Betfair profi kestetik...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello mindenki!

Lenne olyan szakértő, aki messengeren eltudna navigálni a Betfair oldalán? Nagyon kevés az időm, hogy nekiálljak szerencsétlenkedni.

Ha kevés az időd akkor ne fogj bele a betfair fogadásba. 
Ez a tevékenység csak időmilliomosoknak éri meg  :) :)

Kereskedni már van időm, de nem mindegy mit dobok a piacra, azért ott is résen kell lenni. Csupán annyit szeretnék, hogy ne kelljen az opciók között keresgélni, mi mire jó, a bettrader progi meg ilyesmi.


Szerintem nincs ennek az oldalnak se nagy trükkje... Fogadásokat teszel és kész, nincs sok opció.. vagy lehet én más oldalon, játszok

Idézetet írta: Mefe Dátum február 24, 2009, 19:28:16
Hát nem kényeztettek el...

Szia, én már néhány éve ismerem a betfairt, tervezem is, hogy írok alapinformációkat róla, illetve stratégiákról, alapelvekről.

Ha konkrét kérdésed van, nyugodtan felteheted nekem a sakk2052 kukac gmail.com-ra.
Ha tudok, megpróbálok válaszolni.

Idézetet írta: Mefe Dátum február 24, 2009, 14:16:40
Hello mindenki!

Lenne olyan szakértő, aki messengeren eltudna navigálni a Betfair oldalán? Nagyon kevés az időm, hogy nekiálljak szerencsétlenkedni.


hello

itt van egy rövid leírás magyar nyelven....

http://www.megaupload.com/?d=2BSJNROK



HOW TO GET YOUR BONUS

To qualify: You must be a first time customer at Betfair.
To claim your free bet: Click here to register your new account with Betfair. Place a bet up to £25.
To Get Your Betfair bonus use Bonus Code: BET234
If your first bet loses, you'll receive your cash up to £25 within 24 hours.
Terms of play: To be eligible for the free bet, you must enter the promotion code BET234 when registering with Betfair.  Only your first bet placed during the promotion period is eligible for this offer. This bet must also be the first settled bet on your account to qualify for the free bet.  If the result of your first bet is a loss, your Betfair account will be credited with the free bet up to a value of £25 within 24 hours of the bet being settled. You must be at least 18 years of age in order to bet with Betfair.


Kaptam az egyik sráctól egy kódot és azt megadtam regisztrációnál .
Ez a Betfairen igaz azt jelenti ha az első 25 fontot amit befizettem és ha azt elbukom akkor ők visszaadják 24órán belül ? Valami ilyesmit jelent ?
Továbbá az lenne a kérdésem hogy az első fogadásnál meg kell adni a kódot vagy csak simán fogadok és kész és ha bukik majd utána utalnak ? kösz

Üdv!

Új vagyok még, most regisztráltam, bár már kb. 2 hónapja olvasgatom az oldalt. A netes sportfogadást is január eleje óta nyomom komolyabban, addig csak tippmix, meg totó ment. Expektel kezdtem, aztán váltás Betfairre. Ami kezdetben kánaánnak tűnt a tuti szorzóival, és főleg a Lay fogadás lehetőségével....utána is keresgéltem elég rendesen, bár a magyar oldalakon nagyon kevés infó van róla. Mármint stratégiákról, és hasonlók. Pl: elég fontos dolog egy jó kiszállási stratégia amit én játszok, a Lay, majd vissza back stratégiánál, de nem találtam erről semmit. Külföldi oldalakkal bajban vagyok, mert bár nagy nehezen leveszem a lényeget, de az angolom nem az igazi, és ahogy látom, ott is sokan beszopják a tutinak hitt stratégiákkal is. Mára teljesen elbizonytalanodtam. Van, akinek ez tényleg sikerül, úgyértem fix hozamot elérni vele? Kipróbáltam a Jaas nevű kolléga stratégiáját is, amit régebben írt valahol, amivel ő megduplázta a pénzét 1 hét alatt. Na ezzel a taktikával nekem sikerült kb. 4.-jére eltalálnom egy tutinak hitt lay- eredményt (hogy nem lesz 2:0 a gyengébb csapatnak). Szóval, nekem úgy tűnik, igazából egyik taktika sem tuti itt sem hosszú távon. Pedig annyira bíztam benne, és igazából még most is, mert érzem benne a potenciált.
A nagy bánatom az, hogy ha van valaki, aki fixen nyer már régebb óta valamilyen taktikával, az írja már le pontosan a módszerét, mert sehol nem találok konkrét leírást, hogy igen, ez, és ez működik, márpedig néhányan  nyernek ezzel. 

Üdv,

Babu - Igen, arról van szó amiről irtál. Konkrétan, h fogadj maximum 25 font értékig (ha euro-ban nyitottad, akkor 25 euro-ig), használd a megadott kódot regisztráláskor, és ha vesztesz, 24 órán belül visszakapod a tétedet egészen 25 fontig (euroig). Csak akkor leszel jogosult erre, ha regisztrálásnál használtad a bónuszkódot. Csak az első fogadásra érvényes ez az ajánlat (tehát ha nyersz az elsővel, de buksz a másodikkal, akkor arra már nincs visszatérités). Legalább 18 évesnek kell lenned ahhoz, h fogadásokat köthess.

Karsaly - nagyon sok stratégiát próbáltam ki, sokat én magam is kifejlesztettem, de be kell valljam, igazán jól működőt még nem láttam. Először is, nem lehet (legalábbis szerintem), minden hónapban profitálni, hiszen bármely csapat/játékos kifoghat egy rossz napot, amivel a tutinak hitt meccs is beborul. Véleményem szerint, a fogadás egyik legfontosabb pillére a money management. Ha ki tudsz találni magadnak egy megfelelő MM-et, akkor a profitot úgyis a tipptalálati arányod fogja eldönteni, azaz nagyon fontos, h hosszútávra levetitve is meg tud határozni ezt az arányt, átlagodds-szal megerősitve. Ez az a két adat, ami a legpontosabban megmutathatja azt, h nyereséges vagy veszteséges leszel e. Pl.: egy 50%os tipptalálati arány, és 1,6os átlagodds mellett, helyes MM használatával könnyedén profitálni fogsz.
Én például előszeretettel használom a mozaik fogadást (ne keress rá gugli-n, mert saját elnevezés ;) ), ami arról szól, h kielemzem a napi meccseimet, meghatározom a tippeket, és ezeket erősorrendbe állitom. Utána megnézem a kezdési időpontokat, és kb azonos idő-intervallumokat próbálok létrehozni. Létrejön igy mondjuk 2-3 idősáv. Ezekben egyenként próbálok profitot termelni, természetesen az erősorrend használatával. Azaz amelyik meccsem előrébb van, azt nagyobb összeggel megrakva. Ha az első idősávomban minuszolom magam, úgy a másodikra már nagyobb összegekkel játszom, de ennek is van maximum értéke.
Viszont a legfontosabb h ne napról napra akarjunk meggazdagodni, az is nagyon jó teljesitmény, ha "csak" havi 10-15-20% profitot termelsz. Banktól ennyit nem fogsz kapni, egy év alatt sem.

Kösz a választ Jaaas!
Azt mondod nincs tuti stratégia. De például egyszer írtad valahol, hogy a betfairen olyan eredményeket layelsz, amik szinte tuti nem lesznek. És ezzel meg is dupláztad hamar a feltett pénzed. Ezt a módszert én is kipróbáltam, elvben működött is, de kb. negyedjére beleszaladtam egy nevetséges eredménybe, ami kb. 100-ból egyszer történik meg...aztán mondjuk rájöttem hogy elkövettem pár hibát is..pl: eleve ligakupameccsre tippeltem, ami ugye nem elsődleges enyhén szólva a csapatoknak...aztán moneymanagmentem nem is volt(igaz csak próba szinten csináltam még, nem teljesen komolyan) és az összvagyonommal játszottam(mondom nem sok, 16 dolcsi) mert ugye layeltem egy elég valószínűtlen eredményt, amire gyenge oddsot adnak, ergo sokat kell feltenni h nyerj egy picit. Meg ezt a módszert eleve sok pénzel érdemes kezdeni, és akkor esetleg működhet ha mondjuk ilyen 60-70-x-es lay szorzókat játszunk, lehetetlen eredményekt...de mégsem mer az ember feltenni rá sokat, ha kap egy ilyen pofont mint én....ez a módszer igazából túl egyszerűnek tűnik, és hatásosnak, ezért félek tőle pont. Szimulálni kéne ezt valahogy... de nem is nagyon lehet, mert mégsem hasraütésszerűen tippel egy meccsre az ember, hanem jó esetben ismeri azt a bajnokságot, csapatokat, amire azt mondhatja biztosan hogy, na ez tuti nem lesz...Egyébként ha még itt vagy Jaaas, mi lett ezzel a tratégiáddal, vagy nem folytattad? Nemtudom, de én érzek benne rációt....

elhiheted a tul nagy árak layelése gyakorlatilag olyan mint a Martingale strategia: pár napom belul mindened odavész
az meg hogy valami 100-bol egyszer jon csak be max rovidtavon lehet nyero elobb utobb ugyis elered a tobbszaz fogadast :)

Üdv Harvy!
Az aláírásod érdekes. Tudsz valami jó stop loss stratégiát focihoz layelgetéshez?

tudom, vakmajomtol loptam :)
amugy csak lóversennyel foglalkozom (és amugyis utalom a focit)

#14 március 19, 2010, 12:20:53, jaaas
Idézetet írta: Karsaly Dátum március 17, 2010, 18:29:06
Kösz a választ Jaaas!
Azt mondod nincs tuti stratégia. De például egyszer írtad valahol, hogy a betfairen olyan eredményeket layelsz, amik szinte tuti nem lesznek. És ezzel meg is dupláztad hamar a feltett pénzed. Ezt a módszert én is kipróbáltam, elvben működött is, de kb. negyedjére beleszaladtam egy nevetséges eredménybe, ami kb. 100-ból egyszer történik meg...aztán mondjuk rájöttem hogy elkövettem pár hibát is..pl: eleve ligakupameccsre tippeltem, ami ugye nem elsődleges enyhén szólva a csapatoknak...aztán moneymanagmentem nem is volt(igaz csak próba szinten csináltam még, nem teljesen komolyan) és az összvagyonommal játszottam(mondom nem sok, 16 dolcsi) mert ugye layeltem egy elég valószínűtlen eredményt, amire gyenge oddsot adnak, ergo sokat kell feltenni h nyerj egy picit. Meg ezt a módszert eleve sok pénzel érdemes kezdeni, és akkor esetleg működhet ha mondjuk ilyen 60-70-x-es lay szorzókat játszunk, lehetetlen eredményekt...de mégsem mer az ember feltenni rá sokat, ha kap egy ilyen pofont mint én....ez a módszer igazából túl egyszerűnek tűnik, és hatásosnak, ezért félek tőle pont. Szimulálni kéne ezt valahogy... de nem is nagyon lehet, mert mégsem hasraütésszerűen tippel egy meccsre az ember, hanem jó esetben ismeri azt a bajnokságot, csapatokat, amire azt mondhatja biztosan hogy, na ez tuti nem lesz...Egyébként ha még itt vagy Jaaas, mi lett ezzel a tratégiáddal, vagy nem folytattad? Nemtudom, de én érzek benne rációt....

Bocs h nem olvastam el eddig a hsz-edet. Először is jaaas kisbetű ;)
Másodszor, nem tudom h mikor irtam ezt a hsz-t. Annyit irtam már, h néha én is meglepődök az irományaim előkerülésében. Sőt, bevallom őszintén, néha olyan irásokat olvasok a "régi" magamtól, h el tudnám törni a kezemet azért, mert ilyen hülyeséget irtam le. Véleményem szerint, nem szabad irreálisan magas szorzókat layelni. Amikor kb harmadszorra abbahagytam a fogadást, volt egy angol blog, ahol egy gyerek a betfaires fogadásait vezette. Kb 2-3 éve iródott már az a blog, és a maximális szorzó 1,02es volt.Kiváncsi voltam mikor bukik be. Mert attól h egy focimeccsen mondjuk 2 góllal megy a hazai csapat, és már csak 10 perc van a meccsből vissza, még nem tuti. Amikor egy-két nagyon "szép" bukás után a fogadás abbahagyása mellett döntöttem, a gyereknek volt egy olyan 30-40,000 euros profitja. Most olyan szeptember körül amikor visszatértem, kerestem a blogot, de nem találtam. Megkérdeztem itt fent is pár embertől h nem tudnak e arról vmit, de nem kaptam kezelhető infókat. Végül egyik barátomtól tudtam meg, h a blog megszűnt, miután a gyerek egyhuzamban 4 (!) 1,01-1,02es szorzójú meccsen szivott (2 tenisz, 1 NBA, és 1 foci). Igazából saját pénzből nem bukott, de a sok évig gyűjtögetett profitját szépen elvesztette. Az 1,01es szorzón való back-elés annyit ér, mintha 100as oddson lay-elnél. Tehát mint a srác példáján keresztül is látható, fel lehet épiteni szépen ezzel a bankroll-t, de egyszer jön a bukfenc. Elkerülhetetlen egyszerűen, h ne bukj egyszer egy nagyobb szorzón lay-ben. Hiszen gondold el, ahhoz h a lay-ed elkeljen, valakinek back-elnie kell az adott eredményt. És senki nem akarja a pénzét elégetni ;)
Mint ahogyan harvy is irta, rövidtávon lehetsz pluszos, hosszún nem.