SPF Poker Series

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nekem is valamelyik hétköznap.

Nekem hétfő, szerda vagy vasárnap lenne a legjobb.

#18 május 14, 2022, 14:32:47, hubika88
Idézetet írta: Admin Dátum május 13, 2022, 19:48:30SPF Poker Series 2022 - Május - Toplista:

1. Assassin - 10 pont
2. csatarid - 9 pont
3. ? - 8 pont
4. sipull - 7 pont
5. Szigo - 6 pont
6. Salvio - 5 pont
7. Experte - 4 pont
8. ? - 3 pont
9. ? - 2 pont
10. Hajdunorbert89 - 1 pont

Aki nem szerepel a fenti listán azt nem tudtuk beazonosítani, a hiba pedig itt lehet:

FIGYELEM! Csak az a játékos kerül fel az összesített toplistára aki az Azonosítók oldalon kitöltötte az Unibetes mezőt!

A lényeg a következő: aki nem látja a nevét a listán, de szerepelt a tegnap, az jelezheti nekünk, s leellenőrizzük, csupán az Unibetes azonosítószámára van szükségünk.

én lennék a 3., sedrofej a pokeres cuccban a nevem, viszont simán a unibeten hubikaa88  (két a-val)

Csak annyit tennek hozza, hogy az unibeten 5aliast lehet krealni es a regieket is at lehet irni barmire. Sokkal egyszerubb lenne az azonositas ha mindenki hasznalna a sajat orgos usernevet.

aa ezt nem tudtam, de már látom, okés köszi legközelebb már hubika88-ként indulok

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 14, 2022, 14:29:10én lennék a 3., sedrofej a pokeres cuccban a nevem, viszont simán a unibeten hubikaa88  (két a-val)

@hubika88

https://www.sportfogadas.org/profil#azonositok

Itt az Unibetes mezőnél a felhasználó ID-ra van szükségem (pl. 434548593). Ha belépsz az Unibetre, akkor pl. desktopon jobb felső sarokban találod. Átküldheted privátban.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 14, 2022, 14:37:40Csak annyit tennek hozza, hogy az unibeten 5aliast lehet krealni es a regieket is at lehet irni barmire. Sokkal egyszerubb lenne az azonositas ha mindenki hasznalna a sajat orgos usernevet.

Az Alias szerencsére bennünket nem érint, meg ezt az összetett versenyt sem.  ;)

De egyébként igen, remek ötlet lenne ha mindenki az itteni nevét használná, sokkal átláthatóbb.

Amennyire a rokonságban tapasztalom, a családosok is letudják már vasárnap estére a családi programokat, hétfői előkészületeket... :) Sok nagy versenyt rendeznek vasárnap, lásd pl a Sunday Million-t! A mi versenyünk is illik a klubba! :D

Szóval nekem: kedd, szerda, péntek, vasárnap! Ezek közül bármelyik! :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum május 15, 2022, 21:15:13Amennyire a rokonságban tapasztalom, a családosok is letudják már vasárnap estére a családi programokat, hétfői előkészületeket... :)

Csak irigyelni tudom őket, meg a hasonlókat.  ;D


Idézetet írta: hubika88 Dátum május 19, 2022, 11:40:19Ma lesz verseny?

@hubika88

Elméletileg minden csütörtökön este, 19 órától van verseny.  ;)

bmeg :wall: , erről is lemaradtam.


El kell küldeni nekik a listát a top3ról vagy automatikusan megkapjuk ezt a fogadási bónuszt mint múlthéten fura mód már másnapra?  :cya: