban, nem szemelyeskedni, ervelni stb. Szerintem ez elfogadhatobb parbeszed mint mondjuk valamelyik regebbi vitam.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 11, 2022, 14:49:25A problema az, hogy a termsuk szerint mar marciusban is jart volna nekem a bonusz. Egyreszt kukldtek rola emailt. Nevre szolo emailt!!! Aztan elolvastam a termsuket es szo sincs benne arrol hogy Magyarország ki van zarva a bonuszbol. Vannak orszagok felsorolva, mi nem voltunk. Aztan befizetes es a kod megadasa utan kitalaljak hogy bocs megsem. Ez korrekt?
Mas a szitu hogy en mar 10eve tagja vagyok az unibetnek es nem jar nekem regisztracios bonusz. Nyilvan nem jar, nem vagyok uj regisztralo.

Nem zavarna a dolog, ha marciusban bele lett volna irva a termsukbe hogy Hungary excluded. Azt mondtam volna hogy oke, hulye voltam, nem olvastam el. De itt nem errol van szo.

Mi sem azt írtuk, hogy fehéren feketén le volt írva, hogy a magyarországi játékosok nem részesülnek augusztusig, csupán azt, hogy elmondásaik szerint augusztustól érvényes. Azt viszont jeleztétek, hogy automatikusan kaptatok regisztráció után e-mailt, hogy nincs bónusz. Tehát ott kerek perec le volt írva.

Most a kérdés az, hogy az augusztus óta regisztrálok 1. miért kapnának ilyen e-mailt, 2. miért nem részesülnek továbbra sem a bónuszban.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 11, 2022, 15:13:19Nezd, nem ertunk egyet az Adminnal. Teny. Lehet hogy en vagyok a hulye es rosszul gondolkodok? Boven.
De ez egy forum, ha mar nezetelteres van, szerintem ez egy elfogadhato modja. Nem szemelyeskedtem, semmi kirivot nem tettem csupan maskepp latom a dolgot.
De holnap felkel a nap es kesz. Bennem nincs tuske  hogy az Admin nem ert velem egyet.
Igyekszem fejlodni a kommunikációban, nem szemelyeskedni, ervelni stb. Szerintem ez elfogadhatobb parbeszed mint mondjuk valamelyik regebbi vitam.


Pontosan ez a fórumnak a lényege. Ez nem veszekedés, maximum "enyhe" vitának nevezném, de még talán az sem.

És félreértés ne essék. Nem állunk az iroda pártján. Igenis meg kellene adják a bónuszokat mindenkinek akinek jár.

Sajnos nem érkezem jó hírekkel.

Kivizsgálták a user ID-k alapján a dolgokat, s kiderült, hogy sajnos a bónuszok NEM érvényesek a magyar játékosok számára.

Utólag is elnézést kérünk az esetleges okozott kellemetlenségekért, megtévesztő információkért. Kapcsolattartónk sem tudott a dologról, viszont egyfelől jó, hogy most sikerült ezt tisztázni.

Hello
Nagy élményt nem adott kb 7-k fogadás után lekorlátozott.De legalább kifizetett...
Azt sem hittem volna valaha enged magyarokat regelni.

#66 november 15, 2022, 12:53:11, csacsi1899
Régebben unibet oddsok voltak, de az is megváltozott.
Nem egy nagy szám bónusz nélkül.
Kihagyom.

Majdnem írtam valamit, de még megkapnám én is, hogy oroszbarát vagyok  :D

Idézetet írta: TopSwagetti Dátum december 13, 2022, 17:15:41hello

regisztraltam

jovo heten elkezdek itt fogadni. mik a tapasztalatok? ki vett mar ki innen penzt,megjott a kifizetes, es mekkora osszeg volt?

koszi



Szerintem fordítva kellene ezt csinálni. 

#69 január 26, 2023, 08:50:31, Admin
888-ra belépvén ez fogad:

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.


Hasznos link azoknak akik van egyenlegük a 888-nál:

- termékenként ott a link, ahonnan igényelheted a bent ragadott egyenleged

https://www.888.com/regulation/restricted.htm

Más: A William Hill, mint a 888 csoport tagja is azt a döntést hozta, hogy megszünteti a sportfogadási szolgáltatásait a magyar játékosok számára, viszont a többi termék továbbra is elérhető.

Üdv!

Érintett vagyok, mert 32 euróm ragadt benn (először játszottam az oldallal most 22-én és nyertem is, de ilyen az én szerencsém).

Reggel még nem ment semmi sem, a safe cashier sem jött be. Most már működik, beenged, és magyar nyelvű felületet kapott. (Az élő chat nyilván angol). Viszont a 22-én feltöltött ID doksikat még nem ellenőrzték le azóta sem. Ennyit mondtak most:

"Ferenc, kindly note that upon checking your account, I can see your documents are still unprocessed at the moment due to a high traffic on our platform, there are some delays in the verification process. We are really sorry for that!  As soon as your documents will be processed, you will receive a reply via email from them"

Idézetet írta: petrov144 Dátum január 26, 2023, 11:16:50Üdv!

Érintett vagyok, mert 32 euróm ragadt benn (először játszottam az oldallal most 22-én és nyertem is, de ilyen az én szerencsém).

Reggel még nem ment semmi sem, a safe cashier sem jött be. Most már működik, beenged, és magyar nyelvű felületet kapott. (Az élő chat nyilván angol). Viszont a 22-én feltöltött ID doksikat még nem ellenőrzték le azóta sem. Ennyit mondtak most:

"Ferenc, kindly note that upon checking your account, I can see your documents are still unprocessed at the moment due to a high traffic on our platform, there are some delays in the verification process. We are really sorry for that!  As soon as your documents will be processed, you will receive a reply via email from them"


Tehát válaszuk alapján várnod kell ameddig a dokumentumokat átnézik.

Azért nem volt túl elegáns tőlük, hogy azonnal elérhetetlenné tették az oldalt. (A Bwin adott előtte néhány napot.)

Pókerversenyen szereztem sport-fogadáson felhasználható bónuszt, amit most értelemszerűen nem tudok már felhasználni. Írtam nekik a chaten - levélben ígértek választ, de túl nagy reményeket nem fűzök a dologhoz.

Szóval lehettek volna picit barátságosabbak,


#73 január 27, 2023, 17:05:41, Admin
UPDATE!

Úgy néz ki, hogy a kaszinó, valamint a póker részleg továbbra is elérhető, és csak ugyanúgy, mint a William Hillnél a sportfogadás részt szüneteltetik.

888 Kaszinó részleg

888 Póker részleg

Idézetet írta: Admin Dátum január 27, 2023, 17:02:43UPDATE!

Úgy néz ki, hogy a kaszinó, valamint a póker részleg továbbra is elérhető, és csak ugyanúgy, mint a William Hillnél a sportfogadás részt szüneteltetik.

888 Kaszinó részleg

888 Póker részleg

Szerinted lehet, hogy ők (is, és a bwin is) "szüneteltetik" a licenszkérelmük elbírálásáig?