Női kézilabda Eb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 04, 2022, 12:54:49Svájc +11,5
1,51

Ugyanezt a tippet néztem, én nem hogy a 12 góltól tartok, hanem attól is, hogy ez egy kínkeserves győzelem lesz, bár ne legyen igazam! Hajrá csajok!

Idézetet írta: Admin Dátum november 04, 2022, 13:45:54Biztosan jó helyt kerested?
https://ehfeuro.eurohandball.com/women/2022/teams/

Itt van például a magyar:
https://ehfeuro.eurohandball.com/women/2022/teams/details/stIn7uQUXZbN8q_hMoZNlw/hungary/
Én a szűk kerete(ke)t akartam megnézni, azt viszont most itt sem találom. Ok, ki lehet kukázni a neten, csak mennyivel egyszerűbb lenne ha ez a nyitómeccs napján már egy helyen meg lenne, de vagy én vagyok vak, vagy nincs ott. :D

Mondjuk én itt néztem, de hát ez sem tűnik valami informatívnak:
https://www.playwithheart.eu/en/

A győzelem sem biztos a mai napon... 10 perc után 4-6  :redchug:

Kezdek aggódni, 12-14 a félidő


 ;D  az utolsó 5 perc a lényeg :angel:
2. félidő első 10 percét le kell hozni +5el és sima liba végig ;)

Ugy tunik nyerunk, a lanyok majd rafogjak az idojarasra meg a csarnokra az elso 50percet, de ez egy katasztrófa. A magyar noi kezilabda katasztrofa.

Ezek a svajciak par szaz euroert keziznek es nemelyik meg dolgozik is mellette es ugy sem keres annyit mint a mi primadonnanaink. Sokat elarul hogy ellenunk keszultek igazan es nem a horvatok ellen.

A győzelmet nem kell magyarázni  ;D

Második félidőben a kapusaink csak akkor találkoztak a labdával amikor szedték ki a kapuból...

Más : Dánok kikaptak  :redchug:

Jó játékos lehet majd Mia Emmenegger.

Tegnap ajándék volt a svájci 24 gól ill. a +11 hendi!
Az első félidőben sokkal jobbak és pontosabbak voltak, a beállóst nagyon simán megjátszották!
Szerintem saját magukat verték meg a második félidőben, a 7/6-os játék nagyon nem működött és a 2 beálllós játékot is hiába próbálták nagyon pontatlanul játszottak, kijött a technikai hiányosság és valószínüleg a fáradtság is mintha lassabbak lettek volna! Annyi könnyű üreskapus góllal ajándékoztak meg minket, hogy azt hittem karácsony van!? Megköszönhetjük...
Sztem ilyen játékkal a horvátok ellen nem lesz meg a 30 gólunk... :-\

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 04, 2022, 19:23:01Ugy tunik nyerunk, a lanyok majd rafogjak az idojarasra meg a csarnokra az elso 50percet, de ez egy katasztrófa. A magyar noi kezilabda katasztrofa.

Ezek a svajciak par szaz euroert keziznek es nemelyik meg dolgozik is mellette es ugy sem keres annyit mint a mi primadonnanaink. Sokat elarul hogy ellenunk keszultek igazan es nem a horvatok ellen.


 :laugh:

Nem, ez nem balszerencse, ez rontott loves. Tok mindegy hogy kapufa lesz vagy melle megy 10cmrel. Ez egy rossz loves. Ezeket kapufara loni amatorseg nem pedig balszerencse.
Persze mindenbe muszaj belekapaszkodni, mert kifogás generalasban nincs nalunk jobb.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 05, 2022, 16:53:26mert kifogás generalasban nincs nalunk jobb.

Golovin: A túlzott akarás megbénított minket  ;D  :D

Franciák meg az észak-macik egész komoly old school meccset nyomnak :D Bár nem nézem, de vesszek meg, visszanézem a félidőt mindenképp  ;D

u.i.: jó, hogy a spanyol sikerről lebeszéltem magam, mert bár lehet jön még, eddig nagyon cudar a játék

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 05, 2022, 18:37:03Franciák meg az észak-macik egész komoly old school meccset nyomnak :D Bár nem nézem, de vesszek meg, visszanézem a félidőt mindenképp  ;D

u.i.: jó, hogy a spanyol sikerről lebeszéltem magam, mert bár lehet jön még, eddig nagyon cudar a játék
A Franciaország - Észak-Macedónia meccsnél 9.5-ös hendivel fogadtam a macikra, erre persze 10-el nyertek a franciák.
Jellemző.  :)

U.i.: Viszont cserébe a Montenegró - Spanyolország meccsnél eltaláltam a montik győzelmét.
:beerchug:

#29 november 06, 2022, 19:31:35, csak1tomi
mai ajándék  ::)
Magyarország 1.85
Vendégcsapat 1-5 góllal nyer 2,56
21:18


:bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash: