Hogyan tudok kapcsolatba lépni a betfair irodával?

Indította kolozsi30, április 23, 2022, 09:47:29

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kolozsi30

* Újonc
Két komoly problémám adódott az irodával kapcsolatban. Amikor igazolnom kellett magam,egyszerűen nem fogadta el a személyi igazolványomat többszöri próbálkozás ellenére,pedig jó minőségű képeket raktam fel,amin minden adat jól olvasható. A másik probléma,amivel szembesültem,hogy a kétlépcsős azonosítás miatt zárolták a számlámat, amit többször elrontottam és nem tudom,hogyan kell velük kapcsolatba lépni,de angolul kellene,ami nem megy perfektül. Valaki írna egy minta levelet,és hogy melyik menüponton keresztül lehet nekik írni?

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Hasznalj google forditot, mindossze hasznalj egyszerű tomondatokat magyarul es akkor korrektul leforditja.

Pl Nem tudok belepni a szamlamra. kerem segitsenek. Elkuldtem a szemelyim. Miert nem fogadtak el?

kolozsi30

* Újonc
Tudna adni valaki egy elérhetőséget,amin keresztül fel tudom venni  kapcsolatot?

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Betfairen van\ volt chat. Az emailjuk pedig biztos megtalalhato az oldalukon. Tippre vmi help@betfair.com

sparco

**** Tősgyökeres
Sziasztok, több éve nem használtam a Betfair számlám. Beléptem, számla egyből zárolva lett. 3 napja próbálok velük kapcsolatba lépni a support oldal chaten, de folyton azt írja ki, hogy nincs szabad munkatárs, próbáljam később. 2022-ben ez vicc, hogy máshogy nem lehet őket elérni. Nincs valami email cím hozzájuk?

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: sparco Dátum szeptember 20, 2022, 12:52:04Sziasztok, több éve nem használtam a Betfair számlám. Beléptem, számla egyből zárolva lett. 3 napja próbálok velük kapcsolatba lépni a support oldal chaten, de folyton azt írja ki, hogy nincs szabad munkatárs, próbáljam később. 2022-ben ez vicc, hogy máshogy nem lehet őket elérni. Nincs valami email cím hozzájuk?

Esetleg próbáld meg erre: support@betfair.com

sparco

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 21, 2022, 14:33:51Esetleg próbáld meg erre: support@betfair.com

nincs ilyen email cím, visszadobja. egyedül a forum@betfair.com-ot találtam, de az meg valami közösségi email, onnan nem írnak vissza.
Chaten 5 napja nem tudom őket elérni.
Esetleg valaki meg tudná nézni, hogyha be van jelentkezve, akkor megnyílik-e a chat? Lehet csak vendégként nem akarja....

MessiÁs

**** Tősgyökeres

sparco

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 22, 2022, 11:36:48Twitter, facebook messenger!

olyan irodába fizessek be, akikkel csak Instán lehet kb kommunikálni?  ;D

MessiÁs

**** Tősgyökeres