5.35 milliárd forintot lehet nyerni az ötöslottón! Te adsz fel szelvényt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 5.35 milliárd forintot lehet nyerni az ötöslottón! Te adsz fel szelvényt?

Adok fel szelvényt
8 (42.1%)
Nem adok fel szelvényt
11 (57.9%)

Összes szavazó: 19

Ötöslottó történetének második legnagyobb főnyereménye

Titeket ez lázba hoz és azért adtok fel egy szelvényt hátha, vagy teljesen hidegen hagy a szegények adója?

Azért valahol találó a szegények adója kifejezés. Születési dátumok, szerencseszámok? Miként lehet választani? Vagy egyszerűen gépi lottó?

Idézetet írta: TiB Dátum január 24, 2024, 17:51:14Ötöslottó történetének második legnagyobb főnyereménye

Titeket ez lázba hoz és azért adtok fel egy szelvényt hátha, vagy teljesen hidegen hagy a szegények adója?

Azért valahol találó a szegények adója kifejezés. Születési dátumok, szerencseszámok? Miként lehet választani? Vagy egyszerűen gépi lottó?
Nekem van 4x5 állandó szelvényem, sajna nem tudom őket elfelejteni.

52 hétből kb. 5-10-szer szoktam őket feltolni  pedig teljesen felesleges, itt meg lehet nézni, hogy az összes eddigi húzáson mennyit találat lett volna

3-4 db 3-as, es 100 db koruli 2-es.....

https://szamoldki.hu/hu/kalkulator/fix-szamokkal-lottozol

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum január 24, 2024, 22:18:47Nekem van 4x5 állandó szelvényem, sajna nem tudom őket elfelejteni.

52 hétből kb. 5-10-szer szoktam őket feltolni  pedig teljesen felesleges, itt meg lehet nézni, hogy az összes eddigi húzáson mennyit találat lett volna

3-4 db 3-as, es 100 db koruli 2-es.....

https://szamoldki.hu/hu/kalkulator/fix-szamokkal-lottozol

Köszi a linket, érdekes :ok:

Az 1,2,3,4,5-ös csodakombinációban is eddig csak 2 db 3-as és 83 db 2-es volt ;D

Én néha születési dátumokkal játszom, például édesanyám és nagymamám szerintem csodás emberek voltak, ezért a 36 és 57 alap számok lennének. Viszont egy dolog zavar a lottóban, a teljes random húzás.

Pl ezek voltak a múltheti számok: 2, 32, 34, 36 és 39.

Ilyet mennyire képtelenség megjátszani, esetleg ha négy nagyszülő, dédszülő születési dátuma passzolt oké, de akkor is ott van a kettes szám. Szóval ez annyira random, hogy oké hiába van ennyire jó befektetés és kifizetés aránybeli különbség, nincs benne ráció. Ha nincs benne ráció, nincs min elindulni, csak pusztán szerencse marad.

Idézetet írta: TiB Dátum január 25, 2024, 10:28:07Én néha születési dátumokkal játszom, például édesanyám és nagymamám szerintem csodás emberek voltak, ezért a 36 és 57 alap számok lennének. Viszont egy dolog zavar a lottóban, a teljes random húzás.

Pl ezek voltak a múltheti számok: 2, 32, 34, 36 és 39.

Ilyet mennyire képtelenség megjátszani, esetleg ha négy nagyszülő, dédszülő születési dátuma passzolt oké, de akkor is ott van a kettes szám. Szóval ez annyira random, hogy oké hiába van ennyire jó befektetés és kifizetés aránybeli különbség, nincs benne ráció. Ha nincs benne ráció, nincs min elindulni, csak pusztán szerencse marad.

" Viszont egy dolog zavar a lottóban, a teljes random húzás."  ;D  Ez nagyon tetszik.

"Szóval ez annyira random, hogy..."

Nehéz felfogni, de az összes kombináció pontosan ugyanolyan random, mint bármelyik másik. Egyszer a közelmúltban (=kb. pár évre visszamenőleg) olvastam egy cikket, ahol írták, hogy az emberek által kombinált random számoknak teljesen más az eloszlása, mint a gépek által kombinált, vagy valami ilyesmi. Valahogy tudat alatt úgy gondolják, úgy érzik az emberek, hogy az arányosabb eloszlás valahogy randomabb, mint amikor akár 2-3 szám is egymás mellett van.

A fent linkelt oldalra elsőre beírtam egy random számsort (51,33,86,42,29), mindjárt kiderült, lett volna már négyesem is, ha a kezdetektől (amikor még tervben sem voltam) ezzel játszanék  ::)

Csinálja valaki utánam.

Azt hiszem egyszer nyilatkozta vki, hogy az 1,2,3,4,5 számsort hetente 3-5 ezer szelvényen tolják fel.

Milyen fejük lenne, ha kihúznák, és fizetne az ötös 1,6 milliót :-)

Idézetet írta: flamman Dátum január 25, 2024, 11:15:44" Viszont egy dolog zavar a lottóban, a teljes random húzás."  ;D  Ez nagyon tetszik.

Ez amúgy többértelmű is lehetne, mert ugye vannak teóriák miszerint nem is random, hanem figyelik a számokat. Ha figyelik, ha nem, a szegények adója nagyon jó kifejezés, akárki is találta ki.

Ha jól nézem, 400 Ft azért, hogy öt számot behúzzak és játékba küldjek  ;D Annyi pénzért jobb helyeken majdnem egy kg banánt veszek  ;D

Lottó vagy banán, lottó vagy banán??? Álmodozás vagy azonnali kielégülés? Nem kérdés!  ;D
Vegyetek inkább banánt! Politikai hovatartozástól tőélem akár narancsot vagy mandarint is, csak ne lottót.


Idézetet írta: Benedek0228 Dátum január 25, 2024, 14:26:22Azt hiszem egyszer nyilatkozta vki, hogy az 1,2,3,4,5 számsort hetente 3-5 ezer szelvényen tolják fel.

Milyen fejük lenne, ha kihúznák, és fizetne az ötös 1,6 milliót :-)

Igen erről én is hallottam, ezért is szűrtem rá rögtön, hogy vajon, hogy szerepelt eddig.

Mondanám, hogy megcsavarom a sztorit egy 1,2,3,4 + 90-nel, de tuti ezt is nyomják jó páran ;D Viszont tényleg kezd megjönni a kedvem, hogy sok év kihagyás után feladjak egy szelót :)

Idézetet írta: flamman Dátum január 25, 2024, 11:15:44" Viszont egy dolog zavar a lottóban, a teljes random húzás."  ;D  Ez nagyon tetszik.

"Szóval ez annyira random, hogy..."

Nehéz felfogni, de az összes kombináció pontosan ugyanolyan random, mint bármelyik másik. Egyszer a közelmúltban (=kb. pár évre visszamenőleg) olvastam egy cikket, ahol írták, hogy az emberek által kombinált random számoknak teljesen más az eloszlása, mint a gépek által kombinált, vagy valami ilyesmi. Valahogy tudat alatt úgy gondolják, úgy érzik az emberek, hogy az arányosabb eloszlás valahogy randomabb, mint amikor akár 2-3 szám is egymás mellett van.

A fent linkelt oldalra elsőre beírtam egy random számsort (51,33,86,42,29), mindjárt kiderült, lett volna már négyesem is, ha a kezdetektől (amikor még tervben sem voltam) ezzel játszanék  ::)

Csinálja valaki utánam.

Beírtam random 5 számot és soha nem volt még 1db kettes se ilyen számokkal.

Ezt csináld utánam!  ;D

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 21, 2024, 22:18:45Beírtam random 5 számot és soha nem volt még 1db kettes se ilyen számokkal.

Ezt csináld utánam!  ;D

Ezt eleg nehez elkepzelni.
Kivancsi lennek erre mekkora az esely.

Középiskolás voltam mikor az akkori időkhöz képest szintén rekord nagy volt az ötös lottón a nyeremény. Erősen matekos beállítottságú osztálytársam sose lottózott előtte - de szerintem azóta se - azt bizonyítva hogy minden számnak ugyanakkora az esélye, megjátszotta az 1,2,3,4,5 számokat és kettese lett :D :D

Ha jól néztem ez volt az.
0, 0, 0, 0 db.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.