Foci-vb Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ne haragudjatok a zavarásért, a Spanyolország - Costa Rica mérkőzés kapcsán lenne egy megjegyzésem. Dani Olmo gólja a 11. percben esett, az én tippem a 14. perc volt, ami közelebb áll a valósághoz, mint a nyertesként kihirdetett 17. perces tipp.
Üdv.

Közben rájöttem, hogy sorsolás dönt. :)

#32 november 25, 2022, 16:05:31, Admin
Wales - Irán: @oakland23  (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Katar - Szenegál: @iamstar  (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Idézetet írta: Admin Dátum november 24, 2022, 16:14:08Fontos tudnivaló!

Egy játékos maximum egy Unibetes ingyenes fogadásban részesülhet a 2022-es foci-vb ideje alatt (november 20. – december 18.) e játékban.

Tehát aki nyert, az már nem részesülhet újabb ingyen fogadásban!

A nyerteseket tartalmazó listát elméletileg a foci-vb után küldjük át az Unibetnek, de megtörténhet, hogy a csoportmeccs után lesz egy küldés. De alapjáraton a torna után!


És aki egy másik játékon is nyer pl a maradj talpon v máson?
Az se nyerhet még 1x?

Idézetet írta: Admin Dátum november 24, 2022, 16:14:08Fontos tudnivaló!

Egy játékos maximum egy Unibetes ingyenes fogadásban részesülhet a 2022-es foci-vb ideje alatt (november 20. – december 18.) e játékban.

Tehát aki nyert, az már nem részesülhet újabb ingyen fogadásban!

A nyerteseket tartalmazó listát elméletileg a foci-vb után küldjük át az Unibetnek, de megtörténhet, hogy a csoportmeccs után lesz egy küldés. De alapjáraton a torna után!

Ebben a játékban egy felhasználó egyszer nyerhet.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 25, 2022, 18:06:12Ebben a játékban egy felhasználó egyszer nyerhet.

Köszönöm bocsánat nem láttam az E betűt így rosszul értelmeztem
További jó játékot mindenkinek

Hollandia - Ecuador: @chabialonso  (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Anglia - Egyesült Államok: @robmiller  (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

#37 november 27, 2022, 11:54:41, Admin
7. meccsnap nyertesei:

Tunézia - Ausztrália: @naxosz  (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Lengyelország - Szaúd-Arábia: @Powell (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Franciaország - Dánia: @McCart  (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Argentína - Mexikó: @szk1974  (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

A nyerteseket tartalmazó listát a torna végén fogjuk átküldeni az irodához.
(megtörténhet, hogy lesz egy időközi jóváírás is, mondjuk a csoportkörös meccsek után)

Ez a legkirályabb játék az SPF történetében!  :great:

64 nyertes lehet, és ahogy a leadott tippek számát nézem, a negyeddöntőre nem marad senki rajtam kívül, aki nem nyert volna. Tuti befutó leszek! ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 26, 2022, 22:26:14Ez a legkirályabb játék az SPF történetében!  :great:

64 nyertes lehet, és ahogy a leadott tippek számát nézem, a negyeddöntőre nem marad senki rajtam kívül, aki nem nyert volna. Tuti befutó leszek! ;D


Én is ritka béna vagyok benne. Csoda lenne ha nyernék.. :D (hiába van kevesebb tipp) :great:  :great:

Ezért nem is kell izgulni. Nincs annyi játékos már, mint amennyi meccs. Én jól nyomom, eddig ötször volt meg a góllövő+eredmény. Eddig csak a sorsolás nem volt kedvező.

Valóban egyre jobb esély van a nyerésre, csak egy apró bökkenő van (lesz) , hogy majd el kell találni legalább a kimenetelt... ;D  Hiába maradnék pl. egyedül a játékban olyan aki még nem nyert ha nem tudom eltalálni majd a meccset!! :D 
De bízok benne, hogy lesz egy kis szerencsém, akár már holnap.... :beerchug:
Minden meccs új esély! :great:

#43 november 27, 2022, 11:21:27, Admin
Idézetet írta: Experte Dátum november 27, 2022, 01:11:59Valóban egyre jobb esély van a nyerésre, csak egy apró bökkenő van (lesz) , hogy majd el kell találni legalább a kimenetelt... ;D  Hiába maradnék pl. egyedül a játékban olyan aki még nem nyert ha nem tudom eltalálni majd a meccset!! :D 
De bízok benne, hogy lesz egy kis szerencsém, akár már holnap.... :beerchug:
Minden meccs új esély! :great:

Tévedsz!

"Abban az esetben, ha senki nem rendelkezik helyes tippel, akkor az összes érvényes tippelő közt kisorsoljuk a nyereményt (random.org)."

Tehát ha a tipped érvényes, akkor nem muszáj eltalálnod a kimenetelt, hogy részt vegyél a sorsoláson.

ui. Nyitómeccsen volt 84 tippelő, szóval még lehet rizikós így játszani.  ;D

8. meccsnap nyertesei:

Japán - Costa Rica: @csabax (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Belgium - Marokkó: @Nezocsa (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Horvátország - Kanada: @Pisti1987 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Spanyolország - Németország: @Sound (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)