La Vuelta 2022 - 17. Szakasz (Aracena › Monasterio de Tentudía)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


La Vuelta 2022 - szeptember 7. - 17. Szakasz (Aracena › Monasterio de Tentudía)

Van egy tipped erre a Vuelta szakaszra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a szakasz legjobb tippje pénznyereményben (1.500 forint/nap) részesül!

Minden nyertes tipp számít, még ha nem is jelent szakaszgyőzelmet, ugyanis az összesített tabellán feljebb kerülhetsz.


tipp: Kelderman 1-3. helyen végez
odds: 15.00
iroda: tippmixpro

Tipp: Bob Jungels 1-3. helyen végez

Odds: 23,00

Iroda: tippmixpro

Indoklás: Azt hiszem a mai szakaszon nem fogják törni magukat az esélyesek a szakaszgyőzelem miatt, haza fog érni egy szökés. Inkább az eddig rejtőzködő versenyzők közül választottam tippet, mert úgy érzem Carapaz, Vine és a többiek majd holnapra készülnek. Jungelsnek fekhet a nap, a Tour 9. szakasza is hasonló emelkedővel ért véget. Remélem erre a szakaszra is rápróbál a luxemburgi.

Tipp: Enric Mas (1-3) helyen végez.
Odds: 6.50
Iroda: Unibet
Indoklás:

Enric Mas jelenleg összetettben harmadik helyen áll viszont nem olyan sok a hátránya és ma bejön az első három helyre akkor esélye lesz jobb helyezést elérni az összetett versenyben ezt pedig nem engedi el.

tipp: Luis Leon Sanchez 1-3. helyen végez
odds: 13,00
iroda: tippmixpro

Motiváltság alapján hoztam meg ezt a tippet. A nagyok vélhetően inkább meghúzzák magukat ezen a szakaszon, ellenben egy hazai kerekesnek mindig meg kell látnia az esélyt hazai terepen. Illetve véleményem szerint a Bahrein eddig nagyon gyenge Vueltát nyom, szerintem fokozódik a nyomás; valamit villantani kell.

Szakaszgyőztes-Bármely versenyző
Carapaz/Roglic/Higuita
3.4
betclic


Én is szökést érzek, de ha mégsem menne végig, akkor ők a favoritjaim. Sok fel-le lesz a mai szakaszon, s noha csak a befutó lesz kettes kategóriájú hegy, azért elég sokat ki fog venni a lábakból.




Kerékpár, Vuelta A España, 17. szakaszok, 2022. 09. 07., 13:20

Tipp: Valverde, Alejandro az 1.-3. helyen végez

Odds: 5,50
Iroda: Unibet

Roglic visszalépett.

Új tipp:Higuita 1-3 helyen végez
Odds:5.50
Iroda:unibet