SPF Poker Series

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Úgy van most mikor kivagyok jelentkezve az Unibetről akkor ott van a sorban Játékok,Bingó,Póker és így tovább de mikor bejelentkezek akkor a Póker nincs ott. Le is van töltve a külön a Póker de mikor bejelentkezem nem az jön be hanem az egész Unibet. Élő csetben írni akartam de azt írták ki olyan sok a élő csettek száma,hogy később próbáljam meg. Azt szeretném megkérdezni járt e valaki így? Köszi a választ.

Sziasztok! Megszeretném kérdezni nálatok működik az Unibet Póker? Köszi előre is a választ!

nálam stabil

Már nálam is minden rendben van.

#229 január 25, 2023, 16:32:58, Admin
SPF Poker Series - január 19.

A múlt heti verseny nyertesét nem sikerült beazonosítani. Valaki nem ismeri?

MarkoPolo   13
   
grof19   12
   
Powell   11
   
Szigo   10
   
chabialonso   9
   
hossa81   9
   
lencsab   7
   
sipull   6
   
Mido9292   5
   
Assassin   4
   
Salvio   3
   
oakland23   2
   
Carpeks   1

#230 január 25, 2023, 16:33:13, Admin
SPF Poker Series - január (3 verseny után)

grof19    36
Carpeks    32
lencsab    30
Powell    26
csatarid    25
Salvio    24
hossa81    22
sipull    22
oakland23    20
Szigo    20
gigazo    19
Assassin    17
curpy82    14
Mido9292    14
MarkoPolo 13
Várda64    12
zsivany20    11
chabialonso    9
András    8
hubika88    6

Idézetet írta: Admin Dátum január 23, 2023, 13:17:56SPF Poker Series - január 19.

A múlt heti verseny nyertesét nem sikerült beazonosítani. Valaki nem ismeri?

?   13
Néha én se ismerek rá ;D (a MarkoPolo név már foglalt volt, ezért tettem mögé egy _ jelet, de látom ezzel nemcsak játékos társaimat zavartam meg :) )

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum január 24, 2023, 23:19:31Néha én se ismerek rá ;D (a MarkoPolo név már foglalt volt, ezért tettem mögé egy _ jelet, de látom ezzel nemcsak játékos társaimat zavartam meg :) )

Szuper!

Arra szeretnélek megkérni (amennyiben szeretnél felkerülni a havi toplistára), hogy töltsd ki az Unibetes mezőt az Azonosítók oldalunkon. Az Unibetes azonosítószámodat kell ott megadnod.

Köszönjük előre is.  :ok:

Ma este, 19 órától érkezik az utolsó (negyedik) januári verseny! Elő a pókerarcokat!

Verseny részletei:

Verseny neve: SPF Poker Series
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: SPF Poker Series
Buy-in: 1€ (jelszóval védett)
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Idézetet írta: Admin Dátum január 26, 2023, 07:31:47Ma este, 19 órától érkezik az utolsó (negyedik) januári verseny! Elő a pókerarcokat!

Verseny részletei:

Verseny neve: SPF Poker Series
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: SPF Poker Series
Buy-in: 1€ (jelszóval védett)
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc


Köszönjük a lehetőséget!
Beneveztem, de a verseny időtartama alatt már javában dolgozni fogok, ezért előre is elnézést kérek minden nevezőtől, mert valószínű, hogy elég "szaggatott" lesz a játékom amíg versenyben leszek.

Mégegyszer köszönöm a lehetőséget! A magam részéről ezzel a mai versennyel lezártnak tekintem a sorozatban való részvételem. Nekem ilyen @Carpeks féle egyén egy-egy vesztes leosztás után ne küldözgessen hányásos szmájlikat. A póker, főleg egy ilyen zártkörű verseny nem erről szól. Rajtad kívül további sok sikert kívánok mindenkinek a sorozatban!

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 26, 2023, 21:35:42Mégegyszer köszönöm a lehetőséget! A magam részéről ezzel a mai versennyel lezártnak tekintem a sorozatban való részvételem. Nekem ilyen @Carpeks féle egyén egy-egy vesztes leosztás után ne küldözgessen hányásos szmájlikat. A póker, főleg egy ilyen zártkörű verseny nem erről szól. Rajtad kívül további sok sikert kívánok mindenkinek a sorozatban!

Ne haragudj, rosszul viseltem a zsinórban jövő vesztes partikat  :-\

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 26, 2023, 21:35:42Mégegyszer köszönöm a lehetőséget! A magam részéről ezzel a mai versennyel lezártnak tekintem a sorozatban való részvételem. Nekem ilyen @Carpeks féle egyén egy-egy vesztes leosztás után ne küldözgessen hányásos szmájlikat. A póker, főleg egy ilyen zártkörű verseny nem erről szól. Rajtad kívül további sok sikert kívánok mindenkinek a sorozatban!

Ahogy gondolod, persze, de azért lehet, érdemes lenne megfontolnod még egyszer a dolgot. Tény, hogy ez a smiley-zás rendkívül bugyuta valami, és - gondolom, amennyiben a 64 a születési évedre utal - már csak életkorodnál fogva is idegen tőled. Nem vagyok annyival fiatalabb nálad, hogy ne értenélek meg tökéletesen. De hát ez a világ már csak ilyen, és - bár nem éppen felemelő, de hát, azt hiszem, ideje beletörődnünk: immár az óriásplakátoktól a vállalati levelezésig mindenféle kommunikációt kérlelhetetlenül és legyőzhetetlenül uralnak a mosolygó és szomorú arcocskák. A pókerasztaloknál is nyilván azért tűntek fel, mert igény mutatkozott irántuk.

Mindenesetre az efféle megnyilvánulásokban szerintem több a gyerekesség mint a rosszindulat. Nem biztos, hogy érdemes megsértődni miattuk. A verseny pedig annál érdekesebb, minél többen veszünk részt rajta.

SPF Poker Series - január 26.

Carpeks   13
   
András   12
   
Assassin   11
   
oakland23   10
   
lencsab   9
   
hossa81   8
   
Várda64   7
   
Salvio   6
   
gigazo   5
   
MarkoPolo   4
   
csatarid   3
   
Powell   2
   
grof19   1

SPF Poker Series - január (végső toplista)

Carpeks    45 (3333 Ft)
lencsab    39 (3333 Ft)
grof19    37 (3333 Ft)
hossa81    30 (3333 Ft)
oakland23    30 (3333 Ft)
Salvio    30 (3333 Ft)


Assassin    28
csatarid    28
Powell    28
gigazo    24
sipull    22
András    20
Szigo    20
Várda64    19
MarkoPolo    17
curpy82    14
Mido9292    14
zsivany20    11
chabialonso    9
hubika88    6

Januárban sikerült elérni a 20 résztvevőt! Csináljunk ebből egy divatot, jó?  :ok: