Betfair - Beat The Drop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 30, 2023, 07:48:33, Admin
Betfair - Próbáld ki ingyenesen a Beat The Drop játékot!

Válaszolj a kérdésekre és oszd be okosan a velük járó kezdőtőkét. A maximális megnyerhető összeg akár 1000 euró is lehet! További részletek az ajánlatról

Ebben a fórumtémában lehet beszélgetni erről az ajánlatról, a napi kérdésekről stb.

Sok sikert mindenkinek!

Valaki elmagyarázná nekem ennek a Beat the Drop játéknak a lényegét?

Addig megvan, hogy naponta kell egy tippet tenni, és 12-szer kéne nyerni zsinórban. De az mért fontos, hogy mennyit teszek fel? (Én mindig maximumot szoktam.) Ha nem a maxot teszem fel, akkor nem esek ki akkor sem, ha vesztek?

Mivel új téma lett nyitva, ezért itt válaszolok neked @Assassin!
Én naponta több tippet is szoktam rakni, főleg hétvégente. Szombat-vasárnap én 3-4 tippet is szoktam rakni, már ha bejön esetenként mind.
Második kérdésre az a válasz, hogy én is mindent felteszek minimum a 8-as kérdésig. Utána már el lehet gondolkodni, de vannak akik a hetediktől "spiletelik" a pénzt.

Idézetet írta: curpy82 Dátum február 09, 2023, 18:32:01Mivel új téma lett nyitva, ezért itt válaszolok neked @Assassin!
Én naponta több tippet is szoktam rakni, főleg hétvégente. Szombat-vasárnap én 3-4 tippet is szoktam rakni, már ha bejön esetenként mind.
Második kérdésre az a válasz, hogy én is mindent felteszek minimum a 8-as kérdésig. Utána már el lehet gondolkodni, de vannak akik a hetediktől "spiletelik" a pénzt.

Köszönöm a választ, de még mindig nem értem teljesen a dolgot.

Nekem mondjuk csak egy tippet enged, ha másikat is raknék naponta, akkor azt kérdezi, cserélni szeretném-e. De főleg azt nem értem, hogy mi a jelentősége annak, hogy mennyi pénzt rakok fel? Ha nem rakom fel mindet, akkor tovább játszhatok, ha vesztek is? És valahogy ez hatással van arra, hogy mennyit nyerek a végén? Hogy van ez pontosan, te tudod?

Van egy vasárnapi nap példaként.
Rakok egy fél 1-es kezdésű olasz meccset. Bejön, rakom a három órai angolt. Bejön rakom a spanyolt, vagy újra az olaszt és a végén lekísérem egy NBA meccsel. Így napi 4 tipp.
Igen, ha kevesebbet raksz fel, akkor játszhatsz tovább, ha esetlegesen elmegy a tipp.
Teszem azt: egyik irányba kihúzod, ott lesz 300 ezer, másik oldalon marad 100. Ha bejön a tipp, akkor 300-at viszed a tovább. Ha bukta, akkor a 100-zal játszhatsz tovább. És igen, ezáltal a végső nyereményedre hatással van. Ha a 100-at viszed, akkor már abból abban a körben soha nem lehet már 400.
Remélem így már érthetőbb voltam.

Idézetet írta: curpy82 Dátum február 09, 2023, 18:48:32Van egy vasárnapi nap példaként.
Rakok egy fél 1-es kezdésű olasz meccset. Bejön, rakom a három órai angolt. Bejön rakom a spanyolt, vagy újra az olaszt és a végén lekísérem egy NBA meccsel. Így napi 4 tipp.
Igen, ha kevesebbet raksz fel, akkor játszhatsz tovább, ha esetlegesen elmegy a tipp.
Teszem azt: egyik irányba kihúzod, ott lesz 300 ezer, másik oldalon marad 100. Ha bejön a tipp, akkor 300-at viszed a tovább. Ha bukta, akkor a 100-zal játszhatsz tovább. És igen, ezáltal a végső nyereményedre hatással van. Ha a 100-at viszed, akkor már abból abban a körben soha nem lehet már 400.
Remélem így már érthetőbb voltam.

Igen, így már sokkal tisztább. Köszönöm!

Sziasztok! Vitte már végig valaki és megkapta a pénzt? Én hajnalban sikeresen megtippeltem a 12-ik kérdést maradt 55.000 ft-om, feljött egy ablak, hogy gratulálnak és játszak újra. Rányomtam az újra kezdésre (mivel más opció nem volt) és visszadobott az első kérdésre, de az 55.000 ft-ot nem írták jóvá az egyenlegemen. Járt már így valaki? Esetleg tudok valamit tenni?

Nem kapod meg azonnal. Légy türelmes. Korábban írták mennyi idő, talán @curpy82

Kb. összegtől függ, mikor kapod meg.

Türelem és megkapod, nem kő' idegeskedni, nem erről szól, ez csupán egy játék.  :ok:

Ez igaz, de ha már nyertem jó lenne megkapni a pénzt, na hátha majd ma.  ;D

Egyébként írtam a supportnak és kb. 10 perc várakoztatás után azt írta az 'agent', hogy "fent tartják a jogát, hogy kizárjanak játekosokat a promóciókból és engem kizártak". De szerintem fingja sem volt az egészről csak mondott valamit mert még mindig tudok játszani vele.

Mai kérdés. Napoli meccs 2.5 over/under.

Over: 86% - bukó.

Még jó,  hogy tudatosan az undert raktam.

Jöhet a 3. kérdés.

Mai kérdés: Lipcse meccs 2.5 over/under.
Pfff...

Egyenlőre csupán ez az egyetlen opció van.

Idézetet írta: lazanyja Dátum február 22, 2023, 10:42:58Mai kérdés: Lipcse meccs 2.5 over/under.
Pfff...

Egyenlőre csupán ez az egyetlen opció van.

95% körül volt az overek aránya, mind bukó.

Szerencsére bedobták mentőkérdésnek a "City win"'t is. Amikor raktam, hogy nem, még 90% felett volt az igenek aránya, ami durván visszaesett 40%  alá.
Jöhet a 4. kérdés. 

Most ezeket látom: Juve btts, Psv win, Anderlecht 2,5 over. Utóbbi meccsen el tudjátok képzelni, hogy lesz 3 gól??? Én elsőre nem.

Nálatok sincs mára semmi kérdés??

Éjszakai nba-t látok, plusz 2 holnapi focit. Ennyi egyenlőre. Pfff...

Nem tippelt valaki véletlenül a tegnapelőtti Sao Paulo-Flamengo kosármeccsre? Nekem 1.5 napja nem értékelik ki.