Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Hello. Nem csináltam sokáig mert jött pár hiba és elvette a kedvem,de a lényeg az h megvan az 1.50 es kétesély szorzó,1X, megteszed egységnyi téttel,ha nem jön háromszorozod a tétet. Bankodtól függ h mennyi a kezdő tét. Ha jön akkor annyi szazalekkal emeled a kezdő tétet,amennyi százalekkal pluszba került a bankod.

Idézetet írta: dagobert980 Dátum január 23, 2024, 20:39:33Hello. Nem csináltam sokáig mert jött pár hiba és elvette a kedvem,de a lényeg az h megvan az 1.50 es kétesély szorzó,1X, megteszed egységnyi téttel,ha nem jön háromszorozod a tétet. Bankodtól függ h mennyi a kezdő tét. Ha jön akkor annyi szazalekkal emeled a kezdő tétet,amennyi százalekkal pluszba került a bankod.

Egy negatív sorozatnál az 5. mérkőzésnél már 121.000.- az össz kockázat és a nyeremény csak 500.- forintot hoz.
Ha ez is bukta, akkor csak 242 nyerő sorozat hozza vissza a 121ezret.
Nagyobb tétemelés kellene, hogy nyereségesebb legyen, de akkor a kockázat is nagyobb lesz.

Inkább az odds növelése ami megfontolandó lenne.
Jó szerencsét.

#2507 január 26, 2024, 11:16:01, vmlinuz
Nem igazán értem.hogy jött itt ki a matek. Az 5.fogadás 81 egység lesz.Mindenesetre egyetlen egység megnyeréséért nem túl jó választás.(Ez csak egy vélemény,lehet valaki jól használja.) :cya: Én a magam részéről azt mondom,hogy ne az odds-okat tartsd alacsonyan hanem a tétjeidet.Használd a hat pontos osztót.

Idézetet írta: el hungaro Dátum január 26, 2024, 10:35:34Nem igazán értem.hogy jött itt ki a matek. Az 5.fogadás 81 egység lesz.Mindenesetre egyetlen egység megnyeréséért nem túl jó választás.(Ez csak egy vélemény,lehet valaki jól használja.) :cya: Én a magam részéről azt mondom,hogy ne az odds-okat tartsd alacsonyan hanem a tétjeidet.Használd a hat pontos osztót.

az 5. valóban 81, de ahhoz előtte elveszett
1+3+9+27 = 40 egység
és ha az 5. fogadás is elvész, az akkor 121 egység mínusz...

És nem egy egységet nyersz, csak a felét mert az odds 1,50
1000.- alaptét mellett csak 500.- a nyeremény, akár az első vagy az utolsó 5. tétnél.

Idézetet írta: attila77 Dátum július 26, 2023, 18:35:51légyszives soroljatok már fel néhány mint a tenisz, kétesélyes sportágat, kiakarom probálni a teniszben már bevált stratot néhány más sportágban, ne kelljen már végigböngésznem a félinternetet mert most 10 nap táborozás után csicsikálni akarok és akkor holnap ujukt erővel folytatom a naplot

Idézetet írta: attila77 Dátum július 26, 2023, 18:35:51légyszives soroljatok már fel néhány mint a tenisz, kétesélyes sportágat, kiakarom probálni a teniszben már bevált stratot néhány más sportágban, ne kelljen már végigböngésznem a félinternetet mert most 10 nap táborozás után csicsikálni akarok és akkor holnap ujukt erővel folytatom a naplot

pl. foci

1.5 gól alatt - 1.5 gól felett
2.5 gól alatt - 2.5 gól felett
3.5 gól alatt - 3.5 gól felett
stb.

mindkét csapat gólt szerez - nem szerez gólt mindkét csapat
stb.

asztalitenisz
ki nyeri a következő pontot
adogató - fogadó